Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Na Nsporcie ma być mecz Barcy, a Multiliga ma być na kanale 56 "W dniu meczowym na kanale 56 platformy telewizji "n" kibice piłkarscy będą na zmianę na wszystkich ośmiu stadionach - wszędzie tam, gdzie w danym momencie będzie działo się coś ciekawego." Obym się mylił

 

http://media2.pl/media/68711-wiecej-lig ... sport.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje portal media2.pl TNK HD wprowadza darmowy (bez konieczności doładowania) Pakiet Bez Opłat.Podobnie tak jak w TNK SD w skład tego pakietu będą wchodzić: TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Religia.tv oraz TVN HD.

I o to chodzi.Teraz jest szansa,że więcej ludzi zdecyduje się na odbiornik HD zamiast SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tylko moduły i moduły! Jak są inne lepsze platformy lub takie co u Was działają to idźcie do nich i tam zostańcie bo chyba dla nich kupiliście dekodery, które macie. Kosztem modułów, niech rozbudują jeden i drugi pakiet o kilka kanałów. Kto będzie chciał to kupić to kupi i będzie zadowolony. Oficjalnie nie było informacji o starcie komercyjnym i ten start dopiero nastąpi, więc jest nadzieja, że może jeszcze coś się zmieni i coś dodadzą oraz równocześnie pojawi się skanowanie nieba i układanie list. Jest pierwszy ruch z tymi kanałami bez opłat ale dopiero 20 października to może w tym samym czasie będzie coś więcej lub jeszcze wcześniej nas czymś pozytywnym zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie ludzie, narzekacie. Za 39,80 macie 36 programów w tym 12 w HD. Co prawka trzeba kupić dekoder za +- 390 zł żeby korzystać z oferty, ale pokażcie mi sklep, lub sprzedawce na allegro u którego inny dekoder HD z tunerem DVB-t znajdziecie za mniej niż 400 zł . Co do modułów to pewnie kiedyś je wprowadzą, ale nie ma co tak bardzo nad tą ofertą biadolić, bo jest ona konkretna - bierz dekoder za 400 zł, albo szukaj szczęścia u konkurencji. Aha, i odliczcie sobie od ceny zestawu 3 miesiące full pakietu TNK HD, wtedy goła cena dekodera HD z DVB-t wychodzi ok 270 zł - wciąż za drogo ? Teraz dochodzą jeszcze kanały bezpłatne bez doładowania - kolejny plus. Aha, jeszcze pytanie, który operator oferuje moduły ? Czy to aż taka powszechność, że brakuje jej tylko w TNK HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zainteresowany1, informuję Cię że moduły sprzedaje zarówno CP jak i Cyfra+ (ostatnio nawet na własność za 49zł). A dekoder HD z dvb-t na własność za 249 zł Cyfra+. Więc wpierw się zainteresuj a potem pisz :lol2:

 

Ale do dekodera o którym piszesz musisz podpisać umowę a wg mnie CYFRA + ma najdroższą ofertę na rynku platform cyfrowych. Długo korzystałem z tej platformy i w końcu z niej wyrosłem. Taki powiedzmy pakiet KOMPAKT który kosztuje 42,90 zł. ma co prawda większość podstawowych kanałów ale na próżno w tej cenie szukać kanałów HD. I niech nikt nie mydli oczy promocjami (przed chwilką zapoznałem się z aktualnymi) bo wiele one nie zmieniają. Co mi bowiem ze zniżki 40% skoro przy pakiecie KOMPAKT umowę muszę podpisać na 19 m/cy a zniżkę mam tylko przez 5! Z tego co widzę to najtańszą ofertą z kanałami HD jest tzw. KOMPAKT HD tu natomiast przez 7 miesięcy płacimy 32,94 zł. ale już przez kolejne 12 miesięcy - 54,90 zł.! To już jak szybko liczę 15 złotych więcej od pełnej oferty TNK HD. Trzeba też zwrócić uwagę, że pakiet KOMPAKT + ma zdecydowanie słabszą ofertę kanałów HD, wręcz bym powiedział żenującą. Dostajemy tam 4 kanały HD: TVP HD, MTVNHD, Eurosport HD i National Geographic HD. I nikt tu jakoś nie narzeka, że są one powieleniem kanałów SD. O kanałach HD w ofercie TNK pisał nie będę bo wiem, że wszyscy wiedzą jak jest. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg : to na co czekasz ?? bierz Cyfre+ i po sprawie . Doskonale wiecie że za taką cenę nigdzie nie dostaniecie tyle kanałów w tym 12 HD a boli Was to że trzeba dać za dekoder ok 250 zł żałosne

