Jump to content

Recommended Posts

Czasami tak widziałem ale najfajniejsze to że jak się da ścieżkę Eng to idzie normalnie ;) Tylko przy polskiej czasami opóźnienia były

wie ktoś, dlaczego na strongu 6880 zeby miec polska sciezke dzwiekowa na disney channel, musze przelaczac audio->polski??

Z tego co pamiętam też tak miałem i nie miałem odpowiedzi,nie jesteś sam...

Obecnie w Polsce dostępne są dwa kanały telewizyjne sygnowane marką Walta Disneya - Disney Channel oraz Disney XD. Niewykluczone, że oferta dla polskich widzów zostanie powiększona wkrótce o nowe kanały

Jest szansa, że polscy telewidzowie otrzymają dostęp do nowych

kanałów telewizyjnych Disneya. Przedstawiciele europejskiego biura

Disneya w miesięczniku Telekabel zapowiadają, że naturalnym krokiem jest rozszerzanie portfolio kanałów Disney w Polsce. Być może

któryś z kanałów (np. Playhouse Disney czy Disney Cinemagic) zastąpi Jetix Play.

- Polska stała się kluczowym rynkiem

na mapie The Walt Disney Company. Polski zespół w warszawskiej centrali Disneya wciąż analizuje możliwość wejścia na rynek z kolejnymi produktami

; choć niekoniecznie musi to być kanał telewizyjny - mówi w wywiadzie dla miesięcznika Telekabel Maciej Bral, wiceprezes i dyrektor generalny Disney Channels na Europę Środkowo-Wschodnią

Źródło: media2.pl

Było wiadome od początku że czymś Disney zastąpi Jetix Play, albo doda kanały swoje po polsku...

Hmm... raczej może im chodziło o jakąś wydawaną gazetkę dla dzieci... :lol:

Disney Channel Polska emituje prawie takie same odcinki niektórych seriali jak na Disney Channel Romania & Bulgaria, na przykład kilka dni temu w środę o 19:25 na DCR&B leciała Słoneczna Sonny i odcinek 4, a potem na polskim DC o 19:50 lecial ten sam odcinek serialu.

Przy okazji Disney Channel wprowadził identy z gwiazdami które za chwile będą w serialach emitowanych na kanale - dotyczy to tylko seriali fabularnych.

A ja jak oglądam nieraz DC to przy serialach nieanimowanych tylko język angielski. [beep]e, normalnie [beep]e robią ten dubbing!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo przy animowanych programach to jeszcze ujdzie dubbing.

I dobrze że robią dubbing, bo z lektorem bym nie zniósł. Jest przecież też opcja przełączenia na angielską ścieżkę więc problemu nie widzę.

kiedy wprowadzili dubbing dla mnie te seriale stały sie bardziej smieszne :D

Szkoda tylko, że polski dubbing zupełnie nie pokrywa się z oryginałem. Wystarczy porównać Hannah Montanę po angielsku i polsku, gdzie w polskiej wersji postaci są dubbingowane przez dorosłych aktorów! Ich głosy brzmią zbyt poważnie w stosunku do oryginału. Z kolei głos Olivera/Mike'a - odwrotnie. Chłopak ma 17 lat, a po polsku brzmi dziwacznie. Cały problem w polskim dubbingu polega na tym, że angażuje się do wszystkich ról aktorów z bardzo specyficznymi głosami. Idealnie sprawdzają się w kreskówkach, ale niekoniecznie w filmach! Raczej rzadko zdarza się, żeby wszyscy bohaterowie brzmieli tak dziwacznie - brakuje mi normalnych głosów.

No cóż Mitcheal Musso ma dorosły już głos bo w zeszłym roku skończył 18 Lat a ten aktor dubbingowy co gra Olivera w Hannah Montana ma ponoć 15 lat ale co się dziwić do Dubbingu no przeciesz Dubbing to Dubbing no i co się dziwić.

A co do chollery obchodzi ludzi jakis Disney Channel?? Ogladacie cos na tym programie? Coraz bardziej mam wrazenie ze na forum sa 12-15 letnie nastolatki, ktore kochaja "han montane: i inne syfy disneya :roll:

A co mnie obchodzi Polsat, Discovery i Canal+? Wolę Disney od tych programów, a chociażby żeby się pośmiać z tych seriali.

Czyżby Disney Channel nadawał 24h :?: Bo po 22 nadal nadaje. A może to błąd techniczny!

Surprajz! Disney Channel nadaje, mimo że już po 22:00 :) Ciekawe, czy to wpadka, czy jednak stałe nadawanie 24/7.

Edit: @kubus.kul był szybszy :) To ja tylko dodam, że oczywiście idzie wszystko po polsku itd - normalna emisja.

22:00 Hannah Montana

22:25 Jonas

22:50 Wymiennicy

23:15 Przygody Timmy'ego

23:40 Słoneczna Sonny

Dalszą ramówką nie dysponuję :P

Ciekawe czy to tak na zawsze czy tylko dzisiaj. A w innych krajach nadają do 24 czy całą dobę?

A może to jakaś niespodzianka i będzie nadawał 24 na dobę albo coś testują.