Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Neon da radę tak nagrać, co do nagrywania to na dwóch kablach zdarza się czarnych obraz, ale jest na to rada. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że się wszystko nagra to musicie wyłączyć dekoder z prądu na chwilę. Wtedy wszystko nagra i to jest jego jedyny mankament. Mam go już od ponad 2,5 roku i nigdy się nie zawiesił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie problem codziennie bede musial wylaczac go z pradu co za cudo cos tu nie tak z dekoerem N-kowym takich jaj nie mam :(

a co w przypadku kiedy ogladam i chce nagarac cos co idzie na innym kanale i nagle chce nagrac to co ogladalem tez nic z tego ???

bo czesto tak jest ze jedno nagrywam a inne w tym czasie ogladam i sie okazuje ze musze sobie nagrac :) wiec wlanczam nagrywanie jak to pierwsze sie skonczy i wszystko mam jak trza i nigdy nic nie zginelo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że nie ma co sobie głowy zawracać . Dowiedziałem się od gościa co miał Turbo , Pace i Sagema i mówi tak miejsce 1 Turbo , potem długo nic 2 Pace z dawnej cyfry i niestety Sagem na szarym końcu . Ja osobiście chyba się rozmyślę z CP , wolę mniej kanałów w tej kasie ale niech działa jak ma działać a nie tam jakieś rozłączanie połączanie dekodera w XXI w to śmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadających polsat i ten tuner może zabrać głos ?

Klien nasz pan :wink:

 

Właśnie. Napiszcie jak często może dochodzić do tego, że zaprogramowane nagranie się nie nagra??

 

Ja mam go już prawie dwa lata i raz się zdarzyło że odwalił numer z jedną minutą :smile:

 

da sie na nim nagrywac cos i jednoczesnie inny ogladany kanal da sie cofnac ???

 

Da sie na dwóch kablach ( lub jednym ale tylko z tego samego transpondera) da sie również nagrywać dwa kanały naraz, możesz wtedy na tym oglądanym zatrzymywać , cofać jak i popchnąć do przodu wycofany fragment , jednym kliknięciem "X" wskakujesz na bieżący aktualnie fragment.

 

 

Dokładnie Panowie widać boimy się tego samego . Czytałem na jakimś forum że właśnie po podpięciu dwóch kabli jest masakra

 

Bzdura totalna :!: praktycznie od pierwszych dni mam dwa kable i nie miałem i nie mam najmniejszych problemów - choć i takowych gdzieś tu wyczytałem, ale myślę że to wina konwertera, albo przełącznika a na pewno nie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neon da radę tak nagrać, co do nagrywania to na dwóch kablach zdarza się czarnych obraz, ale jest na to rada. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że się wszystko nagra to musicie wyłączyć dekoder z prądu na chwilę. Wtedy wszystko nagra i to jest jego jedyny mankament. Mam go już od ponad 2,5 roku i nigdy się nie zawiesił.

 

To też napewno nie wina dekodera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło od czasu kiedy to ostatnio opisywałem. Poczytaj sobie moje posty w tym wątku z jesieni 2011 roku. Problem jest z uprawnieniami przy podłączeniu 2 konwerterów. Dekoder po kilku godzinach od włączenia potrafi utracić uprawnienia. Efektem jest napis "nagra tego kanału niema w twoim abonamencie" lub nagranie tylko 1 minuty, czasem połowy programu. Problemy też są z live pausa, przestaje działać i po chwili pojawia się napis jw. Pojawia się to różnie po kilku godzinach czasem po 2 dniach. Wymiany dekoderów w ASP nic nie dają. Prawdopodobnie problem ustępuje wraz z wygaśnięciem uprawnień czasowych czy warunkowych na Twoim koncie. Będę mógł się na ten temat wypowiedzieć za kilka dni gdy skończy mi się 3 miesięczna promocja na bonusy dla nowych klientów. Może coś w tym być bo pierwszy dekoder działał dobrze przez 8 miesięcy aż do włączenia pakietu rozrywka. Drugi teraz mam na żonę od grudnia i problem pojawił się na drugi dzień. Mam pakiet za 94,90 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...