Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z czego wynika fakt, że cena za pakiet Mini HD po przejściu na czas nieokreślony jest bez zmian czyli 4,90 zł? Do mnie zawsze dzwonią z numeru "warszawskiego".

 

edit.: Faktycznie tak jest, więc nic nie ruszać jak się chce mieć nadal Mini HD za 4,90 zł. Dodam, że jeszcze żadnego aneksu nie otrzymałem.

 

 

To ja już chyba nie zrozumiem tej pokrętnej logiki CP. W umowach (nawet starych) jest zapis, że przy umowie na czas nieokreślony obowiązują stawki zgodne z cennikiem. W cenniku stoi 16,90zł, a tu według konsultanta CP 4.90zł. :D

Komu/czemu teraz wierzyć? Swojemu rozumowi, czy konsultantowi? @Burito daj znać jak Cię policzą po rozpoczęciu pierwszego cyklu rozliczeniowego po okresie podstawowym. :brawo:

 

Mam mini HD jeszcze 5 m-cy teraz dzwonili z n-ru 32/4660025 z ofertą 12 m-cy gratis potem 12 za 19,90 razem 24 miesiace umowa od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Mają dzwonić w poniedzialek czy sie zdecydowałem.

 

Z tego numeru dzwonił Plus. Może to jakiś kolejny eksperyment włodarzy CP? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego wynika fakt, że cena za pakiet Mini HD po przejściu na czas nieokreślony jest bez zmian czyli 4,90 zł? Do mnie zawsze dzwonią z numeru "warszawskiego".

 

edit.: Faktycznie tak jest, więc nic nie ruszać jak się chce mieć nadal Mini HD za 4,90 zł. Dodam, że jeszcze żadnego aneksu nie otrzymałem.

 

 

To ja już chyba nie zrozumiem tej pokrętnej logiki CP. W umowach (nawet starych) jest zapis, że przy umowie na czas nieokreślony obowiązują stawki zgodne z cennikiem. W cenniku stoi 16,90zł, a tu według konsultanta CP 4.90zł. :D

Komu/czemu teraz wierzyć? Swojemu rozumowi, czy konsultantowi? @Burito daj znać jak Cię policzą po rozpoczęciu pierwszego cyklu rozliczeniowego po okresie podstawowym. :brawo:

 

Mam mini HD jeszcze 5 m-cy teraz dzwonili z n-ru 32/4660025 z ofertą 12 m-cy gratis potem 12 za 19,90 razem 24 miesiace umowa od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Mają dzwonić w poniedzialek czy sie zdecydowałem.

 

Z tego numeru dzwonił Plus. Może to jakiś kolejny eksperyment włodarzy CP? :crazy:

 

Do mnie jak dzwonili, gość wyraźnie powiedział "dzwonię w imieniu Cyfrowego Polsatu". :curious:

Zadzwoniłem do CP (zaprzeczyli, że dzwonili, bo nie mam zgód na marketing), to powiedziałem żeby przełączyli do Plusa ( Plus też zaprzeczył ). Zapytałem więc gdzie mam zgłosić sprawę :lol2::crazy: ?

 

Odnośnie symulacji płatności w ICOK widzę, że pakiet mini hd mam policzony po 4,90 PLN nawet po okresie podstawowym.

Za miesiąc sprawdzę i dam też znać.

Cen chyba nie zmieniają, bo by rezygnacje im się posypały :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa :-)

Miałem ten sam dylemat (MINI HD za 4,90 do czerwca 2015), dlatego napisałem do CP przy okazji nowego regulaminu. A oto odpowiedź...

 

5420307200_1423254107_thumb.jpg

 

Najciekawsze jest jednak, że podpisała się ta sama osoba co u Burito

Albo to leci z automatu i ileś osób podpisuje się nazwiskiem jednej osoby, albo sami konsultanci pogubili się w tym bałaganie....

 

Ja nie ryzykowałem i złożyłem wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też zadzwoniłem do DUK i bez wypowiedzenia przeszedłem na pakiet Rodzinny HD na 24 miesiące z czego płatność 4,90 zł przez 12 miesięcy, a przez następne 12 miesięcy 19,90 zł (lub 14,90 zł jeśli zejdę na MINI HD). Do tej pory MINI HD 4,90 zł do końca czerwca.

