Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam. Posiadam dekoder Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) i podczas przełączania kanałów często się zawiesza.Czy w salonie można go wymienić na lepiej działający dekoder?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tym modelu dekodera już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie ostatnio pojawiły się problemy z dekoderem. 

Po jego włączeniu zamiast numeru kanału pokazuje się cały czas godzina,  a próbując zrobić głośniej pojawia się symbol poziomu głośności,  ale nie zwiększa się on. Przywracanie ustawień faktycznych nic nie daje. 

Rozumiem,  że pozostaje tylko serwis? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy istnieje jakiś sposób, żeby w tym dekoderze wyłączyć okno "TV RACHUNEK" nie posiadając pilota?

Niestety pilot zostawiłem w innym mieście, dziś jest mecz i to okno uniemożliwia mi zmianę kanałów (nie wspominając o tym, że zasłania obraz).

Dwa dni temu jakimś cudem udało mi się to okno zamknąć i wydawało się, że jest to do obejścia, ale dziś nie potrafię... Ratunku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wymienić na wifiboxa+. Może uda Ci się wymienić z dzierżawą 2 zł/miesiąc. Jak dobrze trafisz to będzie działać dobrze, bo można trawfić na wifiboxa, który ciągle się wiesza, ale też można trafić na taki który się nie wiesza. Ja mam wifiboxy o numerze seryjnym zaczynającym się od ESCA017 i się nie zawieszają. Gdy miałem o numerze seryjnym ESCA016 to mi się zacinały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Robercie piszesz. Miałem kiedyś na WifiBoxie+ taki problem, że jak chciałem wbić numer 11, czyli TVP 1 HD to zamiast przełączyć to włączało się menu lub wlączało się coś innego. Wymiana baterii pomagała. Miałem tak kilka razy.

 

Coś te piloty są prądożerne. W ciągu pół roku z 3-4 razy musiałem wymieniać baterie. Wymieni9lem nawet pilota na nowy i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam sagecoom kupionego na własność bez dysku. 

 

Dziś nagle świeci: "Brak sygnału, sprawdź instalację". Wczepiam Peace PVR do tego pokoju i świeci. O co chodzi? Padł? Czy teraz muszę coś kupić, czy jak wygląda sytuacja? Mam to na Multiroom Cameleon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie działał W trakcie oglądania tak się stało w nocy i dziś dalej ten problem. Peace PVR przeniosłem i działa. Natomiast na Peace PVR w salonie pokazuje brak sygnału na sat2 a jak zamieniam kable z sat 1 na sat 2 na obu jest sygnał. Stało się to chyba jednocześnie w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...