Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Genialnie że dodają FOX HD w pierwszej kolejności, dzięki temu będzie można oglądać seriale, a w szczególności The Walking Dead od 1 odcinka. AXN HD też się spodziewaliśmy natomiast Travel Channel HD i ESPN America HD to dla mnie zaskoczenie, myślałem że nie dołączą do n aż tak szybko. :)

 

W każdym razie jakoś ciężko mi uwierzyć w plotki o Polsat HD i History HD - i to właśnie ze względu na History. N-ka ma dobry kanał historyczny - Discovery Historia, do tego ma jeszcze TVP Historia, po co mieli by dodawać podobny kolejny kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze oba nowe kanały czyli axn hd i fox hd sa brane nie z tp n ki a wiedzac ze n ka zwalnia miejsca na swoich tp biorac z tp TP utwierdza nas ze nastepne nowe kanały hd w n beda.

 

History hd i discovery historia to rozne kanały. I to bardzo. Nich go kiedys dolacza a nie beda załowac bo abonentow przybedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FOX HD w IiR to zaskoczenie duże, bo jeszcze dwa dni temu miał być w Hitach Filmowych, co potwierdza np. utworzenie tematu o tym kanale przez admina forum n, w dziale pakietu HF. Co do nowych ofert również wczoraj miały ruszyć, czemu tak się nie stało to ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jakoś ciężko mi uwierzyć w plotki o Polsat HD i History HD - i to właśnie ze względu na History. N-ka ma dobry kanał historyczny - Discovery Historia, do tego ma jeszcze TVP Historia, po co mieli by dodawać podobny kolejny kanał?

  • History HD ma szerszą tematykę niż tylko historia
  • Discovery Historia i TVP Historia nie są w HD ani nawet w 16:9 a jakość obrazu, szczególnie tego drugiego pozostawia wiele do życzenia

Ja byłbym za tym że w lutym n dodała History HD razem z BBC Knowledge, jak szaleć to na całego :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bo oni czekaja na nowa ustawe ktora zezwoli poprostu dodac kanaly z NTC do platform i w ten sposob dodac polsat i inne kanały. A do tego czasu to usb stick dvb t i polsat jest gdzie juz jest mux2. I o co tyle hałasu i tym polsat? Dodadza to dobrze nie to i tak dodadza w ten czy inny sposob.

 

Inna sprawa to history hd............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci wszyscy co pisali ze fox hd i pakiecie info a fox life hd do filmowe to nie maja zbyt wiele z n i widac ze nic nie wiedza tylko spekuluja.

Nie spekulują, tylko był po prostu błąd na stronie N, gdzie FOXlife HD widniało w Hitach Filmowych a FOX HD w Informacja i Rozrywka.

Ale to nie pierwszy i zapewne nie ostatni błąd na stronie Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać n że jak zawsze potrafi świetnie rozlokować kanały w pakietach. Fox life nadający seriale znajduje się w "informacja i rozrywka" a Fox HD nadający również seriale i od tego samego nadawy znajduje się już w pakiecie hity filmowe. :D

 

A co do tego że Foxlife miałby być przeniesiony do hity filmowe to raczej było mało prawdopodobne. Bo wtedy powstała by zmiana w zawartości kanałów i możliwość rozwiązywania umów przez tych co tylko szukają pretekstu by zrezygnować z n a i podejrzewam że część ludzi którzy byli przyzwyczajeni do Fox life też nie była by zadowolona z tego że teraz trzeba płacić dodatkowo za pakiet by oglądać to na co się podpisywało umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy nie to nie będzie tak, że FOX HD będzie dla nowych klientów w IiR, a Life w HF. Z końcem roku czeka nas zmiana oferty N (Pożegnanie z Movies24, KidsCo, VH1 Polska, a kto wie czy jeszcze nie coś), więc może wtedy wszystko pozmieniają tak, jak to będzie teraz sprzedawane nowym klientom. Ale to tylko moje przypuszczenia.

 

DeeJay, formalnie nie masz racji - tak czy siak, w sporej ilości przypadku będzie to zubożenie pakietu IiR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...