Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@AtoMan ja osobiście nie uważam że to są bajki tylko do 7 lat

 

Nie wszystkie dzieci nawet starsze lubią jakieś amerykańskie twory, sam mam sporo więcej niż 7 lat a obejrzałem sobie Łowców Smoków.

 

 

Powinni też wprowadzić większą różnorodność bajek. I w sumie Puls 2 mógł mieć charakter dziecięcy pewnie lepiej by na tym wyszli, nie mieli by konkurencji a jak powstanie TVP ABC to może być ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łowcy..." to chyba jedyny tytuł, który widz w wieku "podstawówkowym" jeszcze przełknie. W każdym innym wypadku przełączy na CN/Disney XD/Nicka. W przypadku głównego Pulsu jest już nieco lepiej (Pingwiny!), jednak nadal nie jest to to, na co młody widz czeka. Raczej to, na co czekają rodzice, żeby włączyć dziecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 bajek na krzyż powtarzane 4 razy to jakaś katastrofa. Puls 1 mógłby dac 3 pasma bajkowe 6-9, 13-15 i 19-20 a miedzy tymi godzinami czyli 9-13 w przerwie Ja, ona i Eva oraz Sekrety i kłamstwa i ponownie bajki o 15-19 - Puls 2 bo jak dają tak jak teraz to miedzy 15:30-16:30 się nakładają na obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/82083/puls2-wydluzy-godziny-nadawania.html

http://tvpuls.blox.pl/2013/01/Od-Lutego-Puls-2-bedzie-nadawac-dluzej.html

 

Na pytanie czy Puls 2 od 1 lutego będzie nadawać dłużej: "Na 99% tak" - kwituje Jacek Ściobłowski - menedżer kanału Puls 2 na oficjalnym profilu Puls 2: http://www.facebook.com/tvpuls2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łowcy..." to chyba jedyny tytuł, który widz w wieku "podstawówkowym" jeszcze przełknie. W każdym innym wypadku przełączy na CN/Disney XD/Nicka.
NTC jest skierowana głównie do tych osób które nie mają dostępu do płatnych platform, a takie osoby nie mają innej alternatywy z "Bajkami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co wy macie do Dicso Polo,

Gramy Po Polsku i czemu tu nie miało by być hitów disco polo ?

 

Disco z Brazylii wam odpowiada które jest odpowiednikiem naszego i dostało się nawet na listy USA. Disco z każdego innego kraju jest OK tylko nie z Polski czemu ?

Czemu Polakom nie podoba się nic co Polskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Puls 2 coraz bardziej zaskakuje. Dziś mym oczom ukazał się serial "Wilk i zając". Podobno leci też "Krecik". Miło czasmi przypomnieć sobie coś z dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...