Chłopie jesteś typowym fanbojem produktów iti. Ja mam trzy karty w swoim ferdku i płacę tylko za 3 kanały HD (C+ Sport i Film oraz Polsat HD), 2 mam ekstra od Polsatu, nie wiem dlaczego ale się nie dopytuję bo jeden z nich mi odpowiada (drugiego wcale nie oglądam) i tyle mi wystarcza bo nie daję rady oglądać więcej. Ciągle też uważam, że ofertę telewizyjną powinno się wybierać przede wszystkim ze względu na:

1. zawartość programową

2. cenę

3. dodatki (HD, dekodery, PVR itp).

Po co mi 12 kanałów HD, z których oglądałbym dwa i płacił za nie prawie 40 zł? Dlaczego ma zapłacić 300 zł za dekoder, który właściwie na nic mi nie pozwala? Argument, że ma głowicę DVB-T do mnie zupełnie nie przemawia ponieważ (jak zapewne większość nabywców LCD z ostatnich lat) mam ją także w telewizorze.

 

Zaprezentowana oferta bezpłatnych kanałów to mały krok naprzód, który nie spowoduje gwałtownego napływu klientów - kto kupi dla pięciu kanałów TnK HD za 399 zł zamiast o połowę tańszą TnK SD z tymi samymi programami (bez jednego w wersji HD)? Ja nie. Jak będzie karta z CAM-em lub sama to na pewno wezmę ją dla podstawowego pakietu zamiast TnK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy karty w swoim ferdku i płacę tylko za 3 kanały HD (C+ Sport i Film oraz Polsat HD), 2 mam ekstra od Polsatu, nie wiem dlaczego ale się nie dopytuję bo jeden z nich mi odpowiada (drugiego wcale nie oglądam) i tyle mi wystarcza bo nie daję rady oglądać więcej.

 

I ile zapłaciłeś za sprzęt oraz jakie obecnie ponosisz wydatki miesięcznie?? No i z jakich pakietów składa się Twoja oferta??

 

Ciągle też uważam, że ofertę telewizyjną powinno się wybierać przede wszystkim ze względu na:

1. zawartość programową

2. cenę

3. dodatki (HD, dekodery, PVR itp).

 

Być może masz rację ale każdy ma 1. inne oczekiwania co do zawartości programowej, 2. inne możliwości finansowe, 3. Inne potrzeby dotyczące sprzętu i dodatkowych funkcji. Więc weź pod uwagę, że są tacy, który taka konfiguracja odpowiada.

 

Zaprezentowana oferta bezpłatnych kanałów to mały krok naprzód, który nie spowoduje gwałtownego napływu klientów - kto kupi dla pięciu kanałów TnK HD za 399 zł zamiast o połowę tańszą TnK SD z tymi samymi programami (bez jednego w wersji HD)? Ja nie. Jak będzie karta z CAM-em lub sama to na pewno wezmę ją dla podstawowego pakietu zamiast TnK SD.

 

Wg mnie to żaden krok naprzód bo łaski nie robią. Dekoder w związku z DVB-T i tak wkrótce odbierze te kanały bezpłatnie a nawet więcej. Natomiast TNK SD nie jest o połowę tańsza bo kto szukając taniej oferty będzie ją doładowywał z góry za dwa lata kwotą 240 zł. (zresztą to głupota bo nigdy nie wiadomo co się na rynku TV cyfrowej zmieni za ten czas). Realnie patrząc można doładować z góry za cały rok kwotą 156 zł. ale to już daje 13 zł/m-c a więc różnica do TNK HD to już 6,90 zł. Przy kilku dodatkowych kanałach na korzyść TNK HD oraz dużo większej funkcjonalności chyba warto te 6,90 dopłacić. Pamiętaj też, że do TNK SD trzeba też zakupić dekoder o czym nie wspomniałeś a skrzętnie odnotowałeś kwotę 399 zł za TNK HD (w dodatku chyba najwyższą z możliwych) Pzdr.

 

 

 

Witam mam pytanie takie cz w tunerze TNK HD można tworzyć własne listy kanałów czy wszystko jest ustalone jak w Cyfrowym Polsacie?

Tunery są tylko jednej marki ? czy są jakieś inne modele?

 

Wszystko jest we wcześniejszych postach - trzeba się tylko trochę cofnąć i poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...