Jump to content

Recommended Posts

czemu na disney channel lecą przygody timmego należace do nickelodeon a dokładnie viacom

Ameryka to ma dobrze :roll: Disney XD dla chłopaków, a Disney Channel dla dziewczyn.

Ja najbardziej chciałbym zobaczyć w PL kanał Toon Disney, ale nawet przedłużeniem czasu nadawania głównego DC nie pogardzę...

Od kilku dni zauważyłem podczas przerw pomiędzy programami wyszczególnioną datę 15 Marca na ciemnym tle może to termin przejścia na całodobowego disney-a ?

To raczej chodzi o nowe odcinki Hannah Montana.

Nowe odcinki zaczynają się dziś, a nie jutro.

Od dnia 20.04.2009 kanał Disney Channel przedłużył czas nadawania programu. Od dziś 24h/7 :brawo::!:

Nawet Disney Channel podał teraz że po klasyce Amerykański Smok Jacke Long :!:

Edit 22.01 Włączyłem tak na Filipa z przyszłości i podali że już za chwilę Klasyka Disneya a po niej Amerykański Smok Jacke Long i Kim Kolwiek a patrze teraz i plansza!

Ale tu mi pisze początek programu o 6 więc koleś podał Fake albo sam to wymyślił...

Ja już pare razy w tym miesiącu widziałem że pod koniec ostatniego serialu, mówili zaraz klasyka disney'a a potem dwie jakieś inne bajki, w górnym pasku także pojawiały się loga z postaciami z zapowiadanych programów, niestety po klasyce disneya i kilku reklamówkach zawsze pojawiała się plansza.

A "normalnie" co mówią? Może to zapowiedzi bajek rano? Chyba, że faktycznie się czają na wersję całodobową.

Na pewno się czają na wersję 24h, ponieważ kiedyś po 22:00 wpuścili planszę, a fonia szła nadal - pewnie wyłączyć zapomnieli :]

@karol91 - to nie były bajki z rana, bo wtedy leci Playhouse Disney, a o ile pamiętam wśród zapowiedzi były takie rzeczy jak np. Amerykański Smok, czy Nie ma to jak Hotel.

Na pewno się czają na wersję 24h, ponieważ kiedyś po 22:00 wpuścili planszę, a fonia szła nadal - pewnie wyłączyć zapomnieli :]

Nigdy nie utrafiłem na początek tej "wpadki", bo nie ogladam wieczornej "Klasyki Disneya". Czy ktoś wyczaił po samym głosie, jakie leciały wtedy bajki? Jeśli faktycznie był to "Amerykański Smok", czy "Nie ma to jak Hotel" to można zacząć coś podejrzewać. :wink:

Bodajże pisałem o tym w tym temacie. Zaraz znajdę i zedytuję posta ;)

Edycja:

Pamiętam, że po 22:00 szło chyba pasmo Playhouse Disney, później wskoczyły inne kreskówki/programy.

Warto dodać, że idzie nie tylko polska ścieżka, ale także napisy ekranowe (pod koniec programów - z obsadą dubbingową).
Teraz idzie "Brenda i pan Whiskers", więc to nie kanał Playhouse Disney, a jedynie pasmo, które akurat przypadło na tę godzinę ;)

http://www.disney.pl/DisneyChannel/show ... s/tvguide/ - warto sobie zobaczyć ;)

Jeżeli rzeczywiście mają zamiar wydłużyć czas nadawania tego kanału, to moim zdaniem zrobią to wtedy, gdy Jetix zmieni się w Disney XD, ponieważ wtedy DXD stanie się kanałem dla chłopców, a DC dla dziewczyn. Więc, aby było sprawiedliwie, to wydłużą czas emisji DC o 2 godziny, bo raczej nie skrócą czasu emisji DXD.

Zastanawiam sie czemu na swojej stronie pokazują że kanał nadaje od 6 do 24???

A i jak by doszło do powiekszenia czasu emisji to własnie w tych godzinach i napewno nie było by Playhouse Disney w nocy bo małe dzieci grzecznie spią...

DXD stanie się kanałem dla chłopców, a DC dla dziewczyn.

A dla mnie to bez sensu - dlaczego Disney XD ma być kanałem chłopięcym, a "zwykły" Disney Channel kanałem dla dziewczynek? Chodzi mi tutaj o nazwy tych kanałów. To tak jakby filmy z wytwórni Disneya były docelowo skierowane głównie do dziewczynek. :)

Może i dzieci w nocy smacznie śpią, ale nie znaczy to że nikt nie ogląda tych kanałów! :D Moglibyśmy równie dobrze zapytać, po co BBC CBeebies czy Baby TV nadaje całodobowo (dla 3-latków o 4 w nocy?) - po prostu. Po co komplikować sprawę i nadawać jakieś plansze skoro można emitować kreskówki. A nuż jakiś znudzony "Nocnymi grami" rodzic przełączy się na bajki. :wink: