Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Pawop napisał:
W dniu 29.12.2018 o 16:04, Project_ALF napisał:
Pochettino? Przecież on nie ma żadnych osiągnięć. Żadnych... 

Pochetino jest według mnie lepszy od Zidana. Osiągnięcia są, tylko trofeów brak, ale i na to przyjdzie czas.

Zdajesz sobie sprawę, że porównujesz gościa, który wykręcił najlepszy wynik w historii LM (czyli od 1993 roku) do innego gościa, który nigdy niczego nie podniósł jako trener? 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, asiafan napisał:

Jeżeli   Liverpool wygra z City w czwartek to będzie już  po zawodach. Patrząc się na kalendarz czy ktoś wierzy by Liverpool roztrwoni  przewagę? Pierwszy mistrz od 29 lat?

Za wcześnie na jakiekolwiek rozstrzygnięcia, to nie Serie A. :) Zobaczcie jak zbliżył się MU do 4 miejsca. Już tylko 6 punktów, a Chelsea gra coraz gorzej. Odbija się praca Sarriego i totalny brak rotacji, moim zdaniem. Gdyby Solskjaer wyawalczył 4 miejsce w lidze i jeszcze wyeliminował P$G, powinien dostać szanse na dłuższą pracę w tym klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arkon napisał:

Za wcześnie na jakiekolwiek rozstrzygnięcia, to nie Serie A. :) Zobaczcie jak zbliżył się MU do 4 miejsca. Już tylko 6 punktów, a Chelsea gra coraz gorzej. Odbija się praca Sarriego i totalny brak rotacji, moim zdaniem. Gdyby Solskjaer wyawalczył 4 miejsce w lidze i jeszcze wyeliminował P$G, powinien dostać szanse na dłuższą pracę w tym klubie.

 

Skoro zbliżył się do Chelsea, to znaczy o słabości ligi.  (czekam na komediowy argument że każdy może wygrać z każdym). Ogólnie zauważyłem że masz problem z Serie A, pewnie jakieś nieleczone kompleksy. Robisz się nudny z tym.

 

Coś słaby ten hit premier league. 30 minut i najciekawiej było, gdy obrońca City trafił w swojego bramkarza. A tak to... ( przecież jest tempo :D )

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa zrekompensowała mi kiepską pierwszą. Spotkały się dwie wielkie ekipy. Mnie jest niemal obojętnie kto będzie mistrzem, bo uwielbiam i Pepa, i Kloppa. Tak jak pisałem nic nie jest rozstrzygnięte. W tym sezonie, dla mnie, najciekawsza do oglądania liga, bardziej interesująca nawet od hiszpańskiej. 6 ekip gra naprawdę świetną piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...