Jump to content
Nicker

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)

Recommended Posts

No właśnie, bo przecież Czwórka na wizji (tak jak Eska TV i Rebel:tv) stanowi konkurencję dla TV6 - kanału młodzieżowego od TV4 (spółka Polskie Media). Cyfrowemu Polsatowi zależy, żeby kanał miał w przyszłości jak największą oglądalność, a jak najlepiej o to zadbać? Eliminując wszelką potencjalną konkurencję dostępnymi sposobami, tj. nie włączaniem kolejnych stacji o profilu podobnym do TV6 na listę kanałów CP. Tak więc nie ma na co liczyć - szukać ręcznie i nie płakać! Cyfrowy Polsat już od dawna nie kieruje się wskazaniami abonentów, tylko własnymi interesami, więc chyba tylko głupcy wciąż wierzą w dobre intencje "słonecznej" platformy. Nie śpieszy im się z dodaniem Czwórki na wizji do listy? Oni nigdy nie mieli takiego zamiaru i mieć nie będą...

Fakt czwórka nadaje w lepszej jakości. Ogólnie kanał fajnie się prezentuje pod względem alternatywnej muzyki. Jedynym minusem to chyba te tematy które jak dla mnie momentami wydają się dosyć płytkie.

Mógłby ktoś nagrać to co dzieje się teraz w studiu Czwórki i wrzucić na YouTube ? Byłbym bardzo wdzięczny

Naprawdę jestem mile zaskoczony Czwórką.Nie spodziewałem się takiej ramówki a tym bardziej że jest to stacja FTA.Kanał na razie jest na etapie startu zobaczymy za parę miesięcy co będzie dalej no i pytanie zasadnicze czy pozostanie kanałem FTA? Bo przypominacie sobie start OSI też miał być FTA i zakodowali podobna sytuacja z TVN W-wa no ale cóż czas pokaże.

Stacja super :) Dużo lepsza Od Rebel TV Fajne tematy ( jak czwórka ;) Fajna muzyka super pomysł, fajne studio lepsza stacja np. od TVP Historia itp.

Czekam na pojawienie się w sieciach kablowych.

No właśnie, bo przecież Czwórka na wizji (tak jak Eska TV i Rebel:tv) stanowi konkurencję dla TV6 - kanału młodzieżowego od TV4 (spółka Polskie Media). Cyfrowemu Polsatowi zależy, żeby kanał miał w przyszłości jak największą oglądalność, a jak najlepiej o to zadbać? Eliminując wszelką potencjalną konkurencję dostępnymi sposobami, tj. nie włączaniem kolejnych stacji o profilu podobnym do TV6 na listę kanałów CP. Tak więc nie ma na co liczyć - szukać ręcznie i nie płakać! Cyfrowy Polsat już od dawna nie kieruje się wskazaniami abonentów, tylko własnymi interesami, więc chyba tylko głupcy wciąż wierzą w dobre intencje "słonecznej" platformy. Nie śpieszy im się z dodaniem Czwórki na wizji do listy? Oni nigdy nie mieli takiego zamiaru i mieć nie będą...

Święta prawda Nicker! Interesy własne ponad zapotrzebowania własnych klientów. Każda platforma dba aby oferta została wzbogacona o nowe kanały nawet te FTA ale nie CP. Dobrze że na czas się ewakuowałem z tej tonącej platformy...

Kanał naprawdę świetnie się prezentuje muzyka nie dostępna praktycznie nigdzie indziej Wiadomości, gdyby pojawiła się telewizyjna wersja Jedynki to też by odniosła sukces sygnały dnia i lato z radiem w wersji TV pomysł godny do realizacji :)

A mnie się jednak nie podoba.... :) Zdecydowanie wolę Rebel. Tutaj jak dla mnie za dużo hip-hopu, niestety ale tego gatunku nie jestem w stanie słuchać. :)

Ja wczoraj trafiłem na serwis informacyjny i przypomniały mi się trochę czasy jak miałem obrotnicę do anteny i podglądałem różne "dosyły", tylko tu mamy prawie stały "dosył" ze studia radiowego (prezenterka wiadomości np. poprawiała sobie słuchawki i robiła notatki, w trakcie puszczania innych wypowiedzi na antenie radiowej :D - PIĘKNE :D ! ) :D .

Takie Radio od zaplecza, fajne bo nowe jak na nasz polski rynek i to może okazać się strzałem w 10. Pozostaje mieć nadzieje że to co teraz oglądamy i słuchamy nie zmieni się na przestrzeni czasu a o dobre wyniki oglądalności można być spokojni.

Co do porównania Rebel:tv z tą stacją to raczej dwa światy. Atuty Czwórki to z całą pewnością interaktywność (facebook, sms), audycje live,innowacyjność oraz przede wszystkim dobra jakość dźwięku i obrazu w zadowalającym formacie. Rebe:tv może znaleźć uznanie w oczach koneserów muzyki alternatywnej lecz przydała by się nieco lepsza jakość kanału, wprowadzenie większej ilości programów tematycznych. Obecnie Czwórka wyprzedza Rebel:tv o lata świetlne.

Czwórka na Wizji absolutnie strzał w dziesiątkę. Muzyka ambitnie, treść ambitnie, forma świetna. A nawet zdążyłem zgarnąć płytkę i kalendarz w konkursie więc jeszcze bardziej spoko :).

Ciekawe tylko czy tak jak gdzieś zapowiadano, docelowo serwisy informacyjne zostaną wzbogacone o video ilustracje materiałów.

Bardzo dobra stacja i dobra muzyka.Jestem ciekaw kiedy w końcu zniknie napis emisja testowa pod logiem.

Dziwne, u mnie było wszystko ok, a teraz nagle wyświetla się, że 'sygnał zakodowany' i jest tylko audio. Trzeba będzie spróbować zmienić soft na starszy.