Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeważnie przyczyną jest to, że masz ustawione w menu nagrywanie z wyprzedzeniem minutowym. Wtedy dekoder zawsze natrafi na EPG, czyli w tym wypadku tytuł aktualnego programu, który siłą rzeczy musi być inny (bo jeszcze trwa on, lub reklama) niż ten zaplanowany. Tytuł w EPG się zmienia na właściwy, dokładnie o zaplanowanej godzinie emisji programu. Jeżeli masz wyprzedzenie czasowe w nagrywaniu, to zawsze złapiesz tytuł poprzedniego programu. Czasem, wyjątkowo łapie się poprzedni tytuł przy zaplanowanym nagraniu. Ale to są wyjątkowe sprawy, niezależne wtedy od dekodera, a jedynie od nadawcy który nadaje tytuły EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy telewizory LG "gryzą " sie z sagemem? po wymianie tv dekoder zaczął świrować ,po kilku godzinach nie używania dekodera po odpaleniu rozdzielczość automatycznie ustawia sie na 575p i nie możliwość zmiany jej po przez pilota wywala napis undefined i a na dodatek nie można zmieniać kanałów tylko 2/3 krotne odłączenie od prądu pomaga .Byłem aps i wymieniłem dekoder ale podłączyłem go i działa ,zostawiam go w uśpieniu po 2 godz. odpalam go i ponownie wyżej opisany problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy telewizory LG "gryzą " sie z sagemem?

 

Telewizory potrafią się gryźć z dekoderami. Nie wiem czy w twoim przypadku tak istotnie jest, ale wszystko na to wskazuje.

 

Bzdura 1. Mam 3 tv LG i Sagemy i żaden nie "gryzie" - choć "całowania" też nie widziałem.

 

U mnie nie działa. Bez dysku się nie uruchomi.

Uruchomi się bez problemu.

 

Bzdura 2. Działają również bez dysku - każdy z moich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy, ale forum śledzę od paru miesięcy i teraz widzę że nie jestem osamotniony z problemami ESI-88, a ostatnio po zmianie tv na LG 42LM 620S problemy się nasiliły to jest na początku po podłączeniu przez HDMI zaczęło szatkować obraz a teraz dekoder po wprowadzeniu w stan uśpienia nie wybudza się. pomaga tylko słynna wtyczka z gniazdka(powinni do tego dekodera z automatu dodawać przedłużacz z przyciskiem restart), kończąc coś jest na rzeczy z tv LG. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok z dekoderami Sagem ESI-88 i jak najmniej odwiedzin APS. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...