Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już to cytował, ale nie mogę tego znaleźć. W przewodniku po ofercie, ważnym od 20-09-2010 mamy:

12. Pakiet bez opłat

- grupa programów telewizyjnych wyselekcjonowanych z Pakietu Podstawowego, które pozostają aktywne dla Użytkownika każdorazowo przez 12 miesięcy od wygaśnięcia Dostępu bez konieczności zasilania konta. Aktualna oferta programowa dostępna jest na http://www.telewizjanakarte.pl.

 

oraz

 

Zmiany Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD

1. Cyfrowy Dom zastrzega sobie prawo do zmian Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD.

2. Zmiany Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD komunikowane będą Użytkownikom poprzez podanie do publicznej wiadomości. Komunikaty o zakresie przedmiotowych zmian publikowane będą w dzienniku ogólnopolskim i na stronie internetowej http://www.telewizjanakarte.pl, z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem.

 

Nawet jak by bardzo chcieli, nie mogą wyłączyć rocznego pakietu bez opłat wcześniej niż za te powyższe 30 dni, bo nie ogłosili zmian w przewodniku po ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Jutrzejszy mecz LM nie będzie transmitowany w C+sport tylko w Canal+ !!! Wstrzymajcie się więc z interwencją do czwartku. W ten sposób uzyskamy możliwość obejrzenia meczu z godzinnym opóźnieniem. Lepsze to niż golf transmitowany w tym czasie przez C+sport. Swoją drogą kpina. Wykupiłem wszystkie pakiety ze względu na LM a tu taka "niespodzianka". Ciekawe jak będzie z żużlowym GP ? Coś mi się zdaje, że tez tylko w C+. Stado bara.now z tym nc+. Obiecują C+sport na wymianę a tymczasem wszystkie lepsze transmisje przenoszą do C+. Czuję się oszukany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ma do tego TNK HD? Usługa była po stronie N i przed fuzją to nPremium były dostępne i co najwyżej nSport. Po fuzji Canal+ i tak był dostępny w najbardziej przystępnej formie. Oferty pre-paid po stronie C+ były gorsze. Z tego co pamiętam karty były na 3 lub 6 miesięcy płatne z góry, a oferta C+ na kartę to był odpowiednik pakietu darmowego + multi+ za 20 zł/miesiąc i to bez HD.

 

Zmian na gorsze na pewno nie ma. Ceny abonamentu jak były wysokie tak są. Oferty przedłużeniowe jak był korzystne tak są. Prepaidy po N nadal kosztują ile kosztowały, a mają znacznie więcej kanałów w pakietach.

Jedyne do czego można się przyczepić, to spadek jakości samej telewizji. Kiedyś kanały tematyczne miały zupełnie inną ramówkę. Włączało się TV wieczorem i nie wiadomo było co oglądać. Wiele konkurujących ze sobą dobrych pozycji. Teraz w sumie też nie wiadomo co oglądać, ale tylko z tego powodu, że po przeleceniu po dziesiątkach kanałów nie znajdzie się nic na czym można zawiesić oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum nc+ została potwierdzona informacja ze ''pakiet bez opłat'' w TNK HD będzie ważny przez 12 miesięcy a na oficjalnej stronie http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ jest błąd graficzny co mnie bardzo uspokoiło bo myślałem ze opłacając kartę np. na pakiet Domowy HD po 11 maja automatycznie skróci się długość pakietu bez opłat z 12 m-cy do 1 m-ca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...