Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to niespójne: Filmbox SD w pakiecie wyższym niż Filmbox HD, poza tym co takie kanały jak CNN, Muzo.tv czy TVP SPORT HD robią w pakiecie Extra? Powinny być w pakiecie Domowym ;)

I znów robią zmiany, a już było blisko ujednolicenia pre-paidów... :roll:

Według SK w tym pakiecie będą też NGC HD, FOX HD i FOX Comedy HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę, to co napisałem na forum NC+ w skróconej wersji:

  1. To jest oferta dla użytkowników NNK i TNK HD bo najwyraźniej DUŻO z nich postanowiło zostać przy prepaidzie i jedyną opcją na wyciągnięcie kasy było dodanie kolejnej, atrakcyjnej paczki.
  2. Pakiet 3*19,90 JEST BARDZO KONKURENCYJNY wobec abonamentu na Comfort+ z Ekstra+ za 59,90 na dwa lata.
  3. I dlatego bardzo mnie ciekawi, co się stanie z NC+ na kartę, bo zrobienie podobnej oferty może poważnie podkopać sprzedaż abonamentu. NNK i TNK HD nie są tu konkurencją, bo już ich nie ma w sprzedaży.

 

Na Canal+ Family mało co leci. W sumie - przeżyję ich brak. Będę chciał premium, zapłacę 35 zł za HBO w prepaidzie Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra HD jest nawet w porządku, jest tu kilka kanałów, które chętnie bym u siebie widział, ale wymóg posiadania także Premium HD dyskwalifikuje ten pakiet.

Tak naprawdę w Premium HD zostało tylko kilka kanałów, część jest dostępna w promocji HD za ZERO, więc nie ma sensu go kupować.

 

Niektórzy pisali o ujednoliceniu ofert, a jest kolejne zagmatwanie.

NC+ na karte nie ma nowego pakietu, a dodatkowo trzeba płacić 5zł więcej za to co inni mają gratis do końca roku.

Ja swoją kartę chowam do szuflady i wracam do NNK/TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra HD jest nawet w porządku, jest tu kilka kanałów, które chętnie bym u siebie widział, ale wymóg posiadania także Premium HD dyskwalifikuje ten pakiet.

Ale to jest celowa zagrywka. Jak napisałem - jest to najwyraźniej jedyna opcja na wyrwanie kasy od użytkowników tych ofert. Ja się pewnie skuszę, ale dopiero jak mi się skończą karty ŚwiatHD i NC+MIX :). I przy takim pakiecie niech zapomną, że zrobią ze mnie abonenta, paczka Canal+ nie jest warta ani pieniędzy, które za nią wołają, ani tym bardziej - cyrografu. A wolność płacenia kiedy chcę spowoduje, że mimo może wyższej ceny jednostkowej i tak zapłacę taniej, bo nie będę płacił przez okrągły rok i będzie miało dodatkowy korzystny efekt spędzania mniej czasu przez TV. Zarówno przeze mnie, jak i przez rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo i co z tego, że masz to wszystko? Miałem i mam okazję pooglądać pakiet startowy ŚwiatHD i NC+MIX. I wychodzi mi na to, że pakiety premium są MOCNO przereklamowane. Jedyna ich zaleta, to brak reklam. Na Canalach praktycznie nic dla siebie nie znalazłem, na HBO (patrz podpis) żona ogląda Grę o Tron. Ja w sumie czasem też coś tam obejrzę i na dobrą sprawę - od czasu do czasu mogę HBO mieć. Ale na okrągło? Jak ciągle w większości lecą tam filmy, które leciały rok temu na poprzedniej karcie ŚwiatHD? No sorry, to ja już wolę zapłacić 35zł przez 3-4 miesiące w CP w prepaidzie, nagrać na zapas (jeśli będę miał taki klimat) i jestem i tak stówę na rok do przodu.

 

Może są tacy, którym nie robi umowa (jak zapewne tobie) i lubią mieć dużo i do tego jak najtaniej - wolna wola. Ja wolę jednostkowo zapłacić może i trochę drożej, ale odbiję to sobie brakiem czasowego zobowiązania, wolnością, czy teraz płacę i oglądam, czy idę jednak pojeździć za darmo na rowerze no i brakiem spinania się, czy się wyrobię z wypowiedzeniem i wywalczę korzystne warunki, czy to już koniec ekstra ofert. Nie mówiąc o tym, że jeśli wylecą wszystkie niegwarantowane (w co nie wierzę, ale czego wykluczyć się nie da), to najwyżej przestanę płacić, w ty będziesz. A jak na razie korzystam z wyprzedaży dekoderów poenkowych i dostępności całkiem wypasionych paczek na sprzedawanych luzem kartach po przystępnej cenie. Też lubię dużo i tanio i do tego bez umowy. Jak się skończą, to będę płacił według oficjalnego cennika z ekstrasem za wolność od umowy.

