Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mariuszpk

Gwarantuje, że po okresie promocyjnym będzie Tobie wszystko nagrywał.

Jak sam wiesz z moich postów też miałem problemy, najpierw przez pierwsze 6 m-cy promocji, potem na czas Euro - przez 1 m-c w związku z dodatkowym pakietem Sport HD, a potem gdy nastąpiły zmiany pakietów CP. Trwało to kilkanaście dni do czasu wprowadzenia zmian w uprawnieniach abonenckich. O wszystkim juz tutaj pisałem - sam o tym wiesz. No ale teraz - ZERO PROBLEMÓW. Nagrywam non stop po kilka pozycji, i podwójnie i pojedyńczo, we wszystkich mozliwych kombinacjach. Tylko nadal nikt z CP nie chce mi odpalić za dojście do przyczyn problemów z nagrywniem a zapisami na karcie abonenckiej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

 

Do których pakietów można dostać tego Sagema (przy umowie na 15 m-cy)?

 

Jak wygląda sprawa napisów na HBO i Cinemaxach w tym odbiorniku? Może glupie pytanie, ale kiedyś czytałem że niektóre dekodery Polsatu nie wyświetlały napisów na HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusty w Punkcie Polsatu Umowa na 15 miesięcy możesz go zgarnąć z pakietem Familijny Max HD + Film HD + Sport HD 69.90 wtedy płacisz za 12 miesięcy plus 5zł miesięcznie wynajmu tunera, 1zł za drugi do multi jednorazowo, multi gratis. Co do napisów nie wiem :)

 

Obecnie mam Nke z multi za 93zł HBO + NPremium i nie zamierzam żabojadom dawać zaraobić po migracji do NC+, wysłałem już wypowiedzenie witaj Słoneczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

 

Do których pakietów można dostać tego Sagema (przy umowie na 15 m-cy)?

 

Jak wygląda sprawa napisów na HBO i Cinemaxach w tym odbiorniku? Może glupie pytanie, ale kiedyś czytałem że niektóre dekodery Polsatu nie wyświetlały napisów na HBO...

Napisy odtwarza bez problemu jak również jednym kliknięciem możesz je wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem dziś CP, ale zdecydowałem się na dekoder HD 6000 z zewnętrznym dyskiem podłączanym kablem. Można wziąć taki zestaw przy podpisaniu umowy za jednorazową opłatą 49 zł. Za wynajem potem już nic nie płacę. Ten Sagem jako jedyny dekoder w ofercie CP nie ma dostępu do Ipli (z której będę korzystał, bo jako abonent sieci Plus dostałem w promocji darmowy dostęp do Ipli przez cały okres umowy), a dekodery Cyfrowego Polsatu z serii HD x000 mają. A, że dysk będzie osobno na kablu, to mi nie przeszkadza. Dekodery Sagem nie mają w ogóle dostępu do internetu, więc nie obsługują także elektronicznego centrum abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja mam inne pytanie do posiadaczy dekodera ESI-88. Mianowicie o czas między zmianą kanałów. Swojego czasu miałem dekoder od CP HD 5000 nie miałem z nim jakiś dużych problemów. Jedynie irytującym mankamentem był czas oczekiwania pomiędzy zmianami kanałów. Te "kropki" pokazujące ładowanie kanałów są drażniące. CP tłumaczył że naprawi to w najbliżej aktualizacji softu. Problem po 2 latach dalej nie zniknął. Ostatnio byłem u znajomych i ciągle pojawia się ten problem na dekoderach made in CP. A jak jest na Sagemie ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że na dekoderach z seri HD to dużo nie nagrasz bo mają tylko jedno wejście antenowe wiec odpada nagrywanie 1 a oglądanie 2 kanału + "zawrotne" prędkości dysków HDD

Ja i tak mam konwerter z jedną głowicą i jednym kablem. Obecnie mam jeszcze Turbodekoder N-ki i też jest podłączony do niego jeden kabel antenowy. Miałem kiedyś kupić podwójny konwerter i drugi kabel, ale odpuściłem, bo stwierdziłem, że mi to niepotrzebne. I tak nagrywam zazwyczaj programy, które idą jak mnie w domu nie ma. Bardziej mi zależy żeby mieć dostęp do Ipla z dekodera. A co do "zawrotnej" prędkości dysku, to wystarczy. Ten z Sagema też niczym nadzwyczajnym nie jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dyskiem na własność, to wprowadzili was w błąd. Na stronie Cyfrowego Polsatu jest taka informacja:

 

"Udostępnienie dekodera cyfrowego z dyskiem 320 GB. Po upływie okresu podstawowego umowy dekoder i dysk pozostają własnością Cyfrowego Polsatu."

 

Więc dysk nie przechodzi na własność. Tak było kiedyś (sam mam w domu w szufladzie dysk od tego Sagema, bo kiedyś miałem ten dekoder w umowie z CP), ale obecnie już nie dają dysków po skończeniu umowy. Zresztą te dyski i tak są bezużyteczne bez dekodera. Działają tylko z dekoderem, a jak podłączysz to do kompa, to w ogóle partycji nie widać, sformatować, ani utworzyć nowych partycji też się nie da.

 

A co do dekoderów HDx000 i zewnętrznego dysku, to płaci się za taki zestaw jednorazowo 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się, niestety. Dyski są zablokowane i przystosowane do współpracy tylko i wyłącznie z tymi dekoderami. Domowego sposobu, aby odblokować taki dysk, żeby działał w kompie też nie ma. Co ja już się nie nakombinowałem z tym dyskiem, ile tematów na różnych forach się na ten temat nie naczytałem i dalej dysk leży bezużyteczny, bo nie da się z nim nic zrobić. Są w necie ogłoszenia, jakieś firmy podobno są w stanie to odblokować i robią to za kilkadziesiąt zł. Wysyłasz im dysk, płacisz kilkadziesiąt zł, a oni później odsyłają ten dysk odblokowany, gotowy do użycia w kompie. Ale czy to prawda, to nie wiem, bo nie korzystałem z usług takiej firmy. Nie można też nigdzie w necie znaleźć informacji jak oni niby te dyski odblokowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...