Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Familijny HD więc HBO HD mogę włączyć, to u ciebie nic nie znaczy bo nie aktywny pakiet główny Familijny HD/Mini HD, takie zrzuty mogę też dawać bo bywa że bug w systemie i cuda się wyświetlają, w realu na pre-paid na Mini HD nie włączysz HBO HD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak MiniHD za 4,90 na 18 miesięcy, które co niektórzy mają, a w cenniku tego nie ma :).

 

Nie przypominam sobie, aby ktoś tutaj przeczył istnieniu oferty na pakiet Mini HD za 4,90zł/m-c. W cenniku nie masz też pakietu Mini HD za 9,90zł, czy 14,90zł, bo cennik ogólny i dla użytkowników podaje ceny standardowe dla danej usługi, a nie promocyjne. Te ostatnie są podawane w regulaminie promocji (Promocyjne Warunki Umowy), które są dołączane do umowy.

W ofertach pre-paid i dla obecnych abonentów pakiet HBO HD HBO GO można uruchomić dopiero posiadając pakiet Familijny HD jako minimalny obowiązek. Twoje ewentualne uruchomienie pakietu HBO przy pakiecie Mini HD jest błędem systemowym a nie normalną ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale dziś otrzymałem informację z Działu Utrzymania Klienta CP, że umowa na pakiet Mini HD za 4,90 zł miesięcznie przez 18 miesięcy nie jest dostępna dla abonentów z dekoderami na własność. W maju kończy mi się umowa DRH6 i myślałem, że "przeskoczę" na KA52 ale widocznie się nie da.

Czy ktoś z was otrzymał w ostatnim okresie umowę na pakiet Mini HD za 4,90 zł miesięcznie przez 18 miesięcy?

Nie chcieli abonenta za 4,90 zł miesięcznie to będą mieli za 0 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Teraz by mieć pakiet Darmowy HD w teorii to zakup dekodera z umową na czas nieokreślony na Mini HD za 199zł,wycofano drh6 przez SmartDom.

Ja na swoim własnościowym dekoderze HD3000 który był dotychczas FTA podpisałem umowę na pakiet Familijny Max HD na 15 miesięcy i w PWU mam zapis że jeśli dekoder jest moja własnością to po rozwiązaniu umowy mogę oglądać kanały FTA bądź aktywować promocyjny pakiet Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgodnie z obietnicą odzywam się, aby potwierdzić wcześniejsze doniesienia na swoim przykładzie - osoby, które miały pakiet Mini HD za 4,90 PLN po zakończeniu umowy przechodzą na umowę czas nieokreślony na tych samych warunkach, czyli 4,90 PLN/m-c do końca świata i o jeden dzień dłużej..... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tym pakietem ? Jaki koszt bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć a na stronie głównej polsatu jest od pakietu rodzinnego. Tak samo nie wiem na temat dekoderów czy jak posiadam hd6000 to muszę go wymienić czy mogę zostać przy nim ? bo jak mniemam lepszego nie dostane ?:) Proszę o odpowiedź bo w poniedziałek muszę się zgłosić do CP i chcę wiedzieć na czym stoję czy brać mini czy rodzinny, zależy mi na podstawowych kanałach również w hd ( 1,2 tvn itp ) więc 5-10 zł różnicy w te czy w te :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo pakiet Mini HD nie jest już dostępny w sprzedaży. Posiadają go jedynie Ci, którzy podpisali na niego umowę za czasów, gdy był jeszcze dostępny. No, chyba, że się mylę. Jeżeli tak, to mnie poprawcie. :) A odnośnie dekodera to wątpię czy wymienią Ci na inny model, raczej wątpię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo pakiet Mini HD nie jest już dostępny w sprzedaży. Posiadają go jedynie Ci, którzy podpisali na niego umowę za czasów, gdy był jeszcze dostępny.

 

Też mi się tak wydaje ale gdzieś na forum piszą że jak nie ma na stronie CP to nie znaczy że go nie ma. Ale mi się też wydaje skoro jest rodzinny HD który kiedyś był jako MINI HD też tak go pamiętam. Co do dekoderów to chciałem nowszy dekoder ale pewnie im wyższy pakiet tym lepszy dekoder :P Od biedy niech i HD6000 zostanie ale chyba i tak muszę zanieść do Punktu bo mam multiroom Familijny Max HD i te przekładanie karta teraz chcę 2x najmniejszy tam multiroomu nie ma.

 

To dowiem się czy jak nigdy nie miałem tego pakietu dostanę go czy on tylko dla kontynujących umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w chwili obecnej nie ma szans na pakiet Mini HD za 4,90zł jeżeli ktoś miał zaznaczone w umowie to co innego .Może jest szansa gdyby wziął Familijny a miałbyś taki zapis w umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINI HD jest, ale jak myślę dla stałych klientów. Podczas ostatniej rozmowy z CP konsultant powiedział, że niższe pakiety dają dopiero przy końcu wypowiedzenia lub jak tutaj piszą niektórzy także po rozwiązaniu umowy. Czyli dopiero wtedy jak CP czuje że może stracić klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe czy do mnie się odezwą. Po wypowiedzeniu dzwonili z DUK. Miałem mini za 4,90. Nie chcą dać tego dalej. Odrzuciłem ofertę za 9.90. Konsultant podsumował więc kiedy kończy się umowa i koniec rozmowy.

 

Jak myślicie, będą się kontaktować jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...