Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakieś podstawie wyciągacie takie ogólne wnioski, że "młodzież lubi lektora" ? :> To też zależy jaka młodzież :)

Sporo młodych ludzie w sposób ciągły ściąga seriale i filmy przez internet. Gdyby nie lubili napisów nie robiliby tego tak masowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że sieci prędzej pojawią się nowe sezony czy odcinki seriali, bez reklam, można obejrzeć o dowolnej porze dnia. Jak ktoś się wciągnie w jakiś serial, to raczej nie będzie czekał, aż telewizja go pokaże.

Testy powinny od dawna być w DVB-T, chociażby po to aby nie było plansz testowych, wiadomo było by że coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A na satelicie TV6 będzie pewnie kodowany ;|

 

Ale będzie dostępny naziemnie, w NTC. Na początku może to być dla niektórych problem, ale przecież wkrótce uruchamiają następne nadajniki. Mi tam jego kodowanie na satelicie nie obchodzi, tak samo, jak nie obchodzi mnie kodowanie TVP1, czy Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to Puls w końcu swojej działalności gdzie licząc z telezakupami zaczynała o 12:30 a bez o 14 do 01. Rekordzistą jest nie licząc kablówek nieistniejąca już TV Niepokalanów która nadawała od 14:55 do 23. Dla porównania jeszcze Tele 5 gdy ruszała nadawała od 8:30 do 00:30 a w weekendy od 9 do 00:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko dziwi mnie co będzie do 12.30 ????? Wróżki ??? Muzyka ??? Jakieś smy znane z Vivy ??? Czy porostu tło czarne /logo "szóstki"

 

Pewnie to ostatnie :? Ale mogliby emitować teledyski do 12:30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co ty siedzisz calymi dnaimi i ogladasz telewizje? Kazdy normalny czlowiek ( oprocz emeryta i rencisty, ale ten kanal nie jest do nich ) w godzinach do 15, a nawet niektórzy do 17 jest w pracy/szkole lub ma załatwienia. Nie ma czasu na ogladanie telewizji. Prawdę mówiąc moim zdaniem to dobrze, że telewizja będzie dopiero od 12:30. Po co wczesniej? Młodzi ludzie są w szkolach, uniwersytetach i tak i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wczesniej? Młodzi ludzie są w szkolach, uniwersytetach i tak i tak.

W wakacje? Kanał startuje tuż przed wakacjami - dokładnie 3 tygodnie przed. Więc mogliby zapełnić ramówkę tak, by można było dany kanał oglądać także wcześniej, niż o 12:30. Już lepsze byłyby powtórki niż dzika plansza "Początek programu o 12:30", teledyski albo TV Market.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że taki kanał powstaje, zwłaszcza że będą programy z oryginalną ścieżką dżwiękową! A co do godzin przedpołudniowych to proponuję (całkowicie poważnie) wykupić licencję na Modę na sukces i nadawać w wersji oryginalnej po kilka odcinków dziennie. Dobry sposób na ćwiczenie akcentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co ty siedzisz calymi dnaimi i ogladasz telewizje? Kazdy normalny czlowiek ( oprocz emeryta i rencisty, ale ten kanal nie jest do nich ) w godzinach do 15, a nawet niektórzy do 17 jest w pracy/szkole lub ma załatwienia. Nie ma czasu na ogladanie telewizji. Prawdę mówiąc moim zdaniem to dobrze, że telewizja będzie dopiero od 12:30. Po co wczesniej? Młodzi ludzie są w szkolach, uniwersytetach i tak i tak.

Nie zapominaj o tych ,którzy się uczą wieczorowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wczesniej? Młodzi ludzie są w szkolach, uniwersytetach i tak i tak.

W wakacje? Kanał startuje tuż przed wakacjami - dokładnie 3 tygodnie przed. Więc mogliby zapełnić ramówkę tak, by można było dany kanał oglądać także wcześniej, niż o 12:30. Już lepsze byłyby powtórki niż dzika plansza "Początek programu o 12:30", teledyski albo TV Market.

 

Kto ci będzie wstawał rano w wakacje? Ja, jak i moi koledzy, gdy nie mamy nic do robienia to wstajemy około południa, do 12:30 posiłek i akurat startuje TV6. TV6 nie jest dla maniaków oglądających tv całą dobę, tylko dla ludzi takich jak np. ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...