Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

super sprawa! oglądałem całe DJ PASMO z Hirkiem Wroną - rewelacja. dawno nie widziałem tak dużo dobrej czarnej muzy z klasyką włącznie. (Naughty By Nature, Nate Dogg & Warren G., Dr. Dre, Snoop Dogg, US3,). jakość audio bardzo dobra - pytanie o jakość video do posiadaczy dużych LCD - poprawiło się? na CRT widać ok. dodano już do listy C+ na PACE PVR. poza tym zobaczyć teledysk ELDO - 'nie pytaj o nią' i VNM zamiast Meza, Dody czy Libera - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ten kanał dodałem dzisiaj do listy i też BARDZO mi się podoba (zastanawiałem się np. gdzie się podziała Katarzyna Dydo, którą znam z prowadzenia programów dziecięco-młodzieżowych w "TVP" i tu nagle widzę ją na "Czwórce" :D ) :brawo: .

 

Na miejscu zarządu "PR" już bym zaczynał myśleć o telewizyjnej wersji "jedynki" ("Lato Z Radiem" z obrazem, transmisja z letniej trasy koncertowej i "Muzyczna Jedynka" m. in. ze starszymi polskimi teledyskami to byłoby coś :D!), "dwójki" (z tego co się oriętuję muzyka poważna - nie ma przecież polskiego kanału tv z taką muzyką) i "trójki" (konkurencja dla "papkowatych" kanałów "MTV Networks") :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ten kanał dodałem dzisiaj do listy i też BARDZO mi się podoba (zastanawiałem się np. gdzie się podziała Katarzyna Dydo, którą znam z prowadzenia programów dziecięco-młodzieżowych w "TVP" i tu nagle widzę ją na "Czwórce" :D ) :brawo: .

 

Na miejscu zarządu "PR" już bym zaczynał myśleć o telewizyjnej wersji "jedynki" ("Lato Z Radiem" z obrazem, transmisja z letniej trasy koncertowej i "Muzyczna Jedynka" m. in. ze starszymi polskimi teledyskami to byłoby coś :D!), "dwójki" (z tego co się oriętuję muzyka poważna - nie ma przecież polskiego kanału tv z taką muzyką) i "trójki" (konkurencja dla "papkowatych" kanałów "MTV Networks") :D!

 

Byłbym wielce zadowolony z "Jedynki na Wizji" - zobaczył bym sobie utwory z Eurowizji padające w "Leniwej Niedzieli" i "Muzycznej Jedynce" gdzieś indziej niż w TVP1. Co do innych projektów to liczę w szczególności na Zet TV i RMF TV (RMF Maxx x jest mi obojętny) z tego względu że mogłyby to być ciekawe stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piękna sprawa! Jest ich dwóch jeden gra drugi chyba bawi się efektami które możemy ujrzeć na ekranie. [...]
Prowadzącym był Łukasz Napora - prezenter rebel:tv - może ktoś kojarzy z "nu shouts chart"...

 

Wszystko do czasu, caly czas nie bedzie tak pieknie. ;)
Ach ten nasz optymizm... Cieszmy się chwilą, a nie myślimy o przyszłości! Pięknie może być cały czas, tylko pewnie entuzjazm widzów zmaleje - Czwórka nam spowszednieje i nie będzie się czym zachwycać. Choć u mnie już zawsze będzie zajmować wysokie miejsce, póki co jest dla mnie numerem jeden wśród stacji muzycznych i nie prędko to się zmieni - muzyka + klipy + audycje + koncerty + wiadomości (w tym także pogoda i sport) - właściwie czego można chcieć więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dla czwórki jestem skłonny opłacać abonament radiowy

 

Polskie Radio na szczęście jeszcze stara się być nadawcą publicznym. Dobrze, że bierze się teraz za wizję, bo TVP już od jakiegoś czasu stała się tv komercyjną (choć nieoficjalnie), a dzięki Polskiemu Radiu możemy cieszyć się znowu telewizją publiczną - na razie tylko Czwórką, ale może na tym nie poprzestaną (mam nadzieję)? Czwórka jest bardzo dobrym kanałem i dobre się ją ogląda i słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...