Jump to content

Recommended Posts

U nas w Polsce przerywają transmisję DC napisem "Start programu o 6:00". Ale pod tym obrazkiem z tą informacją leci dalej DC. Do góry obrazu gdy jest przerwa można zobaczyć bardzo cieniutki pasek z tym co jest pod spodem. Ciekawe dlaczego u nas DC jest tylko od 6 do 22. Bo co by im szkodziło nadawać 24h.

Faktycznie! Wczoraj odpaliłem w nocy Disney Channel i musiałem to sprawdzić. Włączyłem 'Bez Overscanu' i widziałem u góry ekranu ruszające się paski :] Popieram , wersja 24h byłaby wskazana :)

A ja myślę, że wersja 24h jest w Polsce zupełnie nie potrzeba. I tak pewnie by były powtórki z ramówki dziennej. Poza tym dzieci o tej porze już śpią. A hardcore na pewno by nie puszczali na kanale dla dzieci :]

Panie [beep] wersja 24h jest potrzebna. Lubię kreskówki Disneya, a zwłaszcza Fineasza I Ferba.

A ja myślę, że wersja 24h jest w Polsce zupełnie nie potrzeba. I tak pewnie by były powtórki z ramówki dziennej. Poza tym dzieci o tej porze już śpią. A hardcore na pewno by nie puszczali na kanale dla dzieci :]

A jak dzieci w nocy spać nie mogą? :] Ratunkiem jest właśnie wtedy kanał dla dzieci. Wersja 24-godzinna powinna być w każdej takiej stacji, tym bardziej w młodszych targetem jak np. MiniMini.

Ja nie wiem jaki problem jest w nadawaniu 24h. Wystarczy usunąć tą informacje po 22 i dodać dubbing 24h.

Zwyczajne niechcenie. Ciekaw jestem co stoi na przeszkodzie? :mrgreen:

Wg. mnie lepsze kreskówki ma jednak Boomerang - klasyka panowie.

Ostatnio przestały mi się podobać na Disney Channel seriale, które mają rozśmieszać, a tak naprawdę mnie nie rozmiesiają tylko dołują - robi mi się niedobrze jak widzę ich pseudo śmiechy i miny - piszę głównie o serialu Hannah Montana ,.. :lol2:

Wiadomo to tylko moja opinia.

Poza tym dzieci o tej porze już śpią.

A co sądzisz o wyjątkowych sytuacjach? :) Mówię np. o Sylwestrze, kiedy po 22 dla dzieci zostaje do oglądania jedynie Cartoon Network (niestety nie mam Boomerangu) - a tam nie wszystkie bajki nadają się dla mniejszych dzieci. :? Pod tym względem Disney Channel uważam za bardziej przyjazny. :] Niestety stacje telewizyjne nie robią nawet wtedy wyjątków, ale gdyby nie CN, to naprawdę nie wiem co bym włączył dzieciakom. Szkło kontaktowe? :lol: A potem godzina do 24 jakoś zleci. :lol2:

Może i dzieci śpią, ale nie zapominajmy że kreskówki to rozrywka nie tylko "dla dzieci".

Ja np. jestem "animaniakiem", kreskówki 24/7.

Disney mógłby nadawać całodobowo, zwłaszcza że ma taką możliwość. Tylko muszą wsadzić tę głupią planszę. :censored:

Dzięki Lyngsatowi (częściowo) dowiedziałem się także, że to kopia Disney Channel albo z Atlantic Bird, lub z Nilesata

Wiem jakie są różnice między arabskim, a skandsynawskim:

Arabski DC nie emituje H20, wystarczy kropla, Leniuchowa i Imagination Movers w przeciwieństwie do skandynawskiego.

Tylko, że na żadnym dosyle z innego satelity, nie ma polskiej ścieżki dźwiękowej. Musi być ona dodawana w innym miejscu, tam gdzie polskie reklamy i plansza.

Czechy: Disney Channel zastąpi Jetix 19 września

Disney Channel zostanie włączony jednocześnie w trzech krajach, którymi są Czechy, Słowacja oraz Węgry. Kanał będzie nadawany 24 godziny na dobę.

Proponuję pisać do polskiego Disney Channel z prośbą o emisję 24-godzinną! :evil:

Moim zdaniem cI co klonują DC z innego sat dołączają polską ścieżkę dźwiękową i planszę informacyjną. A reklam nie ma polskich są one tylko spolszczone razem z resztą kanału.

Po prostu coś musi stać na przeszkodie wersji polskiej Disneya.

Obecnie Nowe Odcinki Seriali

Fineasz i Ferb (odc. 31-35) od 10.08.2009

Niezwykła piątka na tropie (16-26)

Wymiennicy (35-52)

Nowa Szkoła Króla

Hannah Montana (56-85)

arti93 co do twojej wypowiedzi, przy początku 17 części tematu, są napisy występujach aktorów, ale u dołu ekranu jako napisy polskie.

11:30. Siadam sobie wygodnie, włączam Disney Channel chcąc obejrzeć Czarodzieje Z Waverly Place : Film, no i... lipa! Na POLSKIEJ wersji językowej kanału nadawają program w wersji ANGIELSKIEJ! Jaka może być tego przyczyna?

zwykły babol. Ciekawe czy i kiedy to naprawią.

Hehe, tak szumnie zapowiadana premiera :P

No i poza tym wyemitowali film o godzinę później niż jest w programie.

Disney Channel jest ok. Mogliby dać wersje 24/h i dodać H2O wystarczy kropla.

wczoraj (piszę tak bo jest po północy) podczas jednego odcinka hannan montana ok. 13:00 disney nadawał w języku angielskim. Czy wy też coś takiego mieliście??

Ja pewnego wieczoru zauważyłem, że na polskiej fonii zamiast naszego języka HM leciała chyba po rusku. Angielska fonia była normalnie. Coś DC ma problemy, jak ostatnio z premierą filmu Czarodzieje z Waverly Place.

A ja mam takie pytanko :) dlaczego nie dadzą EPG w TNK na disney channel ?

przydało by się , ponieważ nie ma tam i w NSPORT

Dziwne bo prawie nikt nie ma :( a tu nagle ty masz ale niby nie na stałe

A na NSPORT ? Ogólnie nie ma :)

Na TnK EPG do polskich kanałów nie ma tylko w nSport (HB), TVP Historia (Astra) i TVP Kultura (HB).

EPG ww Disney Channel i TVS? Mam. Jest na to sposób. Wystarczy tylko, że wejdziesz na jakieś 2-3 sekundy w radio, tzn. przełączysz się na nie, włączysz z powrotem na TV i masz EPG na dwie pozycje. Możesz także wejść w kanał TV Biznes, efekt ten sam.

Na Tvp Kultura Właśnie mam EPG pokazuje co idzie

A nie mam na disney robiłem kiedyś identycznie z Polsat News zeby bylo i nic nie dało

Więc Trochę Szkoda że nie ma na stałe EPG w Disney Channel

I szkoda że nie ma ogólnie w Nsport

Czy ma ktoś może problem ze ścieżka dźwiękowa na disney channel? Bo leci w jakimś innym języku... I nie da się tego zmienić...