Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym nagrywaniem to mnie martwi że nagrywa jak chce , a ja już zamówiłem ((( Przyjedzie pewno po świętach teraz pewnie nawał niedoszłych NC plusowiczow 4 moich znajomych też już zamówiło polszmata . Wydaje mi się że ogromna rzesza ludzi porzuciła już NC .Tylko te dekodery polszmata to widzę takie jak były niestety wieczny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w ciągu ostatnich kilku dni wypisałem kilkadziesiąt umów na fam max + film hd + sport hd z Sagemem na 15 m-cy więc "nie ucz ojca dzieci robić" ;) Więc ktoś Cię wrobił w większy pakiet :>

 

Za darmo bez dzierzawy na miesiac?

 

+ dzierżawa 5zł/mc, pisałem o tym kilka postów wyżej.

I jednak ja miałem rację. Bo mi cały czas chodziło o dekoder bez opłat za wynajem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filolog, czasami całkiem nowe, ale odnowione to większość. Tak samo zresztą było w C+ czy n.

 

@potentator, za dzierżawę też się nie płaci.

 

@pawel1710, więc nie rób z ludzi idiotów bo nigdzie o tym nie wspomniałeś, a na stronie CP nie ma zresztą Sagema tylko z jednorazową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości w tym pakiecie wziąć Sagema. Sagema można wziąć tylko z pakietem Premium za 89 zł.

 

To jaki inny dekoder z dyskiem można otrzymać przy pakiecie za 49,9zł - 69,9zł?

Dziś odebrałem telefon z polsatu i o takim pakiecie rozmawiałem i ten pakiet był razem z dekoderem z dyskiem (jest tylko opłata aktywacyjna 49zł, brak opłaty miesięcznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedną. Jak już wyjaśniliśmy wyżej Sagema też możesz wziąć, ale będziesz co miesiąc płacił dodatkowo 5 zł za wynajem.

 

Ja wziąłem HD6000 z dyskiem, bo i tak mam instalacje antenową na jednym kablu i mi to styknie. I tak nagrywam programy tylko jak mnie w domu nie ma. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do APS i pytałem właśnie o dekoder z dyskiem Sagema . Miła Pani powiedziała że przy abonamencie 69.99zł bez problemu go otrzymam za 49zł., dodatkowo gdy powiedziałem że rezygnuję z Nki zaprosiła do punktu dodając że ma dodatkową promocję :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem że dodali kolejny kanał (oprócz 23) w liście ulubionych którego pozycji nie można zmienić - 59. Efektem tego jest to że nie mogę zmienić pozycji żadnego kanału na liście ulubionych, wygląda to tak jakby cała lista została zablokowana. Teraz żeby zmienić kolejność ulubionych muszę utworzyć nową listę, ktoś też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z tym sagemcomem czy duzo gorszy jest od Pace z cyfry , i po drugie jest taka opcja że dostanę używany dekoder ??

 

Posiadam ten egzemplarz od 20 miesięcy i moja ocena to 3- w sześciopunktowej skali

 

W mym egzemplarzu:

 

1. ok 20% nagrań kończy się czarnym ekranem po 1 minucie

2. Ma dwie głowice lecz nagrywając jedno i oglądając inną pozycję na ekranie zobaczyć możesz że: "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" - jest to problem z uprawnieniami CP, z którym programiści nie mogą sobie poradzić - szeroko masz te kwestie opisane na tych 200 stronach forum

3. Często muli

4. Zakłamuje poziom sygnału satelity

 

Największy pozytyw to ten, że działa Jest to produkt dla osób chcących oglądać TV, którzy nie oczekują od sprzętu cudów, są ludźmi cierpliwymi i świadomymi tego że za np. 60pln abonamentu z rozsądnymi pakietami nie otrzymają sprzętu dla koneserów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...