Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dam sobie rękę uciąć ze dla klientów TNK HD zrobia taki myk ze owszem dostaniesz to za wszystko za 59,70 czyli Domowy HD,Premium HD i Extra HD ale oddajesz ''rok ważności/subskrypcji pakietu bez opłat'' z podstawowymi kanałami bo jedynie oferta TNK HD ma jeszcze taki plusik bo pozostałe oferty czyli NNK HD,SMART HD+ czy NC+ NA KARTE maja ''jeden miesiąc ważności/subskrypcji na pakiet bez opłat''

 

Właśnie ten jeden szczegół różni te oferty i tu będzie ten myk który pozwoli ujednolicić ofertę co do pakietów i ważności konta na pakiet bez opłat

 

Po drugie trochę nie jasne jest to że uruchomili 10.04.2015 do 31.12.2015 promocje dla TNK HD,NNK HD i SMART HD+ 'Dodatkowe kanały HD za ZERO - cz.3'' dla Użytkowników oferty pre-paid które to kanały w dużej większości są w nowym Pakiecie EXTRA HD i dla mnie to jest zagwozdką

 

Nie chciał bym aby okazało sie ze to była podpucha z tymi kanałami za zero zł.

 

Sorry za mój sceptytyzm ale nauczony ponad dwuletnimi atrakcjami z strony ''nc+'' może się okazać to prorocze.Chyba ze jest to też po to zrobione aby w razie wymiany kart na jesień br. na Cayman trochę ożywić ruch w ofercie i zainteresowanie użytkowników tak ażeby nie byli bierni tylko aktywni w temacie.

 

Owszem sa to moje prywatne dywagacje ale za długo pay-tv się interesuje aby stwierdzać że coś sie dzieje bez przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co liczyć, że paczka C+, czy HBO będzie dostępna bez konieczności opłacania pakietów tematycznych. Te śmieciowo-zapychaczowe kanały nic platformy nie kosztują, a wręcz mają na nich zysk. Chociażby CP wstawia do wielu tematycznych reklamy przez swoją agencję.

Na prawdziwą płatną ofertę platform składa się może z 15 tematycznych i tych kilka kanałów bez reklam. Nawet gdyby powstał pakiet tylko z tymi kanałami, to kosztowałby on tyle samo co obecnie z setką śmieci.

Zresztą zobaczcie ofertę SKY DE. Jest tam znacznie mniej kanałów niż w NC+, ale praktycznie same dobre tematyczne i z tego co pamiętam, nie ma tam przerw reklamowych. Tylko w Niemczech jest bardzo bogaty rynek FTA, który u nas został sprytnie wrzucony do płatnej TV. Jednak jak pokazuje przykład DVB-T są chętni i u nas nadawać FTA i to całkiem dobre programy. Taki Fokus jest zdecydowanie lepszy niż wszystkie kanały Discovery razem wzięte.

 

Ostatecznie, to my widzowie decydujemy o tym co możemy oglądać i ile za to zapłacimy. Nawet czytając satkuriera to cały czas w komentarzach przewija się, że ludzie chcą więcej kanałów. Platformy robią tylko to czego oczekuje od nich klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. LIFETIME HD

2. BBC BRIT HD

3. BBC EARTH HD

4. BBC LIFESTYLE

5. CBEEBIES

6. ALE KINO+ HD

7. DOMO+ HD

8. KUCHNIA+ HD

9. MINI MINI+ HD

10. PLANETE+ HD

11. TELETOON+ HD

12. CBS ACTION

13. CBS DRAMA

14. CBS EUROPA

15. CBS REALITY

16. EX EXTREME

17. DA VINCI LEARNING

18. DISCOVERY HISTORIA

19. DISCOVERY LIFE

20. DISCOVERY SCIENCE

21. DISCOVERY TURBO XTRA HD

22. ID INVESTIGATION DISCOVERY HD

23. TLC HD

24. EUROSPORT 2 HD

25. FILMBOX

26. KINO POLSKA MUZYKA

27. MOTO WIZJA

28. SCI FI

29. MUZO.TV

30. TRAVEL CHANNEL

31. SPORTKLUB

32. TRACE URBAN

33. BOOMERANG

34. CARTOON NETWORK

35. CNN International

36. TCM

37. 13 ULICA

38. E! POP OF CULTURE

39. UNIVERSAL CHANNEL HD

40. COMEDY CENTRAL FAMILY

41. COMEDY CENTRAL POLSKA HD

42. MTV LIVE HD

43. MTV ROCKS

44. NICKELODEON POLSKA

45. NICK JR.

46. NICKELODEON HD

47. VH1

48. TVP SPORT HD

49. ZEST TV

50. PARAMOUNT CHANNEL HD

51. BABY TV

52. FOX COMEDY HD

53. FOX HD

54. NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD

55. TVP1 HD

56.TVP2 HD

57.TVP INFO

58.TVP WARSZAWA

59.TVN HD

60.TVN 7 HD

61.POLSAT HD

62.TV4

63.POLSAT 2

64. TV 6

65. PULS

66.PULS 2

67. TVN STYLE HD

68. TVN TURBO HD

69.TVN METEO HD

70.TVN 24 HD

71. AXN HD

72. TTV

73. TVN 24 BIS

74.TVP SERIALE

75.TVP SPORT

76.KINO POLSKA

77. TVP HISTORIA

78. DISCOVERY HD

79.STOPKLATKA

80.NSPORT HD /SD

81.EUROSPORT HD/SD

82.TVP ROZRYWKA

83.DISNEY XD

84.DISNEY CHANNEL

85.TVP HD

86.ANIMAL PLANET HD

87.MGM HD

88.NAT GEO WILD HD

89.MTV LIVE HD

90.FILMBOX HD

91.ROMANCE HD

92.BBC HD

93.VIVA POLSKA

 

 

Plus minus 100 kanałów kodowanych:)

 

nieno dla mnie oferta wychodzi ciekawie...Pozwoliłem sobie dopisać pozostałe kanały;)

 

PODSUMOWUJĄC: Nie ma tematycznych kanałów Polsatu (oprócz PSN) i tematycznych AXN.

