Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BBC... też programów mają jak na lekarstwo i maratonami których nikt nie ogląda ramówkę BBC HD wypełniają. Oczywiście zaraz odezwią się fani TopGear (w tym ja), ale to raptem 8 odcinków rocznie!!!

Prawda jest taka, że w ostatnich latach natworzyli ze 100 kanałów, a oglądać nie ma czego, bo pozycji programowych brakujei tym sposobem większość w/w kanałów leci na nieustających powtórkach. 10 lat temu kanałów było 20 czy 30 i zawsze znalazło się coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będą tam pewnie same powtórki wszystkich seriali jakie tylko TVP nakręciło przez cały okres swego istnienia. Na co to komu? To wszystko jest pokazywane na bieżąco po kolei na każdym kanale TVP. Nie mają na co wydawać naszych pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo wielu ludzi a przede wszystkim kobiet,które z chęcią oglądną seriale od pierwszego odcina.Weźmy np. Mode na sukces czy ktoś pamięta co było w pierwszych odcinkach,ja osobiście nie przepadam za serialami ale ktoś lubi film,sport,dokument a inni seriale.Przecież żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o ogladanie seriali to napisze co wg mnie jest niepodwarzalnie najlepszym rozwiazaniem.

 

OSTATNIO DODANO IPLE DO samsungow i panasow i nie ogladajac wczesniej seriali na polsat choc mam z analogu ale obraz kiepski to sobie teraz na samie obejrzalem 20 odcinkow hotelu 52 przez iple w 2 tyg kiedy chcialem a obraz jest naprawde super i juz polsatu w n naprawde nie chce.

 

Powinno byc dodane to wszystkich tv i JESZCZE ONET VOD tez powinno byc tak samo w aplikacjach w tv. Naprawde po co ogladac serial wtedy kiedy go nadaja lub nagywac na dysk dekodera jak mozna miec go kiedy sie chce przez net. Zaskakujaca jest tez swietna jakosc obrazu jakiej na kompie ogladajac iple nie ma.

 

To jest przyszlosc moim zdaniem i kierunek.

A jeszcze jedno , ogladam i nie ma tam REKLAM czyli nic mi nie dokucza jak w tv!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC... też programów mają jak na lekarstwo i maratonami których nikt nie ogląda ramówkę BBC HD wypełniają. Oczywiście zaraz odezwią się fani TopGear (w tym ja), ale to raptem 8 odcinków rocznie!!!

A i zapewne Top Gear prędzej czy później pojawi się na głównym kanale BBC HD, tak jak inne programy i seriale, które się systematycznie pojawiają.

Jak dla mnie ten cały BBC Knowledge HD jest zupełnie zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc najnowsze wydania będą dostępne tylko w TnG. Tak więc jest to bardzo dobry ruch Telewizji n**** Generacji. Ciekawe, czy dołączą też w przyszłości ESPN America, bo już nadaje w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróble ćwierkają o ESPN America HD w listopadzie 2010. Zważywszy na to, że pojawiły się reklamy o tym, że ESPN America HD będzie od listopada w Polsce to te wróble mogą mieć rację, bo automatycznie nasuwa się skojarzenie, że właśnie w TNG powinno być jako pierwsze skoro jest wersja SD :)

 

EDIT: Znalazłem skan o któym piszę:

http://img291.imageshack.us/i/img007bs.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to BBC nie ma zamiaru wprowadzać na BBC HD Top Gear'a

na pewno do końca 2011, może w 2012 coś się zmieni

Prędzej czy później wszystko co mają w HD leci na tym kanale. Obecnie i tak sporą część ramówki wypełniają programy dokumentalne i popularno-naukowe. BBC Knowledge HD będzie dla mnie takim samym niepotrzebnym dublem jak kanały Discovery. I nawet to magiczne "HD" na mnie nie działa. Zwłaszcza jeśli ramówka będzie taka sama jak kanału SD. Wtedy z 60% czasu antenowego będziemy oglądali SD przerobione do "HD".

 

Co do skanu z reklamą ESPN America HD, widzę że narobiłem apetytu umieszczając go w sieci i podając linka na forum N :). Ale osobiście mam nadzieję że kanał ten pojawi się w Nce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Zagladajcie na nlajt tam chyba jest program na cały tydzien naprzod wiec jak 6 mają dodac to moze byc tydzien wczesniej progam tv na nlajt co bedzie juz jednoznacznym potwierdzeniem.

 

Mam nadzieje ze ten test 803 T3 to jest jeszcze cos extra poza fox hd.

 

Ale jestem zachłanny nie? Apetyt rosnie w miare.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz swieta wktotce wiec atakuja a nie jak wczesniej we wrzesniu a potem inne platformy ich przycmiewały.

 

Trzeba wydrukowac nowe ulotki z promocjami na swieta z nowymi kanałami hd. Dwa juz znamy czyli fox hd i axn hd ale mysle ze moze ich byc trzy bo kanały hd do n ki przychodza trojkami ( w ubiegłym roku 3 doszły we wrzesniu ale to było za wczesnie przed swietami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...