Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, bo przecież Czwórka na wizji (tak jak Eska TV i Rebel:tv) stanowi konkurencję dla TV6 - kanału młodzieżowego od TV4 (spółka Polskie Media). Cyfrowemu Polsatowi zależy, żeby kanał miał w przyszłości jak największą oglądalność, a jak najlepiej o to zadbać? Eliminując wszelką potencjalną konkurencję dostępnymi sposobami, tj. nie włączaniem kolejnych stacji o profilu podobnym do TV6 na listę kanałów CP. Tak więc nie ma na co liczyć - szukać ręcznie i nie płakać! Cyfrowy Polsat już od dawna nie kieruje się wskazaniami abonentów, tylko własnymi interesami, więc chyba tylko głupcy wciąż wierzą w dobre intencje "słonecznej" platformy. Nie śpieszy im się z dodaniem Czwórki na wizji do listy? Oni nigdy nie mieli takiego zamiaru i mieć nie będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jestem mile zaskoczony Czwórką.Nie spodziewałem się takiej ramówki a tym bardziej że jest to stacja FTA.Kanał na razie jest na etapie startu zobaczymy za parę miesięcy co będzie dalej no i pytanie zasadnicze czy pozostanie kanałem FTA? Bo przypominacie sobie start OSI też miał być FTA i zakodowali podobna sytuacja z TVN W-wa no ale cóż czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo przecież Czwórka na wizji (tak jak Eska TV i Rebel:tv) stanowi konkurencję dla TV6 - kanału młodzieżowego od TV4 (spółka Polskie Media). Cyfrowemu Polsatowi zależy, żeby kanał miał w przyszłości jak największą oglądalność, a jak najlepiej o to zadbać? Eliminując wszelką potencjalną konkurencję dostępnymi sposobami, tj. nie włączaniem kolejnych stacji o profilu podobnym do TV6 na listę kanałów CP. Tak więc nie ma na co liczyć - szukać ręcznie i nie płakać! Cyfrowy Polsat już od dawna nie kieruje się wskazaniami abonentów, tylko własnymi interesami, więc chyba tylko głupcy wciąż wierzą w dobre intencje "słonecznej" platformy. Nie śpieszy im się z dodaniem Czwórki na wizji do listy? Oni nigdy nie mieli takiego zamiaru i mieć nie będą...

 

Święta prawda Nicker! Interesy własne ponad zapotrzebowania własnych klientów. Każda platforma dba aby oferta została wzbogacona o nowe kanały nawet te FTA ale nie CP. Dobrze że na czas się ewakuowałem z tej tonącej platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trafiłem na serwis informacyjny i przypomniały mi się trochę czasy jak miałem obrotnicę do anteny i podglądałem różne "dosyły", tylko tu mamy prawie stały "dosył" ze studia radiowego (prezenterka wiadomości np. poprawiała sobie słuchawki i robiła notatki, w trakcie puszczania innych wypowiedzi na antenie radiowej :D - PIĘKNE :D ! ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Radio od zaplecza, fajne bo nowe jak na nasz polski rynek i to może okazać się strzałem w 10. Pozostaje mieć nadzieje że to co teraz oglądamy i słuchamy nie zmieni się na przestrzeni czasu a o dobre wyniki oglądalności można być spokojni.

 

Co do porównania Rebel:tv z tą stacją to raczej dwa światy. Atuty Czwórki to z całą pewnością interaktywność (facebook, sms), audycje live,innowacyjność oraz przede wszystkim dobra jakość dźwięku i obrazu w zadowalającym formacie. Rebe:tv może znaleźć uznanie w oczach koneserów muzyki alternatywnej lecz przydała by się nieco lepsza jakość kanału, wprowadzenie większej ilości programów tematycznych. Obecnie Czwórka wyprzedza Rebel:tv o lata świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka na Wizji absolutnie strzał w dziesiątkę. Muzyka ambitnie, treść ambitnie, forma świetna. A nawet zdążyłem zgarnąć płytkę i kalendarz w konkursie więc jeszcze bardziej spoko :).

 

Ciekawe tylko czy tak jak gdzieś zapowiadano, docelowo serwisy informacyjne zostaną wzbogacone o video ilustracje materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...