Jump to content
Nicker

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)

Recommended Posts

średni bitrate wg mojego pomiaru wynosi 3,51 Mb/s więc bardzo dobry. Audio także 256 Kb/s super. Niestety widze też teledyski ściagane z neta po znaczkach w prawym dolnym rogu. WstyD! Już nie stać ich na to żeby poprosić o czyste kopie od wytwórni?

Kolego, najpierw warto coś ustalić a później pisać. Teledysków z tym znaczkiem nie ściąga się z neta! Te teledyski pochodzą z Londyńskiej firmy MixMash i się je KUPUJE! I zapewne z MixMash mają to czego nie dostali w Polsce, oczywistym jest, że gdyby dostali w Polsce za darmo to nie kupowaliby w Londynie.

Czwóra -Polskie radio ? , forma nova, ciekawa , zobaczymy za jakiś czas , dla mnie ok ....

Proponuję zmienić nazwę tematu na Czwórka. A co do samego kanału to on mnie nie interesuje, ponieważ słucham całkowicie innej muzyki niż jest prezentowana na tym kanale.

[offtop]Mógłby powstać jakiś kanał metalowy ;)[/offtop]

Czwórka? Będzie się mylić z TV 4, bo to jest potocznie "czwórka".

A pod jaką nazwą kanał wyszukuje się na satelicie? W Cyfrze miał być koło 14 ale nadal nie ma więc nie mogę sprawdzić.

Guest Anonymous

Jeszcze doczekasz @ Tomo21 a ciekawe jaka bedzie ramówka czy będą pokazywać pracą radiowców w studio :)

U mnie kanał identyfikuje się jako Czworka oraz logo to napis Czwórka, a nie Radio na wizji. Więc to chyba oficjalna nazwa kanału

A pod linkiem, który podał @ploomba, prowadzącym do oficjalnej strony kanału, wyraźnie jest użyta nazwa "Radio na Wizji", więc póki co tego się trzymajmy.

Może po prostu nazwa to: Czwórka - radio na wizji :-) a pod tym linkiem co podałem jest też wideo relacja z konferencji

Nr koncesji: 446/2010-T

Data wydania: 30-08-2010

Nazwa Programu: POLSKIE RADIO CZWÓRKA

Nadawca: POLSKIE RADIO S.A.

Tyle koncesja.

Przedstawiają się jako "Czwórka" (taka tez identyfikacja na transponderze) oraz "Radio na wizji".

Nowa nazwa wątku: Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji).

O!!

jeszcze niema w cyfrze na pace 500 a jest po 17. a tu pisza ze jest jak ja niemam jeszcze a robilem juz kilka wyszukiwan kanalow

Ustawilem sobie i podobało mi się. na kilka kanałów muzycznych chociaż jeden nie disco. Jedynie co mnie drażni to [beep]zenie mikrofonów-za blisko prowadzący mówią i efekt nieciekawy. Powinni bardziej pod tv ustawić a nie radio.

Oglądam już sporo czasu Czwórkę i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem bazy muzycznej stacji. Dzięki klipom z MixMasha, które stanowią chyba prawie całość zagranicznych utworów, stacja jest bardzo różnorodna pod względem muzycznym i śmiało mogę przyznać, że w tym momencie biją wszystkich na głowę. Ogrom obcojęzycznych utworów, liczne polskie utwory, których nigdzie indziej w tv bym nie spotkał, wiadomości oraz ciekawe audycje sprawiają, że potencjał stacji jest ogromny. Uważałem już tak przed startem, a teraz się tylko w tym utwierdziłem. Wg mnie sukces gwarantowany...

Ciekawi mnie tylko jedno - czy mają zamiar zawsze już nadawać bez reklam? Pasmo reklamowe w tv i w radiu jednocześnie byłoby chyba drobnym problemem...

Mam pytanie co do audycji autorskich . Właśnie trwa DJ Pasmo z Hirkiem Wroną . Czy wszystkie emitowane tam utwory posiadają wideoklipy?

Miro @ ogladalem tak piate przez dziesiate ale chyba wszystko mialo obrazek. Dzis zauwazylem ze jak jakas piosenka nie miala klipu to lecial obrazek rozkwitających kwiatkow.