Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pobrała się aktualizacja.

Ciekawa nowość klawisz ,,do góry'' pojawia się lista ostatnio oglądanych kanałów.

Mimo że kilka razy włączyłem TVN nie pojawił się na tej liście, a TVS włączony jeden raz i znalazł się na liście ostatnio oglądanych kanałów.

I tak zastanawiam się nad ustawieniami fabrycznymi żeby usunąć kanały pow. pozycji 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rzeczy wprowadzono widząc po opisie, wszystko na plus, ale usuwanie kanałów powyżej 1000 to też podstawa, bez tego robi się straszny bajzel.

Wydaje mi się, że kolega support pisał o przywróceniu tej funkcji, poważnie jej nie ma ?

Czekam na to jak na zbawienie aby porobić porządek. Opcja strasznie ważna szczególnie dla tych co mają dodatkowo Astrę 19,2 (choć nie tylko) i przeszukują od czasu do czasu jakieś transpondery w celu dodania jakiegoś jednego konkretnego kanału, a nie od razu dziesiątki innych "śmieci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem dekoder na pewien czas /zmiana szafki RTV/ i po podłączeniu zauważyłem że przez czas kilku minut klatkuje obraz praktycznie na wszystkich kanałach.

Włączyłem TLC sygnał: siła 80, jakość 83, mer 14 dB.

Po kilku minutach odbiór bez zastrzeżeń.

Podłączyłem na tych samych przewodach i zasilaczu inny HD500 i problemu nie ma.

Ponownie ten poprzedni i znowu na początku klatkowanie obrazu tak jakby co chwilę włączała się pauza. Kilka minut i problem znika.

Problem z sygnałem chyba nie jest powodem co sugerował konsultant TCOK, skoro inny model działa bez uwag.

Czy może dekoder do wymiany ?

Dekoder jeśli jest cały czas podłączony do sieci działa prawidłowo, podłączony do innej anteny działa tak samo. Czyli przez kilka minut jest problem i gdybym go zaniósł do APS na pewno bym wymienił skoro ta sytuacja zawsze wystëpuje po przerwie w zasilaniu.

Dzięki z góry za sugestię co jeszcze sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię wymiany.

Póki co nie spieszę się z wymianą. Mam nagrane kilka filmów na dysku i jak obejrzę nagrania to zrobię wymianę.

Pewnie na inny model bo mam w domu teraz 3 dekodery HD 5000.

1 z Darmowym HD, 2 z Rodzinnym HD, 3 z Rodzinny HD + Cinemax.

Tylko jeden ma tą wadę o której piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...