 

A jeśli chodzi o umowę to mój punkt oporu jest około 50zł z lekkim luzem na negocjacje. NC+ nie ma oferty w tej cenie dla nowych, którą byłbym skłonny wziąć. I to również jest powód dla którego wolę prepaid. Tak zupełnie szczerze, według mnie najkorzystniejszą ofertą jest pełne Premium w SmartDomie w Polsacie za pół ceny i może to rozważę, jak uznam, że jednak taniej będzie kupić córce kartę w abo z nielimitowanymi rozmowami, niż doładowywać prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. LIFETIME HD

2. BBC BRIT HD

3. BBC EARTH HD

4. BBC LIFESTYLE

5. CBEEBIES

6. ALE KINO+ HD

7. DOMO+ HD

8. KUCHNIA+ HD

9. MINI MINI+ HD

10. PLANETE+ HD

11. TELETOON+ HD

12. CBS ACTION

13. CBS DRAMA

14. CBS EUROPA

15. CBS REALITY

16. EX EXTREME

17. DA VINCI LEARNING

18. DISCOVERY HISTORIA

19. DISCOVERY LIFE

20. DISCOVERY SCIENCE

21. DISCOVERY TURBO XTRA HD

22. ID INVESTIGATION DISCOVERY HD

23. TLC HD

24. EUROSPORT 2 HD

25. FILMBOX

26. KINO POLSKA MUZYKA

27. MOTO WIZJA

28. SCI FI

29. MUZO.TV

30. TRAVEL CHANNEL

31. SPORTKLUB

32. TRACE URBAN

33. BOOMERANG

34. CARTOON NETWORK

35. CNN International

36. TCM

37. 13 ULICA

38. E! POP OF CULTURE

39. UNIVERSAL CHANNEL HD

40. COMEDY CENTRAL FAMILY

41. COMEDY CENTRAL POLSKA HD

42. MTV LIVE HD

43. MTV ROCKS

44. NICKELODEON POLSKA

45. NICK JR.

46. NICKELODEON HD

47. VH1

48. TVP SPORT HD

49. ZEST TV

50. PARAMOUNT CHANNEL HD

51. BABY TV

52. FOX COMEDY HD

53. FOX HD

54. NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD

55. TVP1 HD

56.TVP2 HD

57.TVP INFO

58.TVP WARSZAWA

59.TVN HD

60.TVN 7 HD

61.POLSAT HD

62.TV4

63.POLSAT 2

64. TV 6

65. PULS

66.PULS 2

67. TVN STYLE HD

68. TVN TURBO HD

69.TVN METEO HD

70.TVN 24 HD

71. AXN HD

72. TTV

73. TVN 24 BIS

74.TVP SERIALE

75.TVP SPORT

76.KINO POLSKA

77. TVP HISTORIA

78. DISCOVERY HD

79.STOPKLATKA

80.NSPORT HD /SD

81.EUROSPORT HD/SD

82.TVP ROZRYWKA

83.DISNEY XD

84.DISNEY CHANNEL

85.TVP HD

86.ANIMAL PLANET HD

87.MGM HD

88.NAT GEO WILD HD

89.MTV LIVE HD

90.FILMBOX HD

91.ROMANCE HD

92.BBC HD

93.VIVA POLSKA

 

 

Plus minus 100 kanałów kodowanych:)

 

nieno dla mnie oferta wychodzi ciekawie...Pozwoliłem sobie dopisać pozostałe kanały;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo i co z tego, że masz to wszystko? Miałem i mam okazję pooglądać pakiet startowy ŚwiatHD i NC+MIX. I wychodzi mi na to, że pakiety premium są MOCNO przereklamowane. Jedyna ich zaleta, to brak reklam. Na Canalach praktycznie nic dla siebie nie znalazłem, na HBO (patrz podpis) żona ogląda Grę o Tron. Ja w sumie czasem też coś tam obejrzę i na dobrą sprawę - od czasu do czasu mogę HBO mieć. Ale na okrągło? Jak ciągle w większości lecą tam filmy, które leciały rok temu na poprzedniej karcie ŚwiatHD? No sorry, to ja już wolę zapłacić 35zł przez 3-4 miesiące w CP w prepaidzie, nagrać na zapas (jeśli będę miał taki klimat) i jestem i tak stówę na rok do przodu.

 

Może są tacy, którym nie robi umowa (jak zapewne tobie) i lubią mieć dużo i do tego jak najtaniej - wolna wola. Ja wolę jednostkowo zapłacić może i trochę drożej, ale odbiję to sobie brakiem czasowego zobowiązania, wolnością, czy teraz płacę i oglądam, czy idę jednak pojeździć za darmo na rowerze no i brakiem spinania się, czy się wyrobię z wypowiedzeniem i wywalczę korzystne warunki, czy to już koniec ekstra ofert. Nie mówiąc o tym, że jeśli wylecą wszystkie niegwarantowane (w co nie wierzę, ale czego wykluczyć się nie da), to najwyżej przestanę płacić, w ty będziesz. A jak na razie korzystam z wyprzedaży dekoderów poenkowych i dostępności całkiem wypasionych paczek na sprzedawanych luzem kartach po przystępnej cenie. Też lubię dużo i tanio i do tego bez umowy. Jak się skończą, to będę płacił według oficjalnego cennika z ekstrasem za wolność od umowy.

 

A jeśli chodzi o umowę to mój punkt oporu jest około 50zł z lekkim luzem na negocjacje. NC+ nie ma oferty w tej cenie dla nowych, którą byłbym skłonny wziąć. I to również jest powód dla którego wolę prepaid. Tak zupełnie szczerze, według mnie najkorzystniejszą ofertą jest pełne Premium w SmartDomie w Polsacie za pół ceny i może to rozważę, jak uznam, że jednak taniej będzie kupić córce kartę w abo z nielimitowanymi rozmowami, niż doładowywać prepaid.

 

Zależy co kto ogląda. Po co mi telewizja jak ja potrzebuję dobrą piłkę pooglądać. A czy ten twój smartdom mi ją da? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...