Mi niestety się nie udało. Konsultant z DUK stwierdził, że to była najprawdopodobniej promocja typu Happy Hours, która już nie jest aktywna. Mam DRH6 do kwietnia. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie :-)

Po bardzo miłym telefonie ze strony CP wycofałem wypowiedzenie. Damski głos w słuchawce kilkakrotnie potwierdzał, że w przypadku przejścia umowy na czas nieokreślony pozostaje cena 4,90 zł (i to chyba już na stałe ;-) ).

Na moje wątpliwości pani odpowiedziała, że rozmowa jest nagrywana i jako taka może stanowić podstawę do reklamacji, gdyby naliczono mi wyższą kwotę.

Dam znać w lipcu czy wszystko faktycznie się zgadza.

Wygląda to trochę zbyt pięknie, aby być prawdziwym... Ale, jak to mówią, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zapytać jaka możliwość jest na dzień dzisiejszy uzyskać Pakiet MINI HD w cenie 4,90?Posiadam dekoder HD3000 po umowie,która wygasła jakiś rok temu.Od czasu do czasu dokonuję płatności na odbiór oferty programowej w formie pre-paid,lecz chciałbym skorzystać z oferty abonamentowej w cenie jak powyżej tj.4,90.Jakieś 3-4 miesiące temu dzwoniłem na info CP zapytać o kod promocji TKA52,lecz konsultant odparł,iż nie ma takiej oferty dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: kończy mi się umowa na DRH6 zostały 2 miesiące, po przeczytaniu postu kolegi @markar zatelefonowałem do Działu Utrzymania Klienta Cyfrowego Polsatu, gdzie przedstawiłem ww. ofertę. Pani Konsultantka po dokonaniu sprawdzeń stwierdziła, że na chwilę obecną nie ma takiej oferty dla mnie. Poprosiłem o odnotowanie, iż w przypadku pojawienia się takowej oferty jestem nią zainteresowany, bo lepiej mieć klienta z pakietem za 4,90 zł miesięcznie niż za 0 zł.

Dodam, że będąc stałym klientem Cyfrowego Polsatu (11 kontraktów na karku) taka oferta jest dla mnie nieaktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oferta z HBO za 20zł jest póki co tylko dla nowych klientów podpisujących umowę z obowiązkiem przynajmniej na pakiet Rodzinny HD w konkretnych ofertach opisanych tutaj: viewtopic.php?f=7&t=432&p=1084166#p1084166

Dla obecnych abonentów i posiadaczy dekoderów ze statusem FTA lub pre-paid powyższa oferta nie dotyczy!

Do pakietu Mini HD w żadnej dotychczasowej ofercie nie można dokupić pakietu HBO HD, ani HBO HD HBO GO. W cenniku dla użytkowników (pre-paidowców) wyraźnie jest to opisane: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... wnikow.pdf oraz w cenniku dla abonentów: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... nentow.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet za 4,90 z modułem i do tego chciałem HBO i bym płacił 24,9, dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi że nie da rady ale pani niebyła jakoś przekonywująca a po za tym pakiet mini hd też oficjalnie nie da rady za 4,90 a jednak da się więc myślałem że komuś się udało dołączyć HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, co jest w cenniku dla użytkowników to ja wiem. Co nie zmienia faktu, że jakiś czas temu WYBRAŁEM pakiet HBO + HBO GO na prepaidzie mając 35zł na koncie i uprawnienia się pojawiły (żeby nie być gołosłownym: tier 0000000000007F79). Najśmieszniejsze jest to, że kasa nie zeszła. Na razie pakiet wyłączyłem i zgasł, nie jest mi potrzebny, bo mam z oferty ŚwiatHD u konkurencji. Ale pewnie jeszcze kiedyś z niego skorzystam.

 

@irek6311, sprawdzałeś w prepaidzie?

 

Dla tych co nie wierzą, zrzut z ICOK:

uc?export=download&id=0B2XOdPhKS5RoWjJZLXJmemxObDg

 

Krok 2:

uc?export=download&id=0B2XOdPhKS5RoZ1lKQlR2YVplZlU

 

Krok 3:

uc?export=download&id=0B2XOdPhKS5RoTi1palNCbGpXLWc

 

I kilkanaście minut później, aktywny pakiet:

uc?export=download&id=0B2XOdPhKS5RoZWRZQUZNWEN2X0k

 

BTW, gdybym dołożył w pierwszym kroku MiniHD, to nadal mógłbym zaznaczyć HBO i cena by wyniosła 54,90. Bez rewelacji, ale jak ktoś chce tylko HBO (+ HBO GO), to warte rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...