Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągłe zmiany w ramówce w PSN

dzisiaj

09:05 Tenis: Turniej ATP w Houston - 1. mecz półfinałowy(premiera)

11:25 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Lokomotiw Moskwa - Anży Machaczkała(na żywo)

15:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk - rozgrzewka w klasie Moto3(na żywo)

16:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk - rozgrzewka w klasie Moto2(na żywo)

16:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk - rozgrzewka w klasie MotoGP(na żywo)

17:00 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off(na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra(na żywo)

23:00 Piłka nożna:Liga holenderska-Ajax-ADO Den Haag(premiera)

 

A jutro niespodziewanie o 20:30 na żywo Orlen LIga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam NTC, bo mieszkam za granicą, to raz, dwa co mnie obchodzi logo? Ja oglądam telewizję dla loga czy dla treści? Często gęsto nawet wzrokiem w tamtym kierunku nie sięgam. Mam słaby wzrok ale na moim kineskopowym 32 calowym tv swobodnie dostrzegam wynik, czyli i grafika wyniku jest bardzo czytelna. Naprawdę ludzie narzekają tylko po to żeby narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka burżuazja? Proszę cię.Chciałem tylko napisać że na tv które mają trochę większe ekrany a przede wszystkim lepsze parametry ta różnica jest i to znaczna.I nie wiem czego się unosisz.Też mam w drugim pokoju kineskopowy 29 cali.I na tamtym różnicy takiej nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma tu słaby wzrok do oceny jakości kanału? Helmud przypisał dwa argumenty za tym, że kanał jest ciulowy, logo i animacja wyniku, zarówno jedno jak i drugie prezentuje się ok pomijając fakt, że na logo się nie patrzy, wiec jak najbardziej coś mogę powiedzieć. Nie jestem ślepy tylko mam słaby wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...