Jump to content

KiderzynaMadiska655

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KiderzynaMadiska655

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem wydanie bez cenzury byłoby emitowane w każdy piątek o godz. 23:30, lecz co z tego jak nigdy czegoś takiego nie będzie. I możemy sobie pomarzyć o takim wydaniu.
 2. Disney XD na początku był spoko, był takim duchem Jetixa, bo w swojej ramówce nadal miał niektóre kreskówki z Jetixa. np. Yin Yang Yo!, Ach ten Andy!, Spider-Man (1994), X-Men (1992), Król szamanów, Świat Questa, Magi-Nation, Iron Man: Obrońca dobra. Niestety z czasem te kreskówki zaczęły znikać. Emisja zaczęła się identem gdzie jakiś chłopak był w jakimś tam konkursie i zaczął tańczyć, później skoczył za inną ścianę przez dziurę w ówczesnym logu tego kanału, po idencie był wyemitowany pierwszy odcinek Amerykańskiego smoka Jake'a Longa. podczas napisów końcowych tego serialu przedstawiono nowy sposób informowania co będzie za chwilę, później i potem. Mianowicie, całe logo ekranowe stało się kolorowe, i na literze D z prawej strony wysunęła się strzałka w prawo, i z tej litery wysunęły się trzy kwadraty o kształcie folderów Windowsowych w następujących kolorach: żółtym, zielonym i niebieskim, na górze tych folderów był biały kwadrat z godziną emisji danego serialu/filmu/programu, a na kwadratach w środku były następujące strzałki, w których pod nimi były kropki, były to: strzałka w dół, strzałka w prawy dolny róg, i strzałka w prawo. Każdy kwadrat się powiększał pojedynczo co 3 sekundy, pokazując logo danego serialu. Później te kwadraty wróciły do litery D, i strzałka w prawo z litery D poszła w lewą stronę, i cale logo stawało się spowrotem przezroczyste i bez kolorów. Później wyemitowano zapowiedź serialu Jimmy Cool, następnie nowych odcinków Nie ma to jak Hotel, następnie serialu Iron Man: Armored Adventures, lektor przeczytał to jako: Iron Man: Obrońca Dobra, lecz to był inny serial, następnie Hero Rising, a po tej zapowiedzi wyemitowano short serialu Dzieciak kontra Kot, a po nim (chyba) wyemitowano jakiś ident, i po nim następny odcinek Jake'a Longa. To wszystko jeśli chodzi o to jak kanał zaczął nadawanie. A wy, jak wspominacie start kanału?
 3. Tak, a kim jestem?! Niech zgadnę, jestem KatarzynaMadej556?
 4. Założyłem ten wątek po to, żeby sobie powspominać, a wy, jak wspominacie te reklamy? @Poland zapraszam cię do tematu Hej! Co tu tak cicho, już minęły 22 godziny od powstania tego tematu i nikt jeszcze nie napisał, o co chodzi?!
×
×
 • Create New...