Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ten program jest nieporozumieniem.

Po pierwsze program nie zgadza się ze stanem faktycznym (wspominane opóźnienia).

Po drugie czasem plansze programu zawierają litrówki! jakby na planszach użyto czcionki bez polskich liter :/

Po trzecie zapowiadają ze będzie za chwilę będzie jedno a jest drugie

Po czwarte odcinki seriali są pomieszane chronologicznie (na Malcolm in the Middle) było to tak [beep]sko ułożone, że po odcinku który kończył jedną historię pojawiał się odcinek który tę historię zaczyna (sic!)

Po piąte zaczęli dodawać seriale, które są nudne/głupie, najgorsze to: Cudowne lata (nuda), Jim wie lepiej (głupota), i jeszcze jakiś o rodzince sprzedawcy toalet czy coś w tym stylu - sorry że nie pamiętam ale wytrzymałem pół odcinka.

Jednym słowem tandeta i tyle, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

14 stycznia 2011 prawdopodobnie pełną parą rusza CC Family. Seriale będą startować o 9 rano i być do 1 w nocy. Od 1 w nocy do 8 rano będą emitowane Vh1 Hits a od 8 do 9 Rock Your Baby. Nie wiem jak to się ma do zapowiedzi że ma to być 24 godziny kanał z serialami, ale może to jeszcze nie finalne zmiany. Na stronie Cyfry+ jest program stąd wziąłem te informacje. Można tam sprawdzić jak wyglądać będzie ramówka. Pojawi się m.in. Allo Allo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem dlaczego tak dziwnie jest to zrobione, mogło by zostać tak jak teraz od rana do południa VH1, później Comedy.

Ale czasami, mam ochotę sobie oglądnąć np Jim wie lepiej jak mam wolne.

Moim zdaniem, powinno zostać VH1 i osobno zrobić Comedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że powinno całkowicie przekształcić VH1 Polska w Comedy Central Family bez przekładania daty (bo już kilka padło, co do końca VH1 Polska). A operatorom, gdzie jest dostępny kanał VH1 Polska dać w zamian VH1 European. Cyfra+ i N-ka już tak zrobiły. Teraz czas na TP i CP oraz operatorów kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A z drugiej strony, bardzo fajnie że będą kolejne seriale :)

Patrząc na ramówkę to nie będzie kolejnych seriali. Tylko same starocie. