Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam a ja mam takie pytanko może nie w temacie ,chodzi o to że kończę z cyfrą + i wchodzę na cyfrowy polsat.Biorę pakiet premium z decoderem sagem esi88 i multiroom,słyszałem że ipla na tym tunerze nie chodzi.A w pakiecie mam ipla mix w cenie czy istniała by możliwość uruchomić tą iple w smart tv w ramach abonamentu cyfrowego polsatu,chciałbym korzystac z ipli i chcę decoder sagem a iple miał bym poprzez smart tv w telewizorze który mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dekoder posiada funkcję przewijania i nagrywania jak turbodekoder. O co mi chodzi. Powiedzmy że oglądam jakiś film od początku i po 30 minutach mi się spodoba. Można włączyć nagrywanie i nagra od momentu od kiedy oglądam na tym kanale? Oraz czy jak oglądam film to mogę przewinąć do tyłu, by obejrzeć dany moment jeszcze raz?

Dekoder posiada taką funkcję. Szczegóły w instrukcji obsługi. Znajdziesz ją też na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam takie pytanko może nie w temacie ,chodzi o to że kończę z cyfrą + i wchodzę na cyfrowy polsat.Biorę pakiet premium z decoderem sagem esi88 i multiroom,słyszałem że ipla na tym tunerze nie chodzi.A w pakiecie mam ipla mix w cenie czy istniała by możliwość uruchomić tą iple w smart tv w ramach abonamentu cyfrowego polsatu,chciałbym korzystac z ipli i chcę decoder sagem a iple miał bym poprzez smart tv w telewizorze który mam

Możesz korzystać z pakietu IPLA Mix na dowolnym sprzęcie z internetem. Ja też mam Sagemcoma, w abonamencie IPLĘ Mix i korzystam z niej na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie zrezygnowałem z N-ki ponieważ nie odpowiada mi oferta złożona przez "Króla Juliana" i stałem się posiadaczem CP. Zamówiłem podłączyłem i z początku też brakowało mi niektórych kanałów, ale po ponowieniu sygnału jest już wszystko. Jednak co bardzo mnie zdziwiło brak Stars.TV, a szkoda, bo jest to aktualnie moim zdaniem najlepszy kanał muzyczny i dodawanie go ręcznie to jakaś pomyłka powinien być na oficjalnej liście CP. Drugą rzeczą jest brak jakichkolwiek opcji internetowych... Po co Sagemcomie ESI 88 ethernet? nie wiem... Czy to się zmieni jakoś w najbliższym czasie? Można wgrać jakiś alternatywny soft?

 

Niestety, żadnego innego softu nie wgrasz. Po drugie nie możesz samodzielnie ingerować w soft, gdyż dekoder nie jest twoją własnością.

Trwają prace nad nowym oprogramowaniem,

http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=2020

ale co nowy soft przyniesie? Musimy poczekać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak co bardzo mnie zdziwiło brak Stars.TV, a szkoda, bo jest to aktualnie moim zdaniem najlepszy kanał muzyczny i dodawanie go ręcznie to jakaś pomyłka powinien być na oficjalnej liście CP.

A to dziwne, u mnie jest na oficjalnej liście na samym końcu (pozycja 1007 na biało, ręcznie dodawane mam od 1008 na szaro).

 

czy istniała by możliwość uruchomić tą iple w smart tv w ramach abonamentu cyfrowego polsatu,chciałbym korzystac z ipli i chcę decoder sagem a iple miał bym poprzez smart tv w telewizorze który mam

Bez problemu, musisz tylko powiązać swoje konto ipla z kontem icok. Najlepiej zrobić to w ipli na PC.

 

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPNews

 

Dzięki za info mimo tego, że news brzmi jak masło maślane to dobrze wiedzieć, że coś się dzieje.

 

Xanth

 

No po dodaniu ręcznym kanał jest na pozycji 1007, wcześniej w ogóle nie miałem takiej pozycji, numeracja była tylko do 1002 podajże i tam był nadawany Test 2.

 

robertpotorski

 

Mi działa wszystko, a pakiet mam Premium. Zadzwoń na infolinie niech jeszcze raz puszczą ci uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie zrezygnowałem z N-ki ponieważ nie odpowiada mi oferta złożona przez "Króla Juliana" i stałem się posiadaczem CP. Zamówiłem podłączyłem i z początku też brakowało mi niektórych kanałów, ale po ponowieniu sygnału jest już wszystko. Jednak co bardzo mnie zdziwiło brak Stars.TV, a szkoda, bo jest to aktualnie moim zdaniem najlepszy kanał muzyczny i dodawanie go ręcznie to jakaś pomyłka powinien być na oficjalnej liście CP. Drugą rzeczą jest brak jakichkolwiek opcji internetowych... Po co Sagemcomie ESI 88 ethernet? nie wiem... Czy to się zmieni jakoś w najbliższym czasie? Można wgrać jakiś alternatywny soft?

 

Niestety, żadnego innego softu nie wgrasz. Po drugie nie możesz samodzielnie ingerować w soft, gdyż dekoder nie jest twoją własnością.

Trwają prace nad nowym oprogramowaniem,

http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=2020

ale co nowy soft przyniesie? Musimy poczekać. :wink:

 

Ja coś czytałem o enigmie2 na esi88

W necie jest tego niewiele ale się da zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie. Posiadam Sagem ESI-88 i chcę zapytać użytkowników tego dekodera czy obecnie nie macie problemu z dźwiękiem na kanałacj Universal Hd oraz Si=Fi Universal?? Kanały świecą ale dźwięk mam trochę zniekształcony więc nie wiem czy to u mnie czy jest to problem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy godziny na kanale dla abonentów i wszystkie kanały działają :D Nikt na infolinii nie powiedział mi że jeśli działa np HBO i Cinemax a Uniwersal nie to nadal muszę wrócić na kanał dla abonentów , ale na razie jest oki :lol2: Zleciłem mu nagranie kilku filmów w nocy i na razie nagrał wszystko w najlepszym porządku . Teraz tylko ICOK i było by oki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem z C+ do CP i jednym z 2 dekoderów jest właśnie ten Sagem, mam pytanie, co zrobić (jeśli można) żeby kanały HD były na początku? Teraz mam tak że tvp1, tvp2, hbo czy inne kanały sd mam poniżej 100 a wersje hd tych kanałów dopiero powyżej 100...idze jakoś to ustawić żeby się nie dublowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...