Jump to content
Guest Anonymous

Dekoder HD5000

Recommended Posts

11 godzin temu, rsw napisał:

Zacytuję twoje pytanie: "Aby usunąć  kanał z ulubionych pewnie trzeba przywrócić  ustawienia fabryczne?" To jest cały twój post. Wskaż ładnie, gdzie tam jest cokolwiek o kanale 999.

Warto zadawać sensowne pytania.

Te  "cytowane" pytanie  jest tylko fragmentem  wypowiedzi  ,która była  zamieszczona nieco wyżej . I  dotyczy  odpowiedzi na mój poprzedni post (dotyczący  kanału999). Więc  jeżeli się  ktoś włącza do dyskusji to warto tę przeanalizować  od początku  , nie zaś wyrywkowo. pzdr:-)

Wczoraj wieczorem miałem komunikat na ekranie o nowym sofcie. Żadnych zmian nie zauważyłem poza numerem softu.

Dziś aktualizacja na drugiej sztuce którą mam i przy okazji wyparowała lista ulubionych. Jeszcze w południe  był brak dostępnej aktualizacji w menu.  Widocznie seriami leci nowy software, a zaskoczony jestem że w niedzielę.

Też dostałem przed godziną. Niestety brak widocznych zmian.... Wysili się żeby czasem dekodery się nie przegrzały od braku pamięci zawalonej aktualizacjami🤣:mrgreen::rofl:🙂

• Haha 1

Po  włączeniu Polsat Roku 109 na liście przez chwilę wyskakuje komunikat: "Wybrany kanał jest kodowany"  i później już odbiór prawidłowy. Włączając kopię kanału na 159 nie ma tego komunikatu. Wszystkie inne kanały działają prawidlowo. Sygnał antenowy prawidłowy, 

Nie wiem czy to pojawiło ostatnio, czy było na poprzednim sofcie ponieważ przeważnie korzystam z pozycji 159 na liście.  Z tego co zauważyłem taki komunikat pojawia się na kanałach, które nie mają kodowania CP samodzielnie wyszukanych i zapisanych powyżej 1001.

Czy mógłbyś napisać jaki kanal znajduje się na pozycji 109? I co to jest Polsat Roku? :P

• Thanks 1

Mam tak samo nie przywiązywałem do tego jakoś szczególnej uwagi ale faktycznie taki komunikat wyskakuje na ułamek sekundy 😊

Podczas oglądania filmu na HBO GO dekoder się czasami wyłącza i  uruchamia  na ostatnio oglądanym kanale.

Spotkaliście się z takim zachowaniem dekodera ?

Usługa Cyfrowy Polsat Go w dekoderze działa bez zastrzeżeń, więc to chyba pojawiło się po ostatniej aktualizacji. Później spróbujemy ustawienia fabryczne, jednak nie ma na razie powodu do wymiany, a bardziej czy inni użytkownicy tego modelu też zaobserwowali podobną sytuację.

HBO GO na tych dekoderach, to chyba norma, że nie działa. U mnie na dwóch tych dekoderach zawiesza się podczas każdego oglądania i trzeba robić reset wtyczkowy - masakra, odechciewa się oglądania !

Tej usługi tak jakby nie było, bo nie da się w praktyce oglądać!

Dziś jeden film w całości obejrzany "bez dodatkowych efektów"  bez ustawień fabrycznych. 

Nie jest źle. 🤔

Hehe, to naprawdę wielki sukces, wyciągnięty szczęśliwy los, gratulacje :brawo:✌️