Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki LM nie wygra to nie może się równać z Mourinho,Capello czy Guardiolą.

@kkzk81 nie sądzę by Liverpool zapewnił mu takie warunki by je wygrywać.Finansowo daleko im do United nie wspominając o Barcelonie czy Realu.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ezequiel93 napisał:

Patrząc na obronę Arsenalu i ogólnie ofensywną grę obu drużyn, to liczę na co najmniej pięć goli w tym meczu. ?

Nie doceniłeś Lichsteinera. :) Cały czas się zastanawiam po co Arsenalowi ten zawodnik. Co mecz to błąd. Akcja Firmini stadiony świata i to piękne podanie Alissona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, umek napisał:

Póki LM nie wygra to nie może się równać z Mourinho,Capello czy Guardiolą.

@kkzk81 nie sądzę by Liverpool zapewnił mu takie warunki by je wygrywać.Finansowo daleko im do United nie wspominając o Barcelonie czy Realu.

Umek pytanie czy piszemy o stanie obecnym czy o historii ? Jeśli o Historii to znajdę bardzo wielu wybitnych trenerów. Mówię,że dla mnie praca Kloopa robi ogromne wrażenie, na mnie osobiście. Natomiast to kogo uznajemy za tego najlepszego to rzecz subiektywna, Guardiola odniósł największe sukcesy w Barcelonie, mając jeden z najlepszych drużyn w historii, którymi potrafił dowodzić . Później już tak kolorowo nie było, a jeśli ktoś myślał po ostatnim sezonie,że Guardiola z MC zdominuje niczym Bayern czy Juventus rodzimą ligę to może się srodze rozczarować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie również ,i moim zdaniem facet walczy o to by być w elicie managerskiej gdzie to on będzie decydować gdzie i za ile.I tego mu życzę a patrząc na postęp Liverpoolu wiem że mu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwa to testem, skoro Arsenal był mega słaby w obronie. Gdyby ten Arsenal grał coś lepszego to można to nazwać testem. Mecz był jednostronny. Ekscytacja nadmierna. W sumie to chyba Arsenal jest za bardzo wywyższany.

 

Tyle kasy jest w tej lidze, a Oliver nadal ustawia mecze. Żenada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Globus903 napisał:

Gdzie Tottenham przed jego przyjściem a gdzie jest teraz? Mimo wydania małych nakładów finansowych. 

W sezonie 2010/2011 kiedy trenerem był Harry Redknapp Tottenham był ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów. Od tamtej pory takiego wyniku już nie powtórzył.

 

W Anglii odkąd trenerem jest Pochettino Tottenham wciąż niczego nie wygrał. Niczego! Mając takich graczy jak Eriksen, Alli czy Kane, 

 

Gdzie tu ten wielki progres? Jak mieli łysą gablotę tak mają nadal. Nawet na Puchar Ligi "Koguty" są za małe w dziobach. 

 

Osobiście nie znam bardziej przereklamowanego trenera od Argentyńczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arkon napisał:

A może będzie taką legendą Liverpoolu jak Bill Shankly? Czy to nie byłaby piękna historia?

W BVB tak samo mówiono a jak się skończyło? Po wypełnieniu kontraktu zmieni klub, niech odejdzie do kluby który musi wygrywać a nie że może jak Liverpool czy wcześniej Borussia. 

2 godziny temu, Project_ALF napisał:

W sezonie 2010/2011 kiedy trenerem był Harry Redknapp Tottenham był ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów. Od tamtej pory takiego wyniku już nie powtórzył.

 

W Anglii odkąd trenerem jest Pochettino Tottenham wciąż niczego nie wygrał. Niczego! Mając takich graczy jak Eriksen, Alli czy Kane, 

 

Gdzie tu ten wielki progres? Jak mieli łysą gablotę tak mają nadal. Nawet na Puchar Ligi "Koguty" są za małe w dziobach. 

 

Osobiście nie znam bardziej przereklamowanego trenera od Argentyńczyka. 

Ale zobacz na miejsca w tabeli, 4/3/3, idąc tym samym tokiem rozumowania Klopp też na razie w 2,5 roku nic nie zdobył a na transfery wydał ponad 200 mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arkon napisał:

A może będzie taką legendą Liverpoolu jak Bill Shankly? Czy to nie byłaby piękna historia?

Nie w tych czasach. Ferguson był ostatnim takim trenerem. Rotacja wśród trenerów jest coraz wyższa, z resztą ten trend widoczny jest nie tylko w futbolu. W zależności od sukcesów, obstawiam, że Klopp będzie w Liverpoolu maksymalnie jeszcze przez trzy sezony, potem pójdzie gdzie indziej budować.

