Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie F1 na żywo tu kupcie sobie pakiet z Polsatem sport i po klopocie a nie tu marudzicie, że to , ze tamto.

Mam pakiet z kanałem Polsat Sport w ... SD ! W Polsacie pakiety z HD nie mają odpowiedników kanałów dostępnych także w HD. I po co mi oglądać F1 w takiej jakości? Nie jestem wielkim fanem tego sportu, ale jak oglądam to innymi sposobami w HD, a nie z pikselami. Jakoś NC+ daje kanały te co ma w ofercie HD razem z SD, czy same HD jak jest w Mix z kanałami Multi+ Można? Oczywiście, że tak. Na Polsacie Sport News jakość jeszcze gorsza niż w PS. Dlatego ten kanał jak mogę to omijam i szukam alternatyw transmisji. Nie mam też super wielkiego TV(32") ale tej "jakości" nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a część kupi pakiet ipla sport za około 30 zł i jest bardzo mocno do przodu.

Coś kiepsko zaokrąglasz, bo ja kupiłem za darmo na 14 dni i ewentualnie sobie przedłużę za 14,76zł miesięcznie, ale jeszcze nie jestem pewien na 100% tej decyzji :).

Widzę,że chciałeś błysnąć ,ale Ci nie wyszło. Jakbyś czytał dokładnie posty to byś wiedział,że się skorygowałem do 20 zł, bo pomyliłem sobie cenę z innym pakietem. Dodatkowo teraz widać wprowadzili promocję , bo normalnie pakiet jest za 19,90 zł dla tych co nie są w CP,a gdy płacisz sms-em to tak jak napisał kolega Boogeyman jest 30,75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie F1 na żywo tu kupcie sobie pakiet z Polsatem sport i po klopocie a nie tu marudzicie, że to , ze tamto.

Mam pakiet z kanałem Polsat Sport w ... SD ! W Polsacie pakiety z HD nie mają odpowiedników kanałów dostępnych także w HD. I po co mi oglądać F1 w takiej jakości? Nie jestem wielkim fanem tego sportu, ale jak oglądam to innymi sposobami w HD, a nie z pikselami. Jakoś NC+ daje kanały te co ma w ofercie HD razem z SD, czy same HD jak jest w Mix z kanałami Multi+ Można? Oczywiście, że tak. Na Polsacie Sport News jakość jeszcze gorsza niż w PS. Dlatego ten kanał jak mogę to omijam i szukam alternatyw transmisji. Nie mam też super wielkiego TV(32") ale tej "jakości" nie da się oglądać.

No ,ale wiesz,że w NC+ cena tych kanałów też jest na odpowiednim poziomie. Lepiej,że kanał w wersji SD jest dostępny za dużo niższą kwotę niż HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98
Niestety ja przez cały sezon będę musiał sobie radzić tak

56937166391695797650_thumb.jpg

Ochoty na instalowanie telewizji kablowej lub satelitarnej nie mam, ponieważ wiąże się to z koniecznością rejestrowania odbiornika TV.

A antenę DVB-T mam pokojową i dobrze odbiera wszystkie 3 muxy oraz dwa niemieckie

Przecież nie rejestrujesz odbiornika tv jak bierzesz kablówkę lub satelitę.

Może ktoś to potwierdzić?

Jeśli to prawda, to jutro lecę po najdroższy pakiet TV cyfrowej w MM :)

Skończy się oglądanie na streamach i na PSN, który jest moim ulubionym programem w DVB-T od 28.05.2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież kupienie pakietu w płatnej tv czy nawet samego tv nie jest jednoznaczne z rejestracją odbiornika. Rejestracji dokonujesz na poczcie.

A teraz masz tv? Jesi tak to powinieneś płacić abonament, płacisz za posiadanie odbiornika tv, było to wielokrotnie wałkowane.

Pytanie czy mamy do czynienia z zartownisiem czy osobą ułomną?

 

Edit: sądząc po nicku z końcówką 98 mozna wywnioskować z kim mamy do czynienia.

Muszę cię zmartwić ale nie bedziesz mógł zawrzeć umowy na telewizję, trzeba mieć 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News przerywał w niedzielę reklamami transmisję z kolarstwa. KRRiT powinna się zainteresować.

Nie zainteresowała się przerywaniem Tour de Pologne przez TVP (drugi rok z rzędu), więc i tym się nie zainteresuje, a szkoda.

 

---

 

To opóźnienie w EPG to norma? Cafe Futbol miało być od 0:15, a zaczęło się 15 minut później.

Punktualność EPG w sportowych kanałach Polsatu to fikcja, przywyknij do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
F1 zaczęła sie wcześniej, bo już o 17:20

Na szczęście byłem na to przygotowany. Podobny numer wykręcili przed tygodniem z moto. Tak jak belzebiusz wspomniał wyżej EPG to fikcja i trzeba uważnie śledzić żeby czegoś nie przegapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to jest dziwne bo f1 było retransmitowane a było przerywanie sport flash którym już podwali wyniki tego f1 które było retransmitowanie ty momencie już było wiadomo co i jak kto wygrał co się stanie jakimś okrążeniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Uu to grubo pojechali. W PSN tylko chyba skrócili wstęp i po pierwszym Sport Flashu przeleciało 4 czy 5 okrążeń. A tak to resztę pokazali w całości. Nawet był taki fragment, że w ogóle nie było pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był mały niebieski pasek. Następnie nad tym paskiem wystawały kawałki wyników dolnych. Po kilku sekundach od pojawienia się tych wyników włączyli górny pasek. I tak ciągle było do końca transmisji oprócz około 5 minut, kiedy znikły paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News przerywał w niedzielę reklamami transmisję z kolarstwa. KRRiT powinna się zainteresować.

 

Przerywali, ale TVP też tak robiła,ale pozatym bardzo fajnie się to oglądało.

 

Wczoraj mieli prawie 2,5 godziny na retransmisje F1, a dzisiaj retransmisja jest tylko w godz. 21:05-22:40,więc pewnie zetną sporo.

Wczoraj oglądałem prawie całą transmiję w PSN, denerwowały mnie te paski, opuściłem ok.12 okrążeń i właśnie wtedy nie było pasków. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to jest dziwne bo f1 było retransmitowane a było przerywanie sport flash którym już podwali wyniki tego f1 które było retransmitowanie ty momencie już było wiadomo co i jak kto wygrał co się stanie jakimś okrążeniu .

 

To jest normalne! Oczekiwanie, żeby stacja INFORMACYJNO-sportowa nie informowała o wynikach zawodów sportowych tylko dlatego, że część z ich widzów ogląda retransmisję danego wydarzenia nie jest uzasadnione. Gdyby nieinformowali to znowu odezwałyby się głosy, że dlaczego tv informacyjno-sportowa nie informuje, a jedynie daje jakieś transmisje i retransmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News przerywał w niedzielę reklamami transmisję z kolarstwa. KRRiT powinna się zainteresować.

 

Przerywali, ale TVP też tak robiła,ale poza tym bardzo fajnie się to oglądało.

 

Wczoraj mieli prawie 2,5 godziny na retransmisje F1, a dzisiaj retransmisja jest tylko w godz. 21:05-22:40,więc pewnie zetną sporo.

Wczoraj oglądałem prawie całą transmisję w PSN, denerwowały mnie te paski, opuściłem ok.12 okrążeń i właśnie wtedy nie było pasków. :x

ja nie zauważyłem żeby nie było paska ale dzięki za info fajnie ja by było do kończą wyścigu a nie przy jednym okrążeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...