Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo tłuki z NC+ za aktualizację tego dekodera. Moja babcia niewymagająca użytkowniczka, ogląda może 3-4 kanały i odziwo dekoder działa przez 4 lata bez zająknięcia. Po aktualizacji 2 zwiechy w ciągu dwóch dni, trzeba było wyciągać wtyczkę z prądu. BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

 

Posiadam dekoder do Multiroom (Adb 5800s) i nc+ każe mi go wymienić przez serwis bezpłatnie na Sagemcom`a Dsi 83 i mam ku temu wątpliwości ponieważ kiedyś miałem ten model i był mozolny kłopot też z Epg i wolno się uruchamiał w porównaniu z tunerami ADB pan mówił że jest opcja szybki start ale mimo tego mam wstręt do tego modelu i a pro po działanie w Multiroom po sieci internetowej jeden konsultant gadał karta Conax inny że Cayman :)

i o tym że 5800s zostanie wycofany z obiegu przyszłości  niedalekiej.

 

Moje pytanie brzmi : Czy warto dokonać wymiany ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki start działa i dekoder się uruchamia dość szybko. 5800s już są wycofywane. Karta cayman. Na sagemcomie masz dostęp do nc+ go tv, możesz nagrywać na dysku zewnętrznym i umieszczać kanały na liście ulubionych z własną numeracją. Niektórym podobno sagemcomy zawieszają się przy przełączaniu kanałów, ale ja osobiście takiego nie widziałem. Według mnie warto dokonać wymiany.

.

Edytowane przez przemmoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz DSI83, przerabiałem trzy takie właśnie do MR i były tragiczne. Nie było dnia aby obyło się bez resetu. Mam konwerter monoblock to miały nawet problem z przerzucaniem z Astry-Hotbird i na odwrót. Szkoda nerw na ten dekoder. Teraz mam do multiroomu Wifiboxa i jest święty spokój, zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi mydelniczka i cieszyłem się, że do MR standard dostanę tego Sagemcoma DSI83, a tu zwiech na zwiechu, po kilka razy dziennie! trzeba wtyczke wyciągać..

Nie pomaga przywracanie ustawień fabrycznych, wymuszanie aktualizacji, a co najważniejsze: wymiana na nowy też nie pomaga, bo jest to samo.

 

Złożyłem reklamację i zażądałem wymiany na "jakikolwiek" dekoder, który umożliwi mi korzystanie z usług ncplus.

Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy akcja "przejście na HD" o której kilka stron wcześniej nadal trwa?

Posiadam multiroom - dekoder głowny Pace PVR, cameleony po cyfrze+, jako drugi dekoder wykorzystywałem prywatnego opticuma ale padł, konsultant na infolini przekazał mi że nie widzi w systemie żadnego drugiego dekodera (a powinien? Philipsa DSX 6010).

Ale jak chce dobrać dekoder hd np sagemcoma to 99zł aktywacja i 10zł/ miesiąc.

Edytowane przez marxel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał antenowy dobry ?Skoro nie pobiera ani listy kanałów ani softu via sat to może coś z anteną nie tak ?

Wszystko w porządku z anteną i valtm zestawem. Inne dekodery bez problemowo działają. Problem raczej po stronie operatora, operator odbija piłeczkę,że po mojej. Więc szukam oprogramowania na usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...