Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ile obecnie kosztuje dekoder Mini HD2000 lub HD3000 na własność przy umowie na pakiet Mini HD w APS?

 

Parę miesięcy temu brałem pakiet Mini HD z dekoderem Mini HD2000 za 1zł na własność. Mam nadzieję że teraz jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz te kanały w prezencie na 3 miesiące. Jak napisał kolega sonik79 jest to po prostu pakiet Rodzinny HD.

Po trzech miesiącach decydujesz się, czy zostawić pakiet Rodzinny HD, czy przechodzisz na niższy pakiet, czyli MIni HD.

Gdy tego nie zrobisz to za pakiet Rodzinny HD zapłacisz 24,90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Należę do tych, którym w w grudniu skończyła się umowa w "ence" i czekali ze spokojem na ofertę NC+. Rozczarowanie to mało powiedziane. Fakt faktem, liczyłem na jakiś mały pakiet z dostępem do podstawowych kanałów + kilka ponad to, ale to co jest do wyboru w nowej "rewolucyjnej" platformie, delikatnie mówiąc do mnie nie trafia.

 

Ostatnie 4 miechy korzystałem z NTC. Nie jest to zła inicjatywa, ale dobór kanałów mógłby być bardziej zróżnicowany, paru rzeczy brakuje. A kilku na liście nie powinno być.

Prapaid w NC+ odpada, wiem, że jeszcze nie ujawnili, ale biorąc pod uwagę ostatnie zmiany, zakładam, że niczego mądrego już w tym temacie nie będzie.

 

I wychodzi na to, że oferta Mini HD wydaję się być... całkiem ok. Prawie wszystko to, czego mi braknie w ntc niby jest w ofercie polsatu + FTA w typie rbl.tv. Zaznaczam, że jestem odbiorcą który może z 2-3 razy w tygodniu włączy tv w nie do końca sprecyzowanym celu i chcę wydawać na to tak mało jak to tylko możliwe, nie potrzebuję wodotrysków i kanałów premium. Miałem i i tak nie oglądałem. ;)

 

Mam jednak kilka pytań:

1. W ofercie mini hd, do wyboru są dwa dekodery, za 1zł SD i za 99zł HD, jakie to dekodery, bo albo ślepym albo nie mogę na stronie wyboru znaleźć dokładnego info o tym, co dostajemy za te pieniądze

2. Rozumiem, że dekoder SD dysponuje tylko złączem scart? Posiadam telewizor 37", jest duża różnica pomiędzy tym samym programem SD puszczonym poprzez HDMI a SCART? Nie jestem po prostu do końca pewien, czy mam wydawać prawie 100zł na oglądanie 6 kanałów HD na których i tak rzadko cokolwiek do oglądania jest... A powiem szczerze, nie widziałem jeszcze niczego na swoim TV puszczonego poprzez SCART.

3. Na tym najtańszym dekoderze, jest możliwość skonfigurowania listy ulubionych? Bo rozumiem, że jak pakiet mały, to przerwy między dostępnymi kanałami są duże?

4. Co to znaczy, że "po okresie podstawowym umowy oglądasz 13 kanałów z pakietu Darmowego HD za darmo i na zawsze"? Mam rozumieć, że dekoder otrzymuje na własność? A potem decyduję czy sobie oglądam za darmo podstawowe kanały polsatu + FTA?

5. 15 miesięcy umowy, z czego płacimy tylko za 12 miesięcy, tak?

6. Warto czekać z zamówieniem do 28 marca? Często na różnych forach ta data się pojawia. Jest jakiś przeciek odnośnie promocji czy coś? Czy wszystko jedno i bez znaczenia czy kliknę już teraz?

7. Słyszałem też coś o możliwości wyciągnięcia tego pakietu za 9,90 miesięcznie, prawda to? Musiałbym pewno być abonentem jakiejś poprzedniej platformy?

8. Po trzech miesiącach decydujemy także o zabraniu dodatkowych kanałów za 10zł, to trzeba wysłać jakieś pisemko, czy wykonujemy telefon i po sprawie? Jeżeli człowiek zapomni to... dostaje z automatu wyższy pakiet? Ten wyższy pakiet też wydaje się być ok, ale wszystko zależne od tego, czy coś rzeczywiście bym z niego oglądał...

9. Jeżeli zamówię online to ile trzeba czekać na otrzymanie zestawu do ręki? Czy lepiej załatwiać to wszystko na miejscu? "Enke" miałem w 4 dni u siebie, po kliknięciu będzie tak samo?

 

Dobra, mam nadzieje, że pytania nie są zbyt "męczące" i znajdzie się jakiś śmiałek który na nie odpowie, za co mu z góry dziękuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens brać pakietu Mini HD, skoro w tej samej cenie po przedstawieniu rachunku z n-ki dla abo innych platform masz Pakiet Rodzinny (14,9zł) z dużą większą liczbą kanałów, więc żal nie skorzystać.

 

Sam składam początkiem kwietnia wypowiedzenie w n-ce i biorę właśnie Rodzinny za 14,9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drake

 

1. Wybór należy do Ciebie, a te 98 zł. można oszczędzić jak poczytasz forum i logicznie pomyślisz.

2. Jest różnica.

3. Możesz ułożysz listę ulubionych kanałów, ale ich pozycji już nie możesz zmieniać i jak coś Ci się odmieni to układasz od nowa.

