Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kolejny raz proszę o jakąś radę, mój dekoder po kilku godzinnym nie używaniu bez różnicy czy był wyłączony czy włączony, a tv wyłączony to po uruchomieniu odbiornika wyskakuje brak sygnału, ale brak sygnału w tv tak jakby nie dostawał go z dekodera. Wczoraj w końcu się wkurzyłem i wymieniłem go na nowy w punkcie CP no i teraz nie muszę czekać 3h żeby mi się nie włączył nie działa już po pół godziny działa standardowe wyjęcie wtyczki:/ Proszę o jakieś rady mój tv to: LG 50pk350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci zasugeruję coś innego- otóż kolego sprawdź gniazdo elektryczne (230 V) ja takie numery zauważyłem kilka razy gdy nagle zabraknie prądu ( wczoraj była gdzieś w okolicy awaria ) i było dokładnie to co opisujesz dekoder się odpalił, ale na TV "brak sygnału" i wtedy restart przez wtyczkę zasilacza i po kilkudziesięciu sekundach gra muzyka ;)

Ty możesz mieć nadpalone przewody bądź styki w gniazdku i efekt może być taki jak by Ci prąd wyłączyli.

Na próbę podłącz pod inne gniazdo - no chyba że problem jest gdzieś w rozecie skąd się przewody rozchodzą, ale za to bierz się jak choć coś niecoś elektrykę kumasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też własnie właczyłem Eurosport 2 HD aby obejrzeć naszych kopaczy w wysokiej jakosci obrazu a tu komunikat rodem z RTL - i nie było możliwosci wyłaczenia banera (nawet restart powera nie pomógół) próbowałem zastosowac procedure która pomaga w przypadku rtl cofnąć obraz o kilka s. i wrócić do live ale też nie pomogło.... - na szczęście przed kilkoma minutami wszystko wróciło do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z opłatą za ten dekoder ?. Dzierżawa przez okres obowiązującej umowy, a po jej zakończeniu i dajmy na to przedłużeniu, opłata ciągle będzie obowiązywać ?, gdyż nie jest to dekoder na własność - dysk tak.

Myślicie, że byłoby możliwe wynegocjowanie (w przypadku kończącej się umowy z CP) zniesienia dzierżawy za dekoder ?. Raczej jest to niemożliwe ?. Ot taka ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli aneksujesz umowę, a mialeś dzierżawę a nie zmieniasz dekodera to nadal będzie dzierżawa. Mozesz zapytać o umowę z wymianą dekodera i wtedy mozesz sprawdzić. Na partyline jest mało do wyboru, idź do APSu, wtedy zaproponują Ci Echostara 7400 a może nawet Samsunga HD jeśli gdzies znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś zauważył u siebie podobna rzecz i ewentualnie ma na to jakąś radę?:

Ponieważ mało oglądam/używam dekodera to wyłączam go przyciskiem na panelu do "głębokiego" uśpienia żeby niepotrzebnie nie zżerał energii.Od jakiegoś tygodnia zauważyłem,że dekoder w tym trybie zawiesza się-zatrzymuje się zegar i nie ma możliwości włączenia dekodera ani z pilota ani z przedniego panelu-pomaga tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka.Czas zawieszenia się jest też różny od momentu włączenia "uśpienia"-od kilku minut do kilku godzin.

Jakieś sugestie/porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...