Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka polityka firmy, co im szkodzi dać możliwość wymienienia multiroomowego Sagemcona? Chociażby z aktywacją za 99zł... :)

 

szkoda, ze nie rabatuja zmiany MR na standard ze starego na cameleonach prawie do zera wtedy dla mnie np to nie problem, nie trzymam dekodera na działce no ale widac chca caly czas byc na minusie odnosnie statystyk z liczba abonentow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu proponować dekodera opticuma, fergusona czy innego gdyż abonent podpisał umowę w październiku a wtedy były już wydawane tylko caymany. Zadziała tylko z sagemem :)

 

Ehh czyli przepadło? Teść niezadowolony bo na starym dekoderze wszystko śmigało, ja też bo sam załatwiałem i chciałem tylko żeby chodziło. Dla mnie jedno jest pewne, jak się skończy umowa poszukam innej oferty w których dają normalne dekodery.

Edytowane przez doman18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób na wymianę dekodera z MR cyfrowego. W punkcie oddajesz sagema z mr, po 48h dzwonisz na infolinie w celu odebrania dekodera w przejściu na hd - gdyż będziesz posiadać 1 dekoder główny i dwie karty, następnie się udajesz do punktu po odebranie sprzętu. Jedyny problem jest taki że to konsultant w punkcie decyduje czy wydaje Ci sagema czy wifiboxa, gdyż ma możliwość to lub to - jak miło zagadasz to problemu nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sagemcomem DSI83 to już wytrzymać się nie dało a znudziło mi się ciągle wymieniać na ten sam model który działał identycznie lub gorzej od poprzednika. Może ten Wifibox okaże się leprzy. A tak na marginesie to gdy byłem w CP to zawsze byłem przekonany że w NC+ są super sprzęty a teraz po prawie rocznej przygodzie z Sagemcomem DSI83 chętnie bym wrócił do HD3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sagemcomem DSI83 to już wytrzymać się nie dało a znudziło mi się ciągle wymieniać na ten sam model który działał identycznie lub gorzej od poprzednika. Może ten Wifibox okaże się leprzy. A tak na marginesie to gdy byłem w CP to zawsze byłem przekonany że w NC+ są super sprzęty a teraz po prawie rocznej przygodzie z Sagemcomem DSI83 chętnie bym wrócił do HD3000.

 

pod tym wzgledem to CP juz przescignelo NC+, evobox rowniez przesciga flagowy dekoder NC+ WPB+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem DSI87 na WiFiBoxa. Koszt 2,00 do abonamentu. Do końca umowy zostało 12 miesięcy- oferta Comfort+. Mam jeszcze w drugim pokoju DSI83 z Start+ 10 miesięcy do końca umowy tutaj koszt wyniósłby 5,00.

Dekoder wydaje się, że szybciej przełącza programy i działa nagrywanie na dysku zewnętrznym. Zobaczymy w trakcie używania jak się będzie sprawowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że w dniu wczorajszym, tj. 28 marca została udostępniona nowa wersja oprogramowania dla dekoderów Sagemcom DSI83, podłączonych do Internetu.

Pobieranie oprogramowania trwa do 25 minut. Jeśli w danym momencie Abonent korzysta z telewizji to zobaczy na ekranie informację o dostępności nowej aktualizacji. Może ją zaakceptować lub odłożyć na później. W czasie trwania aktualizacji oprogramowania na ekranie telewizora nie będzie żadnego komunikatu. Na wyświetlaczu dekodera pokazany zostanie postęp aktualizacji w %.

Nowe oprogramowanie jest wersją serwisową nie wprowadzającą nowych funkcjonalności, zawiera tylko poprawki związane:
• z Multiroom przy współpracą z dekoderami ADB
• z poprawą stabilności dekodera.

Numer nowej wersji oprogramowania to 1.1.46_AAC/6.1/2015.1106. Dekodery niepodłączone do Internetu zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że w dniu wczorajszym, tj. 28 marca została udostępniona nowa wersja oprogramowania dla dekoderów Sagemcom DSI83, podłączonych do Internetu.

 

Pobieranie oprogramowania trwa do 25 minut. Jeśli w danym momencie Abonent korzysta z telewizji to zobaczy na ekranie informację o dostępności nowej aktualizacji. Może ją zaakceptować lub odłożyć na później. W czasie trwania aktualizacji oprogramowania na ekranie telewizora nie będzie żadnego komunikatu. Na wyświetlaczu dekodera pokazany zostanie postęp aktualizacji w %.

 

Nowe oprogramowanie jest wersją serwisową nie wprowadzającą nowych funkcjonalności, zawiera tylko poprawki związane:

• z Multiroom przy współpracą z dekoderami ADB

• z poprawą stabilności dekodera.

 

Numer nowej wersji oprogramowania to 1.1.46_AAC/6.1/2015.1106. Dekodery niepodłączone do Internetu zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie.

Potwierdzam 2 dni temu moj dek pobral nowy soft .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja 87-ka pobrała dzisiaj aktualizację. I już po przełączeniu kilku kanałów zanotowała pierwszą zawiechę! :sad:

W opcji "Wyszukiwanie kanałów" na pokazanie się pasków sygnałowych kanału podstawowego 10719 V trzeba poczekać ok. 20 s. W opcji "Wyszukiwanie zaawansowane" w pozycji "Standard DVB)" jest DVB-S2 i paski są widoczne od razu. Prawdopodobnie poprawiono tylko to, a wszystko inne zostało po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...