Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dysk z dekodera Sagemcom przeznaczony jest tylko do tego dekodera, jeśli masz go na własność to taka informacja jest w instrukcji obsługi. Jak zakupisz taki dysk to bez problemu będzie działał z dowolnym dekoderem ESI-88.

 

Dysk ma firmware TPS, który szyfruje w trybie rzeczywistym zapisywany materiał. Teoretycznie taki dysk zadziała na dowolnym laptopie z TPS, ale nie odczytasz żadnych danych z dysku. Dane może odczytać tylko urządzenie które je tam nagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum.

Od niedawna mam dekoder Sagemcom ESI88 i mam problem bo nie mogę go włączyć z głębokiego czuwania. Wersja oprogramowania to 3.2.27 / 3.2.1813. Pomaga tylko wyjęcie i ponowne wsadzenie kabla zasilania. Dziękuję za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z tym dekoderem. Przez miesiąc dekoder był całkowicie wyłączony z sieci. Dziś rano włączyłem dekoder i jest napis "Info o nagra Karta nieaktywna"

Od rana ponawiam sygnał z satelity poprzez ICOK jak i poprzez infolinię. Uprawnienia w ogóle nie dochodzą.

Czy to wina dekodera lub karty, czy może wina jest po stronie CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że post pod postem, ale informacja którą podaję zapewne zainteresuje posiadaczy tego dekodera. Rzecznik prasowa CP w wypowiedzi dla serwisu cyfrowypolsatnews.pl wypowiedziała się w kwestii nowego softu.

A wiec tak, CP pracuje nad nowym oprogramowaniem, które ma wprowadzić "Strefę Abonenta" oraz aplikację Ipla.

Data udostępnienia softu nie jest określona.

Szczegóły: http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw zrobią taki soft żeby to coś zaczęło działać. Włącza się 20 sekund jak rubin, musi być bardzo głęboko uśpiony szczególnie, że zużywa prawie tyle samo prądu w standby co podczas pracy.

Nagrywa jak chce i co chce. Nagrania mam po 600 min raz w tygodniu. Opisy na nagraniach są czasem z kosmosu.

Z drugiej strony to idiotyczne żeby ich flagowy dekoder dla "najlepszych klientów" nie miał chyba jako jedyny ze wszystkich dostępnych Ipli.

Po trzecie CP twierdził, że planuje zatrzymać w ofercie tylko swoje dekodery a sagemcom to chyba nie z ich fabryki. Mylę się?

Zrobią pewnie tak jak z echostarem 7400. Jak już w końcu napiszą w miarę dobry soft wycofają Esi 88 w diabły i wprowadzą coś super nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napiszcie czy opłaci się brać tego sagemcoma, czy choroby wieku dziecięcego ma już za sobą?? W dowód wdzięczności nc+ za nowe podwyżki chyba przejdę do CP. Oddam turbo i wezmę w CP najlepszy pakiet. Jak z tym tunerem? Można z nim jakoś żyć?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Da się z nim żyć. Mam go prawie od dwóch lat i nie ma z nim problemu. Czasem, raz na dwa, trzy miesiące, się zawiesi, ale za każdym razem inaczej. A to przestanie przełączać programy, to zamrozi obraz, albo przestanie regulować głośność. Czasem też udaje, że nie ma dysku. Pomaga na to wyciągnięcie wtyczki z sieci i znowu hula 2, 3 miechy. Bliżej 3 niż 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam dylemat posiadam turbodekoder w n i nie mam zamiaru migrować do NC + ze względu na kosmiczne ceny . Jedyne czego się boję to dekodery polsatu miałem od nich kiedyś HD 5000 to w ciągu miesiąca wymieniali mi 5 razy i dzięki Bogu zmieniali regulamin i rozwiązałem z nimi umowę . Nie oczekuję że ten Sagem będzie taki jak Turbo dekoder ważne żeby tylko nagrywał to co chcę tak jak to robi w tej chwili turbodekoder proszę napiszcie szczerze . Oczywiście podpięte będę miał dwa kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...