Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie- mam MiniHD na własnym module i płacę 4.90PLN. Umowa na czas nieokreślony. Czy jest szansa zmienić na Rodzinny HD w cenie niższej niż 19.90PLN? Dzwonić do DUK? Jakiś czas temu dostałem listownie propozycję przejścia na Familijny HD za 14.90pln przez kilka (6-9 m-c?) a później standardowa cena 39.90PLN lub zejście na Rodzinny HD za 19.90PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szkoda Tobie stracić dostęp do pakietu Mini HD za 4,90 zł miesięcznie? Taniej już go nie dostaniesz, ewentualnie poszukaj inny dekoder/moduł i podpisz na niego umowę na pakiet Rodzinny HD. Chyba jest możliwość usyakania pakietu Rodzinny HD w cenie 14,99 zł miesięcznie ale chyba na 12 miesięcy a później normalnie 19,99 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Informacyjnie przekazuję, że w Cyfrowym Polsacie pojawiła się znowu możliwość przedłużenia umowy na pakiet Mini HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, umowa na 18 miesięcy. Oferta taka jak kiedyś były TKA52 i KA52. Potwierdzone przed chwilą w Dziale Utrzymania Klienta Cyfrowego Polsatu. Warunek musi być wcześniej złożone wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie przekazuję, że w Cyfrowym Polsacie pojawiła się znowu możliwość przedłużenia umowy na pakiet Mini HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, umowa na 18 miesięcy. Oferta taka jak kiedyś były TKA52 i KA52. Potwierdzone przed chwilą w Dziale Utrzymania Klienta Cyfrowego Polsatu. Warunek musi być wcześniej złożone wypowiedzenie umowy.

A czy pojawiła się też oferta na wzór dawnego DRH6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na umowę na pakiet Mini HD za 4,99 zł jest dopiero jak podpiszemy umowę na warunkach powyżej wymienionych przez kolegę @markar, wykorzystamy te 6 miesięcy w cenie 9,99 zł i wyślemy wypowiedzenie umowy. Następnie DUK zaproponuje nam zgodnie z naszymi wymaganiami pakiet Mini HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, myślę, że tak warto zrobić. Powyższy tok postępowania potwierdzony z DUK CP.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedziałem mini, płaciłem drożej, zobaczymy czy jest to 4,99zł, dam znać

 

na razie, mimo wypowiedzenia, nikt mi nie proponuje mini za 4,99zł :-)

najlepsza z propozycji na teraz to 5m za 0zł (rodzinny hd) a potem mogę zostać przy mini hd 10m x 14,99zł

taka sobie ta oferta

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...