Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem z gniazdem wtyczki zasilania i wymieniłem na nowy dekoder w APSie.

Około 2 tygodni było ok, a po tym okresie zaczął się pojawiać problem z dźwiękiem.

Średnio raz dziennie dekoder traci głos na kilka sekund a potem wszystko wraca do normy. Taka sytuacja jak zdarzy się pierwszy raz to się powtarza z narastającą częstością i długością przerw, do czasu aż nie wyjmę wtyczki z gniazdka. Oczywiście nie jest to zależne od kanału jaki jest w danym momencie oglądany. Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacja u siebie i czy to kwalifikuje dekoder do kolejnej wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że CP nie ma nowych egzemplarzy tych dekoderów tylko cały czas obraca już używanymi przez innych klientów (egzemplarze zwracane po zakończeniu umowy), lub tymi co pochodzą z wymiany (ktoś wymienia, bo coś w dekdoerze nie działa prawidłowo), stąd jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście, że Wam ten sagem się zawiesza i pomaga wtyczka przy tv LG.

U mnie Panasonic TX-L42ET5E i dekoder HD5000 i to samo. Też się zawiesza i pomaga jedynie wtyczka. nbox recorder chodzi jak malinka i nic a nic się nie zawiesiło.

 

Czyli to nie wina TV, a dekoderów CP na to wychodzi. Ze starymi TV było ok, ale z nowymi dekodery CP się już gubią.

 

Ale jest jedno rozwiązanie chodź czasem też się zawiesi. Włącz TV, poczekaj 5 sekund i włącz dekoder CP. Wtedy się nie zawiesi, chodź u mnie kilka razy nawet w ten sposób dekoder się zawiesił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał o tym wcześniej,ale zauważyłem przed chwilą że pilot od Sagema obsługuje HD5000 i na odwrót.

Tak było już o tym dość dawno. Sam nawet z tego korzystałem jak mi się mój pilocik zawiesił, to poleciałem do szwagra od hd5000 i było ok :)

Po tym incydencie nauczyłem się naprawiać mój, jak załapuje zawiechę :)

 

Wyjąć baterie, popstrykać na pusto, piep....ć dwa razy w rękę i po włożeniu baterii działa jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam inny problem odkryłem ze podstawowa funkcja |PVR jak i samego pilota nie działa

 

Mianowicie cos tam oglądam i wciskam pauze po czym chce powrócić do programu to nie mogę wciskam PLAY i nic sie nie dzieje to samo jak przewijam tez wcisnę play i nic, muszę podczas przewijania np: do przodu wcisną kilka razy przewijanie do tyłu aby zaczęło działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...