Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w tym tygodniu w n nowe kanały D. Cinemagic HD,TV1000, Fashion Tv HD Travel channel HD,miały wystartować od poniedziałku ale są jakieś kłopoty techniczne. wiadomość TV sat 24. :D:D

Pisał o tym w internecie "Bambolo82"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale:

D. Cinemagic HD ma być ale nie wiadomo kiedy (raczej kanału nie uruchomią z dnia na dzień)

TV1000 mam w kablówce ale mało oglądam (choć szczerze nie zwracałem na ten kanał zbytnio uwagi)

Fashion Tv HD - ok ale dla mnie trochę gorzej bo moja żona już mnie do tv nie puści

Travel channel HD było mówione że ma być po angielsku (wiem ucz się języków) ale po co mi anglojęzyczny kanał

 

co do polsatów to prezes CP powiedział to tak (widziałem wywiad) ogólnikowo co już wiemy od pewnego czasu że są rozmowy - jedyny plus tego że mówił to na antenie tvn cnbc więc może to jakiś wstęp do tego co może się już niedługo wydarzyć (może i te polsaty są nie potrzebne ale wzbogaciło by to ofertę w takim stopni, że ludzie by się kusili na "prawie" pełną ofertę kanałów polskich "głównych")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu raczej nic nie bedzie przedstawione. Dobre wiesci przedstawia sie w pierwszej polowie tygodnia, a zle w drugiej (piatek na zamkniecie serwisow informacyjnych).

Marketingowo to slabo wyglada (teraz) bo jak zostanie podane info to zbyt malo czasu by sie roznioslo po swiecie. Zaraz jest weekend i ludzie maja w nosie jakies tam wydarzenia medialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w komunikacie o wprowadzeniu FOX HD podali cyt.:

 

„Platforma n obecnie oferuje 19 kanałów HD swojej rosnącej grupie abonentów. Planujemy wprowadzenie kolejnych  kanałów HD w tym miesiącu.”

 

Jednym z nich był AXN HD.

 

Najważniejszy jest tu dobór słów. Chodzi mi o: "... planujemy...", a nie "wprowadzimy".

 

P.S. Ja też "planuje" wakacje na hawajach ;-) Plany, to plany........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze na forum platformowym i nie tylko terminy (wiosna/lato/jesien....) deklarowane wprowadzenia MR byly podawane juz wielokrotnie i nic z tego nie wyszlo.

 

Obecnie jest okres przedswiateczny, ktory generuje najwiekszy przyrost abonentow. Jezeli aktualnie nie ma w handlu MR to oznacza, ze maja gigantyczne problemy z ta usluga! Inaczej nie potrafie wytlumaczyc co powstrzymuje N od rzucenia na rynek tak dlugo oczekiwanej i istotnej uslugi, ktora moze wzmocnic oferte przedswiateczna i byc mocnym uderzeniem na rynku poza wzmocnieniem oferty przez kanaly HD!

 

No i trzeba wiedziec, ze ten multiroom to 2-room :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełnego okresu przedświątecznego to jeszcze 2 tygodnie zostały. PL to nie USA, gdzie okres przedświąteczny zaczyna się już w październiku no i MR nie jest jakimś super gadżetem, który wymaga świąt aby go wprowadzić no chyba, żeby gratiś na święta chcieli go rozdawać w co szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ta "demokracja" pozwala im nadawać reklamę ze świąteczną promocją swoją drogą, a ofertę modyfikować swoją drogą. Zresztą co stoi na przeszkodzie, aby do w/w reklamy dodać dopisek o MR? Więc się nie przywiązuj do tego, że widzisz w TV świąteczną ofertę eNki. To nazwa tylko taka jest i ze świętami ma tyle wspólnego, że pojawia się pod koniec roku i zwykle oferuje najlepsze promocje i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co mają nowości wspólnego z terminem emisji reklam...

A tak na marginesie, skąd możemy wiedzieć, że za dwa tygodnie nie ukaże się kolejny rewelacyjny spot reklamowy z nową ofertą?

No i kończąc temat, emisja w tym terminie nie jest czymś nowym i niezrozumiałym. Przecież trzeba dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów. To nie proszek do prania, tutaj żniwa przed nami. A nie przez cały rok... Przynajmniej tak twierdzą i postępują wszystkie platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...