Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłby Pan Sojka to byłaby konferencja i byłoby wszystko wiadomo. A tak możemy polegać jedynie na przekazach od ludzi którzy coś słyszeli. 8)

Mimo wszystko zmiany które w tym roku zachodzą są jak najbardziej na PLUS. Jak narazie wszystkie dodane w tym roku nowe kanały a na ten moment dodano ich już 6 to kanały HD. Dobrze że n-ka nie bawi się w dodawanie kanałów kiepskiej jakości jak np Cyfra+ która miała pewnie szansę wynegocjować History HD a wzięła tylko wersję w SD. N-ka konsekwentnie dodaje nowości w HD oraz zastępuje duble kanałów SD wersjami HD. Do tego jeszcze umowa z TP, która może dać abonentom n-ki więcej kanałów dzięki współdzieleniu transponderów z Orangem, korzystną ofertę dostępu do internetu, oraz umowy na więcej transmisji sportowych. A teraz jeszcze multiroom :D

 

Tego wszystkiego boją się stare platformy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż N-ki idzie cienko, więc nic dziwnego, że ratują się współpracą z TP, aby móc zaoferować coś więcej.

cienko, cienko, cienko...

a może coś na poparcie tej tezy?

Według ostatnich danych z raportów kwartalnych - idzie im lepiej niż CP, więc chyba mało uprawnione stwierdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dla tych, co flasha nie lubią:

imagenh.png

 

Szczerze powiedziawszy to tylko pokazuje, jak oferta n jest mizerna. Ponad 3 miesiące przed startem kanału reklamują, że dojdzie do oferty. Wychodzi na to, że nic innego nie mają w zapasie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N poinformowała o BBC, bo to już było wiadome. Wpadka Cyfry, ze na stronie mili opis BBC, do tego dziennikarze dotarli, ze bedzie w N, wiec im nie pozostało nic innego jak potwierdzic oczywistość.

 

Poza tym eNka robi bardzo duże porządki na transponderach, więc zmian będzie jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 miesiące przed startem kanału reklamują, że dojdzie do oferty.

I bardzo dobrze. Powinni właśnie z wyprzedzeniem informować o wejściu nowych kanałów do oferty, a nie tak jak to bywało ostatnio że oficjalny komunikat Nki pojawiał sie dopiero po wprowadzeniu kanału do oferty lub (jak w przypadku FOX HD) po "wygadaniu się" drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac niektore wpisy widze jak osoby ktore nie maja n ki i jej nie nawidza siedza w tym watku i pisza zlosliwie. Alez oni sa mali. Co wam da ta nienawisc przeciez macie swoja ulubiona platforme i siedzcie w watkach o nich a nie tu.

 

Zapowiedzi o kanalach juz uzgodnionych moga sie pojawic nawet pol roku wczesniej i jest to swietna reklama i dobrze. To co nie uzgodnine to nie moga rozglaszac bo to business jest przeciez. Ostatnio czekaja z info o wprowadzeniu kanalu az do dnia jego wprowadzenia. Moim zdaniem to powoduje ze reklama tych kanalow jest opozniona ale ich sprawa.

 

BBC knowledge hd moze miec zupelnie inna ramowke niz wersja sd a wtedy to bylby zupelnie nowy kanal na rynku i to na wylacznosc w n. No zobaczymy jak bedzie i czy wtedy bylyby obie wersje sd i hd. Inna ramowka kanalu hd bylaby duzym udezeniem w inne platformy choc wersja hd w tej samej ramowce tez ich zaboli.

 

ITI splaca pozyczki i moze zaciagnac nowe wiec przyszly rok bedzie przelomowy (nowe kanaly hd i pewnie ekstraklasa bo wygra najwieksza kasa ale to nie w tym watku tylko w watku o przetargu, tu tylko nadmieniam czego mozna sie spodziewac jakich zapowiedzi wkrotce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza,każda platforma może zapowiadać sobie co chce i kiedy chce.Ja jestem abonentem telewizji N i moim zdaniem trochę dużo tego słowa "wkrótce",a kolejny program ze stajni BBC nawet w jakości HD który ma być dodany za dwa miesiące z hakiem to marny argument dla potencjalnych abonentów nowych i tych którym kończy się umowa.Moim zdaniem to naszej Platformie skończyły się argumenty a trzeba coś nowego pokazać,sam multiroom zapowiadany też już od dawna sprawy nie załatwi,będzie on tylko dla jakiejś części abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem was dlaczego ciągle mówicie (nie wszyscy) że n-ka słaba itp, że musi dodawać nowe kanały bo nie ma czym zachęcić nowych abonentów a prawda jest taka, że N biorąc pod uwagę cena/ilość kanałów HD/jakość bije konkurencję na głowę. Cyfrę ratuje C+ Sport a w nim liga polska, bez tego nie mają nic. Ja jestem jeszcze (ale już niedługo) abonentem cyfry ale porównałem sobie to wszystko na spokojnie i nie ma się co oszukiwać. N-ka dla mnie będzie najlepszym wyborem. A jak dodadzą nowe kanały to będzie super, jeśli nie dodadzą to też jest fajnie bo ilość kanałów HD dla mnie jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...