Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę o nich, bo oficjalnie Polsat Play HD i Polsat Cafe HD są od Rodzinnego HD (o ile dobrze pamiętam), w Mini HD niby są wersje SD. A Sundance to chyba zapomnieli wyłączyć, bo była promocja do końca października zeszłego roku...

 

W sumie to Polsat Play HD i Polsat Cafe HD można by dodać do wykazów.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wcześniej FAMILIJNY MAX HD + SPORT HD + FILM HD + CINEMAX HD (umowa 24 m-ce 59,90 zł: 6 gratis, zapłacone kolejnych 6 m-cy, wypowiedzenie z powodu usunięcia Fightklub).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Informacyjnie przekazuję, że w Cyfrowym Polsacie pojawiła się znowu możliwość przedłużenia umowy na pakiet Mini HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, umowa na 18 miesięcy. Oferta taka jak kiedyś były TKA52 i KA52. Potwierdzone przed chwilą w Dziale Utrzymania Klienta Cyfrowego Polsatu. Warunek musi być wcześniej złożone wypowiedzenie umowy.

Czy znajdę gdzieś regulamin, w którym będzie oficjalna lista kanałów wchodzących w skład tego pakietu? Czy nadal bazujemy na https://forum.satkurier.pl/topic/8369-cyfrowy-polsat-wykaz-kanałów-cennik-parametry/?p=508492 ?

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Swoją umowę na pakiet Mini HD można zakończyć nic nie robiąc. Automatycznie przechodzi na czas nieokreślony. Przed końcem umowy na pewno będą dzwonić. W moim przypadku odpowiedziałem konsultantowi, że o ile CP nie zamierza rozwiązać umowy to i ja nie zamierzam, a jednocześnie korzystam z usług TNK HD. Krótko i zwięźle, bez wdawania się w jakieś promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponów uprawnienia poprzez ICOK i ustaw na kanale Polsat Food HD, masz jeszcze dostęp do wersji TV Puls HD ale nie ma jej na liście CP, więc przeskanuj TP 10796V.

https://satkurier.pl/news/152667/tv-puls-hd-juz-nadaje-w-nc-i-cyfrowym-polsacie-akt.html

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybrałem Mini HD (9.99 PLN) zamiast darmowej naziemnej tylko ze względu na dwa kanały: Polsat Sport i Polsat Sport News. Teraz ten drugi mi wyłączyli. Dobrym kanałem okazał się także Polsat Play i ten też niedługo stracę? Dobrze, że zostało jeszcze pół roku umowy i bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...