Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guardiola jako trener jest dla mnie tak samo wielki co niewiarygodny. Wygrywał Ligę Mistrzów, bo miał Messiego. Z Bayernem ani razu nie awansował do finału Ligi Mistrzów. Prowadząc Manchester City ledwo, ledwo zajął to trzecie miejsce w Premier League, a w tym sezonie jego pracodawcy właściwie kupili mu tytuł. Kadrę MC ma najlepszą w Anglii. Sama formacja defensywna kosztowała chyba z 200 milionów. 

 

Z dwójki Guardiola - Mourinho cenię bardziej tego drugiego. Był mistrzem czterech lig i wygrywał Ligę Mistrzów z klubami, z którymi na chłopski rozum wygrać się nie dało. Na Porto nie stawiał nikt, a Inter nie wygrał tego trofeum od lat 60. XX wieku. W obu przypadkach była to potrójna korona, w obu przypadkach nie potrzebował wielomilionowych transferów, ani Messiego, ani CR7. Takiego Mourinho uwielbiałem^^ Tego idącego na łatwiznę jak Pep, za takim już nie przepadam. Choć oczywiście doskonale rozumiem jakimi pobudkami oni obaj się kierują i zapewne ja sam na ich miejscu postąpiłbym tak samo. 

 

 

Rekord największej liczby strzelonych bramek w historii hiszpańskiej La Liga należy do Realu prowadzonego przez Jose Mourinho.

 

Propsy dla defensywnej piłki.  

 

Tutaj próbka katastrofalnej piłki w wykonaniu Realu pod batutą swojego portugalskiego dyrygenta:

 

No właśnie czekałem na Ciebie, bo mnie się nie chciało tego tak szeroko argumentować, po drugie wiedziałem,że zrobisz to lepiej. Ciebie tu nie każdy lubi, bo Ty ich rozwalasz merytorycznie do bólu. Oczywiście,że masz rację, ja też wolałem starego Fergusona, który budował drużynę opartą o wychowanków,a nie tego z ostatnich lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano terminarz na grudzień: https://www.premierleague.com/fixtures

 

 

Szlagier Arsenal - United na The Emirates 2 grudnia w sobotę o 18:30.

 

Manchester Derby tydzień później 10 grudnia w niedzielę o 17:30.

 

Ostatecznie nie będzie meczu 24 grudnia w wigilię. I dobrze.

 

Z tego powodu 23 grudnia będzie możliwość zobaczenia 4 meczów na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaven Bilic nie jest już trenerem West Hamu United...

Oglądałem wczoraj oba hity Premier League, bardziej podobał mi się pojedynek City-Arsenal. Zasłużona wygrana drużyny Guardioli, chociaż na pewno olbrzymi babol sędziego przy bramce na 3:1. Man. United wczoraj zasłużenie przegrało z Chelsea, a pamiętacie jak pięknie wystartowali? W tej chwili Man. City ma aż osiem punktów przewagi nad wiceliderem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zostanę tu zlinczowany przez fanów ligi angielskiej,  :chair: ale muszę się przyznać że nawet te wielkie hity tej ligi , o których pisze kolega wyżej już mnie przestały emocjonować. -_-  Zaznaczam że od bajtla byłem wielkim fanem ligi angielskiej, :brawo:  ale teraz to już nie to.  :facepalm: Gdzie się podziali ci boiskowi huligani, których pamiętam z lat dziewięćdziesiątych, jak Alan Smith czy Lee Bowyer  :?:  :!: Liga angielska straciła dla mnie cały urok, w momencie  w którym naszło się tam tych hiszpanów, argentyńczyków i innych Navasów i Silwów. :roll:  Anglia to zawsze była piłka siłowa, chłopy jak dęby, kości trzeszczały, a teraz jak widzę te chucherka przypominające dżokejów to własnym oczom nie wierzę. :o Obecnie oglądam praktycznie tylko ligę włoską ,bo ta wydaje mi się najciekawsza.

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach , o których piszesz w lidze angielskiej już grali piłkarze z innych krajów.Jeśli tęsknisz za "kick and run" to na Elevenach masz Puchar Anglii i tam niektóre mecze mają to o czym piszesz(np. spasionego bramkarza pożerającego kebaba).

Liga włoska?  -No comments.

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Conte jak na typowego Włocha przystało wystawił nieprawdopodobnie defensywny skład.

Najwięcej bramek w historii Premier League strzeliła drużyna, której trenerem był Włoch (2009/2010).

 

@Arkon kolejny raz się kompromitujesz swoimi stwierdzeniami tak jak wtedy nt. "defensywnego Mourinho", którego Real strzelił najwięcej bramek w historii La Liga (2011/2012). 

 

Nie mam pytań na twoją ignorancję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...