Inna sprawa to fakt, że robotę w Liverpoolu wykonał perfekcyjnie. Zbudował prawdziwą drużynę na lata a osiem (!) straconych bramek w połowie sezonu musi robić wrażenie. Jego następcy będą mieć świetną pozycję startową. Wielki szacunek na to. Z drugiej strony liczyłem, że Arsenal jednak urwie im punkty, tak żeby reszta mogła do nich doskoczyć. No cóż, teraz wyglądają świetnie tylko czy wytrzymają tak do końca sezonu? Nie mogę się doczekać już ich starcia z Bayernem.

A co do Arsenalu, bez kontuzji mają wąską kadrę a co dopiero teraz. I tak nieźle się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

United moim zdaniem nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa, jak dzisiaj wygrają to ich strata do Arsenalu będzie chyba 3 pkt, została cała runda rewanżowa żeby załapać się do top4 bo brak LM w kolejnym sezonie będzie miał znaczenie dla Zidane czy Pochettino itd i ewentualnych transferów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrozio11 napisał:

Nie w tych czasach. Ferguson był ostatnim takim trenerem. Rotacja wśród trenerów jest coraz wyższa, z resztą ten trend widoczny jest nie tylko w futbolu. W zależności od sukcesów, obstawiam, że Klopp będzie w Liverpoolu maksymalnie jeszcze przez trzy sezony, potem pójdzie gdzie indziej budować.

Inna sprawa to fakt, że robotę w Liverpoolu wykonał perfekcyjnie. Zbudował prawdziwą drużynę na lata a osiem (!) straconych bramek w połowie sezonu musi robić wrażenie. Jego następcy będą mieć świetną pozycję startową. Wielki szacunek na to.

Jak powiedział wczoraj jeden z komentatorów jak Liverpool wygra Premier League, to Klopp dla kibiców tej drużyny będzie piątym Beatlesem. :) Nie zapominajmy, że The Reds ostatni tytuł zdobyli jeszcze w XX wieku! Czekają prawie 30 lat. Ja liczę na autobiografię Lewego, bo gość miał niesamowite szczęście pracować z tak wybitnymi fachowcami jak Klopp i Pep. Co mi w nich najbardziej imponuje, to fakt że często nie kupują gotowych gwiazdorów, ale kandydatów na takich i niesamowicie rozwijają ich umiejętności. Poza tym nie ma też kupowania gości w wieku ponad 30 lat, tylko zawodników w kwiecie wieku lub bardzo młodych, czyli tak jak napisałeś nie zostawią po sobie spalonej ziemi. Ogólnie obecny sezon jest w Premier League ekscytujący, bo wszyscy trenerzy ekip z TOP 6 chcą grać futbol na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie powiesz mi, że takiego MC nie stać na Neymara lub Mbappe. Ja liczę, że takie cracki będą trafiały do Premier League, bo to zbliżyłoby kluby z tej ligi do triumfu w LM. I też nie podoba mi się taka demagogia, że niby Liverpool wydał mnóstwo kasy. Ich dwa najdroższe transfery Alisson i Van Dijk pokryła sprzedaż Coutinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie nigdy tu nie przyjdą.Mentalność brytyjskich klubów jest zupełnie inna a zawodnicy Ci w tym klimacie by się nie odnaleźli.Kiedyś w Sky Sports debata poświęcona była takim właśnie piłkarzom i na to szans generalnie nie ma.Dlatego nikt nie próbuje takich zawodników ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady- Mbappe czy Dembele by się nie odnaleźli? Firmino to najlepszy strzelec z Brazylii. Trochę to nieśmieszny żart. Niech jeszcze Hazard odejdzie. Uwielbiam Premier League, ale taką polityką nie zbliżają się do triumfu w LM. Poza tym jakoś Mane czy Salah, nie mówiąc o Aguero świetnie grają w zimnej Anglii, więc argument do mnie nie trafia.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to zastanawiało kiedyś jak to jest że oba kluby wydały po 500 milionów a nie są w stanie kupić np Messiego.I koleś w Sky znający agentów, i te realia powiedział wprost że oba kluby to mimo zasobów finansowych to nie ta sama półka jeszcze..Przypomnę ile gadki było o przepłaceniu za Pogbę...ba..do dziś twierdzą żaden klub w UK nie powinien tyle dać za zawodnika...a Ty chcesz żeby ktoś kupił Neymara za 250 baniek?Taki wydatek można uzasadnić tylko w Hiszpanii..
Ja tylko proponuję poszukać co powiedział Pep o ewentualnym zakupie Mbappe za takie pieniądze..to wszystko mówi.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...