Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ost zaczelo mi sie coraz czesciej pojawiac komunikat nieprawidlowa karta i tylko wyjecie i ponowne wlozenie pomaga. Dzisiaj juz 10 raz tak mam, mial ktos taki problem? Mozna cos z tym zrobic czy tylko wymiana?

 

 

 

 

Miałem to samo,lecz ja nie wyciagalem karty,tylko dekoder z pradu wyłaczałem, u mnie padł dysk,musiałem na nowego wymienic i teraz wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam serdecznie, od kilku dni jestem abonentem i posiadam dekoder Sagem - na kanale dla Abonentów zatrzymuje mi się obraz na kilkanaście sekund, później rusza i znów się zatrzymuje - czy problem jest po stronie CP?

A to już nie masz nic ciekawszego do oglądania tylko kanał do abonentów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, od kilku dni jestem abonentem i posiadam dekoder Sagem - na kanale dla Abonentów zatrzymuje mi się obraz na kilkanaście sekund, później rusza i znów się zatrzymuje - czy problem jest po stronie CP?

Sprawdziłem. U mnie to samo. Raczej problem po stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za filmik. Jakość świetna. Niestety nie mogę tobie wysłać mojego filmiku, ze względu na świeżaka na forum.

Czytelność wyświetlacza wyraźniejszy niż w HD 7000 i chyba pójdę wymienić na Sagema, tylko czy bez problemów mi go wymienią. Czy Sagem jest jakiś problematyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie chcę później słuchać od małżonki że zamieniłem "gó..o na większe gó..o". Już i tak marudziła że wyświetlacz jest mało czytelny.

Jaki powód podać przy wymianie? Czy bezproblemowo go wymienią?

Na PVR Hd 7000 podałem linka do YT o jakości wyświetlacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, również jestem ciekaw jak udało ci się wymienić dekoder tak od ręki. Ja mam Echostara PVR 7400 i też wymieniłbym sobie na Sagem-a ESI-88. Podczas przedłużania umowy nie zmieniłem gdyż była kiepska oferta z podmianą dekodera więc pozostałem przy obecnym sprzęcie. Ale też mam argumenty techniczne za wymianą - dysk pracuje momentami strasznie głośno, dekoder nie pracuje już tak płynnie jak kiedyś. Do tego można coś jeszcze wymyślić jak okaże się że w APS wymieniają dekodery od ręki na inny model, bo to że na ten sam model mogę zmienić to wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...