Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by na tym kanale dali programy podobne do tvn7 typu np. seriale (Buffy postrach wampirów, roswell, jezioro marzeń, z archiwum X, beverly hills 90210, Pomoc Domowa, Herkules, Xena wojownicza księżniczka, Świat według Bundych, Skrzydła, Oni ona i pizzeria, Dharma i Greg, Macgyver, Drużyna A, Karolina w mieście, Perła, Roseanne, Żar tropików.......) czyli wszystko to co już było, ale jest uwielbiane przez widzów + programy muzyczne, np jakaś lista przebojów raz w tygodniu, program o filmach, grach, jakiś program lifestyle lub showbiz typu explosiv z rtl w Niemczech poza tym jakieś porane pasmo z bajkami w tygodniu 2-3h (np. jakieś Anime- Czarodziejka z księżyca,itp) to kanał byłby naprawdę wielkim hitem i sam bym go bardzo często oglądał. I wiem, że to już wszystko było, że to powtórki ale ludzie lubią to co już widzieli a tych wymienionych przeze mnie programów + wiele innych których nie wymieniłem nigdzie praktycznie obecnie nie emitują. Liczę na taki kanał i mam nadzieje, że będzie on wyglądał właśnie coś na kształt jaki zaprezentowałem. Na nowości programowe na tym kanale nie liczcie więc chyba jak i tak będą na nim puszczali starocie to chyba lepiej żeby leciało coś w tym stylu niż 5-7 telenowel maeksykańskich każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos w rodzaju piosenki dla inz. Mamonia. Podobały mu sie tylko te piosenki które juz znał. Sorry za OT. Mam wrazenie ze te kanały na DVB-T jeszcze tak szybko nie wystartują bo Polsat czy n-ka musi jeszcze troszkę widzów zgarnąc zanim coś dadzą niekodowanego. Choc TVN juz dosc dawno umiescil w DVB-T TVN7.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W maju 2011 roku w ramach drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej zadebiutuje nowy kanał telewizyjny - TV6. Nadawcą stacji jest spółka Polskie Media.

W przesłanym do mediów krótkim komunikacie spółka Polsat media poinformowała, że telewizyjna Szóstka w cyfrowym multipleksie naziemnym zostanie uruchomiona w maju 2011 roku. Nadawca na razie nie zdradza wielu szczegółów z wyjątkiem tego, że repertuar Szóstki skierowany będzie do młodego widza.

media2.pl

 

W końcu zacznie nadawać, a nie tylko test na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już kilka postów wyżej @Peter Parker napisał, że jest to wymagane, to co tu jeszcze przypuszczać? :

Formatu 16:9 wymaga się od kanałów w NTC - takie są zapisy w strategii cyfryzacji. Wątpię więc, aby TV6 startowało w 4:3, by później musieć przechodzić na 16:9 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TV 6 od 30 maja w NTC !

 

Polskie Media, nadawca programu TV 4 (Czwórka), 30 maja br. uruchamia nowy, ogólnopolski kanał TV 6 (Szóstka), który będzie dostępny za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) w ramach mux 2, platformy Cyfrowy Polsat oraz wybranych sieci kablowych. Oferta programowa nowej stacji zawierać będzie atrakcyjne programy rozrywkowe.

 

Od 23.04 do 03.05 na antenie Czwórki, w wyznaczonych pasmach, widzowie będą mogli oglądać wybrane pozycje z oferty programowej w oprawie Szóstki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie znamy konkretów? Ściągnijcie sobie ramówkę Czwórki na kwiecień.

 

Na pewno pojawią się:

 

Holl in a Wall

Must be the music

How clean is your house ( program lifestylowy znany z anteny Zone Club)

 

Pytanie tylko czy te 2 pierwsze pozycje to powtórki polskich wersji czy może oryginalne?

 

Jednym słowem żal. Miał to być kanał młodzieżowy, a będzie rozrywkowo-powtórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...