Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też trudno mi uwierzyć w te sensacyjne informacje. Tym bardziej, że FOX zapowiadał że pojawi się w tym roku tylko w CP, ale nadawcy często dołączają swoje kanały do kilku dystrybutorów ale oficjalnie promują np tylko jedną platformę albo jedną kablówkę.

Wszystkie pojawiające się fakty układają się jednak bardzo logicznie, np wymiana Cinemax HD na AXN HD z Polsatem.

 

Cóż pozostaje nam czekać na 20-sty !!!!!! kanał HD w N-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał 4/3 jest umieszczany w 16/9(czarne pasy po bokach).

I to jest jeden z wielkich minusów tego kanału. Nikt już nie oczekuje po tym kanale odpowiedniej dla kanału HD rozdzielczości czy bitrate, ale zaledwie formatu 16:9. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli maja jakiś serial zakupiony w 4:3 to tak go emitują, nie widzę w tym nic dziwnego. Inna też sprawa gdy emitują jakiś starszy serial, który był nakręcony w 4:3. Nie wiem czy jeszcze takowe się w głównym AXN zdarzają (tam oglądam tylko nowości) ale na AXN Crime i AXN Sci Fi sporo takich seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie n ka dodaje fox hd axn hd travel chanel hd i espn hd ale, moze powiecie ze przesadzam poniewaz chcialbym zeby ktos z n ki odpowiedzial oficjalnie na pytanie jaki jest powod ze od 2 lat nie mozna sie doczekac history hd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jako abonent chyba moga powiedziec mi czy kanal jest zbyt drogi a jesli tak to ile musialbym placic wiecej dodatkowo zeby był w n. To juz zbyt długo trwa. Na roznych forach abonenci o to pytaja i przez ponad 2 lata nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że nie cena jest problemem ale inne wymagania AETN. W przypadku n to podobno umowa z Discovery blokuje History HD i dopóki nie zostanie ona przedłużana i nie zmieni się przy okazji jakiś jej zapis (spamowanie kanału lub coś podobnego) to na History HD nie ma szans. Inna sprawa, ze niektórzy twierdza też, że takie przedłużanie miało mieć miejsce jakoś teraz :) Ale jak zawsze dywagacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez patrze na te nowe 4 kanaly hd zapowiadane i widze wieksza chec dodania wiele kanalow hd za niewiele choc kanaly sa ok tak na marginesie. Bo 2 kanaly anglojezyczne nie moga byc drogie + axn hd ktory n ka przeczekala troche dobrze sie pewnie targujac w miedzyczasie a jak wywala wersje sd to juz nie tak duzo wiecej bedzie ich to kosztowalo + fox hd choc tu moze zaplacili troszke za niego? wiec dodaja 4 hd nie rozbijajac sobie kasy przy okazji.

 

Ja bym to wszystko bardziej chwalil gdyby przy tych anglojezycznych dwoch byl naprawde dobrej jakosci obraz bo ci co nie znaja jezyka ang to musza chociaz jakoscia byc przyciagani. Co z tego ze ja rozumiem ang jak przewaznie nie ogladam sam i co mam robic za tlumacza rodzinie to jest nie mozliwe.

 

Na konie powiem ze i tak BRAVO DLA N za prawdopodobne 4 nowe kanaly hd w n.

 

A wlasciwie to nie zamienilibyscie ich wszystkich czterech za history hd bo ja chyba tak choc moze przesadzam z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie ich wszystkich zapchajdziury to przesada na pewno przesada ale oni sa oderwani od rzeczywistych oczekiwan klientow. Mogliby zapytac jaki nowy kanal hd(oczywiscie istniejacy obecnie na pol rynku) oczekuja abonenci i dowiedziliby sie ze znajdujacy sie w kablowkach history hd w oczywiscie pol wersji jezykowej juz jest to jest to co ucieszyloby nas najbardziej i skonczyly by sie ponad dwuletnie dywagacje kiedy wreszcie bedzie. Czy to tak trudno zapytac odbiorce czego oczekuje? Tyle forow do sprawdzenia a na forum n to caly temat z prosbami o jego dodanie jest i nic.

 

No jakby ich akurat zainteresowalo i czytali to na kolejnym miejscu jest Comedy Central w wersji hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualizacji newsa dopisano Polsat HD i History HD. Mam nadzieję, że ten artykuł nie opiera się na plotkach krążących po sieci, tajemniczych ulotkach itd. Może warto byłoby napisać skąd pochodzą te nieoficjalne informacje. Brzmi to wszystko trochę podejrzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...