Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

Nie no to co zrobili z Kiepskimi to porażka.Żeby Kiepskich dać tylko jeden odcinek dać i to jeszcze na dodatek o 23:00 - tragedia.I jeszcze rozszerzyli długość Awantury i Gry w ciemno do 60 minut(chyba żeby upchnąć reklamy) - wstyd!Czyli będę musiał wyłączać ATM Rozrywkę o godz.19:00.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kanał jest dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Napisałem "na nasze ukochane platformy satelitarne". Z tego co wiem CP to nie jedyna nasza ukochana platforma w Polsce. Jest ich 3 (4). :>

 

Właśnie to miałem na myśli pisząc i podając przykład TV 6 i TTV. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
(...) kanał jest dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Napisałem "na nasze ukochane platformy satelitarne". Z tego co wiem CP to nie jedyna nasza ukochana platforma w Polsce. Jest ich 3 (4). :>

 

Właśnie to miałem na myśli pisząc i podając przykład TV 6 i TTV. :wink:

Ludzie co wy z tymi platformami?! Przecież jest DVB-T, MUX-1 zasięg ogólnopolski! To dziadostwo jakim są platformy aż tak wami zawładnęło?

 

Dobra wiadomość dotycząca Kiepskich. Teraz stare odcinki będą w Polsacie i ATM. To jeszcze Pierwsza miłość od nowa i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością też nie najlepiej.Oglądam teraz "Zostać miss" obraz jest tak zamazany że nie da się tego oglądać.

 

Pewnie sobie sciagneli z Ipla, bo im sie nie chcialo zgrywac tasm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ten kanał jest obecny w DVB-T, skoro nie każdy ma do niego dostęp, chociaż jest w zasięgu MUX 1. Wiele osób nie jest zainteresowanych odbiorem DVB-T, tym bardziej że urządzenia służące do tego nie są tanie. Dlatego obecność ATM Rozrywka TV na platformach cyfrowych, oraz w sieciach kablowych jest bardzo ważna dla dalszego rozwoju tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rozwoju ? niby jak ten kanał miałby się rozwijać , całe pasmo zajmują jakieś stare filmy które już wszyscy widzieli na innych antenach i jeszcze starsze teleturnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób nie jest zainteresowanych odbiorem DVB-T, tym bardziej że urządzenia służące do tego nie są tanie.

 

Jak nie są tanie? 80-100 zł to nie jest tanio? Za darmo mają rozdawać?! Oczywiście, jak komuś nie pasuje odbiornik za 80-100 zł, to może kupić droższy, ale to już jego wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie właśnie uzasadnienie decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego ws. TV Trwam i Tele5 (a jakoś wcześniej nie czytałem) i doczytałem, że ATM Grupa rzeczywiście chciała zrezygnować z nadawania ATM Rozrywki naziemnie. Piszę o tym, bo ATM wypierał się tego i pisał, że chodziło im tylko o wycofanie się z projektu ATM TV. Po miesiącu zrezygnowała z rezygnowania z emisji naziemnej i niestety jednak mamy ATM Rozrywka w NTC. Ehh, a było tak blisko i byłby jeden mniej gniot z powtórkami :( :( :(. Z drugiej strony KRRiT powinna takie wnioski rozpatrywać w kilka dni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ATM Rozrywka nie powinna znaleźć się w NTC. Dziadują z tym kanałem i tymi powtórkami, że szkoda gadać. Ja rozumiem, że w day-time może się nie opłacać emisja premier i tam niech by były powtórki polsatowskie, ale chociaż od 20:00 do 23:00 czy do północy powinny być jakieś premiery - jakiś film, jakiś serial, jakiś program. I tak do czasu rozpowszechnienia się DVB-T, a potem powtórki z Polsatu stopniowo redukować. Nikt nie wymaga od ATM Rozrywki filmów sprzed 2 miesięcy i amerykańskich seriali z sezonu 2011-2012, bo wiadomo, że jest to niemożliwe, ale tu nie widać najmniejszej chęci robienia tej stacji. ATM się zachowuje, jakby to miejsce w NTC na przymus dostali, dosłownie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...