A tak jest to samo co w Universe+ (Comfort+Extra) w abonamentówce.

Oferta bdb, choć mi wystarczy Domowy HD + dodatkowe kanały za 0zł :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007 ja też to przeanalizowałem 90% tych kanałów przerywa programy reklamami i puszcza miedzy programami a 10 % puszcza reklamy miedzy programami

 

Owszem oferta dobra nie powiem tylko dlaczego chcąc oglądać reklamy jest to nazywane płatną telewizją :D W sumie to płacić aby móc oglądać na 1 godzinę emisji danego programu 12 minut reklam a w planach naszego ostatniego dinozaura PRL-u czyli KRRiT jest wydłużenie tego czasu bo bodaj 20 minut bo tak czytałem na SatKurierze w jednym z artykułów to powiem wam to nie płatna telewizja tylko płacenie za reklamy przerywane programem/kontentem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy są były i będą.Powiem ci tak mam poza odgrzebaną NNK HD dziś.Dostępne NC+ z Pakietem hbo i 6x c+ i mimo że tam reklam nie ma żadko zaglądam na te kanały...Więcej oglądam np SCIFI niż Canal+;) CBS EUROPA czy jak to się zwie obecnie kino fajne a ze reklamy hmmm a gdzie ich nie ma;) Płacisz te 60zl za dostęp do płatnej oferty nie wymagaj cudu;)Jak na razie te 50 kanałow nie działa:) choć sms mi przyszedł że będzie aktywne( działa za to 2x + family)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie podziała do końca, razem z ewentualną podmianką Family 2 na Sport. W sumie to mam jeszcze niedawno aktywowaną NNK której pakiet już teoretycznie zgasł. Leży i się kurzy i aż mnie korci, żeby zobaczyć, co będzie świecić 11-go maja. Bo 12-go definitywnie zgaśnie...

@kaspian, mam podobnie... Na HBO i Canalach głownie nagrywam, nie wiadomo po co bo i tak nie mam kiedy oglądać. Może coś nadgonię jak będę jechał do USA na delegację, bo nie będę miał nic specjalnie ciekawszego do roboty w hotelu... No chyba, że jakaś ciekawa książka wpadnie na Kindla, a w sumie to Asimov czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Opublikowana wczoraj przez redakcję satkurier nowa oferta TNK HD bardzo mnie zaciekawiła. Od 11.05.2015 r. wchodzi pakiet Extra HD i dostępne będą takie kanały jak: BBC, Travel, CNN, TCM, Cartoon Network, czy Boomerang. Oczywiście za 19,90 zł/mies. A moje pytania są takie: Czy obecnie opłaca się brać TNK HD ? Jaki pakiet trzeba najpierw wykupić, aby mieć dostęp do zakupu Extra HD ? Ostatnio naczytałem się, że TNK HD dostało ,,zimny prysznic'' od abonentów za liczne oszustwa z doładowaniami. A co Wy o tym myślicie ? Proszę Was o opinię. Opłaca się wziąć, czy też nie ?

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak nie chcesz się wiązać umową tak jak ja to warto.Ja np. w zimę biorę full pakiet za niecałe 60zł,a w lato jak mało jestem w domu a więcej na dworze to biorę pakiet za 19,90 i nikt mi nie karze płacić za coś co i tak nie oglądam bo szkoda mi czasu na telewizję.Jak teraz dodadzą owy pakiet to doładuje fulla na miesiąc a potem zejde w czerwcu na 19,90 bo tak mi się podoba i już;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem tego samego zdania co @Piter9265. Teraz w maju doładuję za 59,70zl by ocenić ofertę pakietu Extra HD. Później zrobię sobie przerwę na oglądanie płatnej tv. Na wakacje wystarczy pakiet bez opłat (który w TNK HD jest ważny 12miesięcy- od czasu ostatniego doładowania). Natomiast dopiero około października/listopada z powrotem doładuję moją TNK HD na pełny pakiet. I to są właśnie zalety oferty prepaid: doładowuję za ile chcę, kiedy chcę i nikt mnie nie zmusza bym płacił (tak jak w abonamencie co miesiąc) za kanały których, w określonych miesiącach (zwłaszcza w lato) nie będę oglądał. Pozdrawiam pablo82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie wylać dziecka z kapielą trzeba zastanowić się nad sposobem użytkowania. Jeśli doładowań ma być 2-3 w roku...może i warto. Jeśli wiecej moze się okazać, że o wiele ciekawiej jest z nc+mix. Najlepiej oszacować roczny koszty bo TE zalety prepaid moga okazać się kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając NOWĄ umowę w NC+, to żeby mieć porównywalną zawartość, trzeba wziąć Comfort+ z Ekstra+, co kosztuje 59,90 miesięcznie w porównaniu z nowym TNK HD/NNK za 59,70. Jeżeli komuś nie zależy na HBO czy Canal+, to moim zdaniem pchanie się w abonament w NC+ mając jedną z tych ofert nie ma najmniejszego sensu. Comfort+ (z Multi+, ale bez Ekstra+) jest słaby. Wyższy jest porównywalny, ale bez umowy. A przy reszcie nie ma wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...