Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy normalnością jest aby Radio tworzyło lepsze < tzn - lepsze jakościowo , merytorycznie> stacje od nadawcy publicznego < Np. TVP Seriale - a właściwie TVP Powtórka to jest> i na dodatek FTA z Sat ?

 

Czwórka jak najbardziej w DVB-T ale w MUX III Publicznym i to od zaraz :) Takiego samego zdania jestem o TVN Meteo - ITI dostał swoją działkę w MUX II to niech da szanse

Np . 4 Fan/Esce czy Tele 5 .... a nawet już Trwam-owi i Super stacji < Jestem Apolityczny >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałbym Czwórki PR z żadnym innym kanałem TVP, a już na pewno nie z TVP Seriale. Czwórka to RADIO tylko, że z wizją i nie zapominajmy o tym. Lepsze jakościowo? No fakt, w Czwórce prawie wszystko leci na żywo, więc wszystko jest świeże i nagrywane kamerą HD. Lepsze merytorycznie?! Tego porównania już kompletnie nie rozumiem. A co do nadawania FTA to powracają znane wszystkim ograniczenia licencyjne - w tym przypadku też jestem przeciw kodowaniu TVP Seriale (zresztą już na ten temat się wypowiadałem w odpowiednim wątku).

 

Co do naziemnej telewizji cyfrowej - skoro mux 3 jest przeznaczony dla Telewizji Polskiej to tak ma być i pozwólmy TVP zapełnić go własnymi kanałami. Co do reszty - fakt, że Czwórka zgłosiła się do konkursu na miejsce w mux 1, nie oznacza, że w ogóle je otrzyma, więc póki co temat nie wart dyskusji. Wszelkie zażalenia kierować do KRRiT, bo na forum taki głos nie wiele zdziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Jak zmieniali parametry to przez chwilę testowali wersję HD na przekazie SD, a teraz nie zanosi się na to aby włączyli ponownie przekaz HD na Hot Birdzie, tym razem z regularną emisją :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ma nadal bardzo niską oglądalność

 

To jest trochę dziwne , ponieważ gdy Czwórka weszła na wizje np. liczba fanów na facebook'u wzrosła z 10 tys do ponad 44. Wiem ,że trochę śmieszne jest ocenianie po liczbie lajkujących , ale moim zdaniem widzów jest o wiele więcej niż średnio tych 100 podawanych w statystykach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DanceTrippin na antenie "Czwórki". Zdaje się soboty, w godzinach 19-21.

czworka013012149v275002.th.jpg

 

Jakby ktoś nie wiedział, DanceTrippin to stacja TV nadająca na Eurobird9 (9E, MPEG-2), dosyć podobna do wyłączonego ostatnio DanceTV z 23,5E.

Osoby bez dostępu do pozycji 9E (dziwni ludzie bez siłowników i obrotnic ;) ) mogą zapoznać się ze stacją DanceTrippin, posłuchać muzyki i przyjrzeć się imprezie na Ibizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czwórka to bardzo dobre radio/stacja jednak ostatnio mam problem. Jestem odbiorcą Cyfrowego Polsatu a tam jak wiadomo kanał nie jest dodany automatycznie do listy, a niestety nie mogę go złapać na podawanej tu częstotliwości 11642 H

z Eską i Rebelem nie było problemu, a Czwórką są i stąd moje pytanie czym może być to spowodowane, czy Radio na wizji zmieniło swoją częstotliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W poniedziałek wieczorem widziałem zapowiedź że w środę(czyli jak rozumiem miało to być 17 sierpnia) na antenie Czwórki od 20 miał być koncert na żywo donGURALesko. Oglądałem wtedy Czwórkę ale jakoś koncertu nie uświadczyłem, a w internecie też żadnego info na ten temat nie mogę znaleźć. Ktoś widział też tą zapowiedź albo wie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może był gościem w pierwszej godzinie audycji, między 19 a 20. Wydaję mi się ze Rudanacja i Duże Pe raczej poinformowaliby że zaproszony gość się nie pojawi i dlaczego. Kiedyś pamiętam jakiś gość stał w korku i kilka wejść na niego trzeba było czekać^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...