Jump to content
Nicker

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)

Recommended Posts

a jest taka opcja, że zostawili kanał odkodowany dla n-ki, C+ i kablówek, a dla tych którzy maja jedynie FTA zakodowali obraz?

Guest Anonymous

Tnk DIGIT S2 - CD od wczoraj wieczor tylko fonia z reszta kanalow jest ok

Oj ciekawie sie zapowiada :D a moze odlaczenie od sieci cos pomoze :P zaraz sprawdze

No niestety nic nie pomoglo

u mnie w TnK działa ok, spróbuj wyjąc kartę wyłaczyć dekoder, potem zalczyc bez karty, a nastepnie wylaczyc i wlozyc karte, moze cos pomoże.

u mnie na digit s2-cd z kartą tnk tez niestety tylko czarny ekran i sama fonia może ktoś to wyjaśni co jest przyczyna?

U mnie to samo, po ponownym wyszukaniu kanalu tez brak obrazu, jest tylko fonia(na digit s2-cd z kartą tnk opłaconą)

Guest Anonymous

A moze jest cos w stylu jak kiedys co byl brak sygnalu na kanalach tvn-u juz nie pamietam jak to bylo :?

raczej nie bo ten brak był całkowity czyli nie było fonii i po pewnym czasie się załączał (bądź po przełaczeniu na jakiś -zapomniałem który to był - kanał)

Też nie mam obrazu i napis, że zakodowane. Mam GI 870 CRCI Xpeed. Na Fergusonie 7318 wszystko ok. Kasowałem nawet całą częstotliwość i wracałem ustawienia fabryczne. Nic nie pomaga. Co jest grane?

Na digit s2-cd z kartą tnk opłaconą nie działa natomiast na opticum 4060cx już tak.

Guest Anonymous

E to cos musi byc z tym dekoderem skoro na innych dziala.Nie znam sie na tym za bardzo i moze pisze glupoty ale moze cos z jakoscia obrazu porobili ? Jak sie ma u tych co dziala jakosc co sie polepszylo albo pogorszylo :?:

Może coś popsuli w przekazie i na niektórych tunerach nie może ruszyć.

Czekajcie cierpliwie aż naprawią.

Guest Anonymous

W digit s2 - cd wyciagniecie karty nic nie daje natomiast nie wiem jak jest u was ale u mnie na czworce w info o programie w lista operatorow pojawilo sie CYFRA + wczesniej z tego co pamietam bylo

no operators czy cos takiego

chyba ze to tylko u mnie tak jest .Sprawdzcie jak jest t was. Byc morze cyferka maczala w tym palce :lol:

Na BigSacie 77CX problemów nie ma z odbiorem. Raczej na 100% coś musieli pokombinować z nadawaniem. Jedyne co zauważyłem w ostatnim czasie to wyraźną poprawę jakości obrazu.

@gawcio125 Ja mam Arive100 HD i C+.Po usunięciu karty z dekodera Czwórka działa poprawnie.

No tak nie doczytałem/

odnosnie tego że identyfikuje się na liscie operatorów CYFRA + to widziałem ale wtedy działało wiec raczej nie jest to przyczyna

Guest Anonymous

A jaki jest tam teraz bitrate i rozdzielczosc na tym kanale moze ktos sprawdzic ?

Guest Anonymous

No to tvn ma wyzszy i dziala wiec juz nie wiadomo o co chodzi moze nie dlugo na stronie glownej sat kuriera cos bedzie na tem temat a od zauwazyliscie czarny ekran ja wlaczylem w piatek wieczorem i juz bylo czarno a chyba dzien wczesniej tak kolo polnocy byly jakies zawiechy obrazu

Dzisiaj po 10 można było nie tylko usłyszeć ale też zobaczyć podczas audycji Tomasza Burnosa znanego w stacji Eurosport/Eurosport 2 :P