Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjście Lemara jakby to potwierdza. Nawet bez Coutinho Liverpool wygląda naprawdę super, Klopp odwalił tam kawał dobrej roboty. Problemy mogą pojawić się w przypadku kontuzji lub słabszej formy kluczowych zawodników, bo ławka jest skromniutka. Dziwi też, że umowy nie chce przedłużyć Can, na którego chrapkę ma Juve i może tam odejść za darmo za rok.

Okropnie wygląda Arsenal- tam już nic nie funkcjonuje, a pozostawienie na stanowisku Wengera to jakiś ponury żart. A jeszcze podobno chcą sprzedać Mustafiego do Interu. W meczu z w/w Liverpoolem Kanonierzy wyglądali jakby to oni grali ciężki mecz w eliminacjach LM. Mina Sancheza na ławce rezerwowych bezcenna.

 

Oxley Chamberlain odszedł dziś też..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ławka jest słabiutka, trochę bym dyskutował. Origi nie mieści się na ławę. Kontuzjowani są - Clyne i Lallana, do składu wraca Ings, w niedzielę nie grał Robertson, który też się fajnie reprezentuje. A wczoraj ławka źle się nie prezentowała, Sturridge coraz lepiej wygląda, oby tylko kontuzji nie złapał.

 

Właśnie Sturridge to piłkarz kontuzja. Lovren w pierwszym składzie to też nieporozumienie. Oby Kloppowi udało się kupić VVD. To mógłby być strzał w 10. Najbardziej imponuje mi Sadio Mane. Nigdy bym nie przypuszczał, że on może grać na tak wysokim poziomie. Klopp to magik. Z przeciętnych na pierwszy rzut oka zawodników może wykrzesać 150% możliwości. Nawet Lallana u niego grał świetnie. Dlatego uważam, że Liverpool może namieszać w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Sturridge to piłkarz kontuzja. Lovren w pierwszym składzie to też nieporozumienie. Oby Kloppowi udało się kupić VVD. To mógłby być strzał w 10. Najbardziej imponuje mi Sadio Mane. Nigdy bym nie przypuszczał, że on może grać na tak wysokim poziomie. Klopp to magik. Z przeciętnych na pierwszy rzut oka zawodników może wykrzesać 150% możliwości. Nawet Lallana u niego grał świetnie. Dlatego uważam, że Liverpool może namieszać w LM.

Namieszać czyli wyjść z grupy? Na nic wiecej ich nie stać. Skład przeciętny i powiedzmy to sobie szczerze. Liverpool nie ma szans na top4 w Premier League nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krychowiak po całym sezonie nie grania w PSG od razu dostaje miejsce w składzie West Bromu, jestem zaskoczony.


Dzisiaj Klopp sobie statystyki z mocarzami pogorszył, ale gdyby Salah miał coś więcej oprócz robienia wiatru na skrzydle, to mogłoby być inaczej.

Bednarek uraz? Czy zaczyna się kariera w Anglii tak jak u Kapustki?

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co odstawili Lineker i Henry, to jest śmiech na sali - jakieś głupoty, że czerwonej nie było ...

Nie do uwierzenia.

W necie też są osoby, które twierdzą, że nie powinno być czerwonej kartki dla Mane, brak słów ...

 

Przecież to jest ewidentne czerwo co najmniej i powinno być jeszcze kilka meczów kary za taka recydywę. Sędzia nie miał wyjścia, Mane tak naprawdę sam się wyrzucił z boiska.

Bycie jeźdźcem bez głowy nie usprawiedliwia z brutalnych i bezmyślnych fauli. Ederson wybiegł ratować sytuacje, doszedł pierwszy do piłki i Mane wyjechał mu butem z korkami w twarz na wysokości 1.5 metra. To, że ktoś (w tym przypadku Mane) nie ogarnia gdzie się znajduje na boisku i czy może robić ninja czy nie, to już jego problem.

 

Według mnie - czerwo oczywiście i z 5 meczów kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież większośc fauli na czerwoną kartkę nie jest zamierzona, bo przecież nikt nie chce zrobić nikomu krzywdy. W tym przypadku ewidentna czerwona. Mane chyba nie ma kłopotów ze wzrokiem i poza obserwowaniem piłki trzeba patrzeć kątem oka na rywali i aż dziw, że nie zauważył bramkarza. Czerwień i 5 meczów przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko żółta. Nie było to celowe zagranie. Kara nie może być wymierzana na podstawie skutków faulu.

Ja jestem zszokowany opiniami, że w tej sytuacji nie należała się czerwona kartka.

Atak wysoko uniesionia nogą, tutaj nawet całkowicie w twarz jak mógłby nie być ukarany czerwonym kartonikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko żółta. Nie było to celowe zagranie. Kara nie może być wymierzana na podstawie skutków faulu.

Wyprostowaną nogą w głowę? Już za sam zamiar zrobienia komuś krzywdy powinien dostać czerwień. Mało brakowało, a byłaby tragedia. Szwy kilka centymetrów od oka.

 

image.jpg

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowa decyzja - zawiesili Mane na 3 mecze za to wjechanie ciosem karate na wysokości 1.5 metra w twarz Edersona: http://weszlo.com/2017/09/12/mane-zawieszony-3-mecze-pokazuje-klase-ederson-idzie-slady-petra-cecha/

 

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że następnym razem włączy myślenie a nie będzie tylko wymachiwał nogami w powietrzu nie patrząc co się dzieje wokół i bawić się w karate/ninja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie zawiesił, bezpośrednia czerwona to z automatu trzy mecze absencji. Liverpool się odwołał ale zostało to odrzucone - słusznie z resztą moim zdaniem.

Jak czytam oburzenie kibiców Liverpoolu na tę decyzję to ręce mi opadają. W tym sezonie były już czerwone kartki za mniej szkodliwe przewinienia i nikt z tego powodu nie płakał. Mane wyłączył myślenie i dostał to, na co zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh, w porzadku - masz rację. Przy czerwonej w wyniku dwóch żółtych jest 1 mecz absencji. Przy bezpośredniej są 3 mecze absencji z automatu.

Czyli komisja nie przyłożyła do tego ręki.

 

Niemniej - LFC się ośmiesza tego typu zachowaniem - jak można apelować po czymś takim o zmniejszenie kary? Niepoważni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nudny mecz Chelsea- Arsenal. Obie jedenastki ustawione defensywnie. O ile postawa Arsenalu nie dziwi, to magia Conte chyba powoli się kończy. W końcu to niby czołowe zespoły Premier League i można było oczekiwać wyższego poziomu. Najdziwniejsza jest jednak metamorfoza Wengera- kiedyś jego drużyna grała pięknie i skutecznie, teraz ani ładnie, ani efektywnie. Zmarnowane dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...