Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie działa i mam pytanie do @ TVR . Czy wiadomo co się stało i kto to zakłócał bo mi to troszkę na jakiś atak terror wychodzi.
Nie znamy jeszcze sprawcy, czekamy na wyjaśnienia. Nie wiemy czy w ogóle uda się poznać sprawców. Nadawanie w kierunku satelity może się odbywać z dowolnego kraju - może to zrobić ktokolwiek, wystarczy mieć tylko odpowiedni sprzęt. Zakłócenie pracy transpondera wymaga jedynie odpowiedniej anteny i mocy nadajnika.

Sądzę, że TVR nie był celem dla ewentualnych sprawców. Na transponderze 134 znajduje się sporo kanałów o tematyce religijno- politycznej, które być może mogły stanowić cel.

W sprawę są zaangażowane służby techniczne Eutelsat, potwierdzają zakłócanie pracy transpondera.

Jeśli uda nam się poznać prawdę - napiszę o tym na forum.

W chwili obecnej transmisja powróciła i wygląda na stabilną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad tym. Zakończyliśmy sukcesem próby techniczne na transponderze 134 i mamy techniczną gotowość do uruchomienia usługi. Trwają rozmowy z RRSat dotyczące opłat i jeśli nic nie wydarzy się złego to jeszcze w wakacje pojawi się EPG na kanale TVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale idąc tym tropem to każda telewizja z polski musiałaby dodawać sobie taki dopisek :) Tym bardziej, że Rumun może nie rozczytać po polsku "polska telewizja"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech czy innych krajach, widzowie mogą pomyśleć że to jest Rumuńska telewizja, dlatego jest ten napis aby każdy wiedział że to jest polska.

Już nie róbmy z ludzi idiotów. TVR nadaje cyfrowo, więc nie problem odczytać jaki język audio jest do niej przypisany. Poza tym zainteresowani raczej rozróżnią kanał rumuński i polski, pomijając fakt, że w Rumunii nie ma takiej stacji jak TVR - są TVR1, TVR HD, itd., ale gołej nazwy nie używa nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czy planujecie wziąć udział w konkursie na miejsce w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej? Pytałem już o to, ale żadnej odpowiedzi nie uzyskałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Temat EPG jest jeszcze w zawieszeniu. Czekamy na kilka technicznych odpowiedzi, które nie są od nas zależne. Najbliższy termin uruchomienia usługi EPG to 1 stycznia 2012.

Przy okazji mam pytanie do Was Drodzy Forumowicze. Który z programów jest Waszym zdaniem najlepszy, a który najgorszy na naszej antenie? Będę wdzięczny za wszystkie merytoryczne odpowiedzi, na pewno przekażę je naszemu działowi programowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...