4. Jeśli wybierzesz dekoder na własność po zakończeniu umowy masz możliwość odbioru pakietu Darmowego HD na ww. sprzęcie.

5. Zgadza się.

6. Nic nie słyszałem o tej dacie i nie zanosi się na zmiany.

7. Jest, ale nie powiem :) Nie musisz być abonentem innej platformy.

8. Umowę podpisujesz na pakiet Rodzinny HD z możliwością zejścia do Mini HD. Możesz to zrobić w każdym momencie, telefonicznie, w APS, mailowo, listownie. Np. Podpisujesz dzisiaj umowę i do 23.06 zgłąszasz, że chcesz mieć Mini HD, a jeśli tego nie zrobisz zapłacisz za Rodzinny HD i od następnego okresu rozliczeniowego możesz zejść do Mini HD, elastycznie i przyjemnie :)

9. Lepiej na miejscu chyba załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens brać pakietu Mini HD, skoro w tej samej cenie po przedstawieniu rachunku z n-ki dla abo innych platform masz Pakiet Rodzinny (14,9zł) z dużą większą liczbą kanałów, więc żal nie skorzystać.

 

Sam składam początkiem kwietnia wypowiedzenie w n-ce i biorę właśnie Rodzinny za 14,9zł.

 

A nie wiem jaki sens, nie wiedziałem o tym. ;) Jeżeli ta możliwość istnieje, to spróbuję skorzystać. W n-ce miałem rachunki w formie elektronicznej, przejdzie ten motyw jeśli pójdę z potwierdzeniem przelewu za grudzień i z np. wypowiedzeniem umowy z "n"?

 

 

@Drake

 

1. Wybór należy do Ciebie, a te 98 zł. można oszczędzić jak poczytasz forum i logicznie pomyślisz.

2. Jest różnica.

3. Możesz ułożysz listę ulubionych kanałów, ale ich pozycji już nie możesz zmieniać i jak coś Ci się odmieni to układasz od nowa.

4. Jeśli wybierzesz dekoder na własność po zakończeniu umowy masz możliwość odbioru pakietu Darmowego HD na ww. sprzęcie.

5. Zgadza się.

6. Nic nie słyszałem o tej dacie i nie zanosi się na zmiany.

7. Jest, ale nie powiem :) Nie musisz być abonentem innej platformy.

8. Umowę podpisujesz na pakiet Rodzinny HD z możliwością zejścia do Mini HD. Możesz to zrobić w każdym momencie, telefonicznie, w APS, mailowo, listownie. Np. Podpisujesz dzisiaj umowę i do 23.06 zgłąszasz, że chcesz mieć Mini HD, a jeśli tego nie zrobisz zapłacisz za Rodzinny HD i od następnego okresu rozliczeniowego możesz zejść do Mini HD, elastycznie i przyjemnie :)

9. Lepiej na miejscu chyba załatwić :)

 

Bardzo dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi. Generalnie już mniej więcej wiem wszystko. W takim razie jednak mam pytanie, jeśli już mam załatwiać na miejscu. Czy dostępna jest 15 miesięczna umowa w APS? Czy tu muszę jednak brać na 29 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens brać pakietu Mini HD, skoro w tej samej cenie po przedstawieniu rachunku z n-ki dla abo innych platform masz Pakiet Rodzinny (14,9zł) z dużą większą liczbą kanałów, więc żal nie skorzystać.

 

Sam składam początkiem kwietnia wypowiedzenie w n-ce i biorę właśnie Rodzinny za 14,9zł.

 

Tylko ja mam już ten za 14.90 i dekoder na uzyczenie. Chciałem ten za 9.90 z dekoderem na własność, a potem na darmowy. I mam taki multirum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałem się do lokalnego punktu CP i o to co dostałem:

 

umowa 15 miesięcy, w tym 3 gratis (i po co na stronie piszą, że taka umowa TYLKO w internecie?)

dekoder sd za 1 zł na własność

i minihd za 9.90zł lub rodzinny hd za 19.90zł bez okazywania rachunków z "enki" (zapomniałem o nich wybiegając z pracy i poszedłem na "żywioł")

 

Ktoś tu wcześniej pisał, że powinienem otrzymać dekoder F300. Tak się jednak nie stało. Otrzymałem taką małą [beep]ółkę która się zwie M100. Nie wiem czy lepsze czy gorsze, ale przynajmniej można postawić w pionie co akurat się przydało. Tak czy siak informuje potomnych, że mogą otrzymać M100. Mieli ich w sumie na miejscu dosyć dużo.

 

Uprawnienia weszły kilka godzin temu i wciąż widać wiele programów nie należących do pakietu. Zakładam, że lada moment to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD dla pakietu mini? bez jaj, jakbym HBO bral, to bym jeszcze rozumial, ale placic 100zl za mozliwosc ogladania 6 slabych kanalow w "hd" to nie dla mnie jednak

Tylko, że HD to nie tylko programy z tym znaczkiem, a także te nadawane na transponderach DVB-S2 przez co np. w CP traci się dostęp do TVP Historia. Dlatego też dekoder HD czasami się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...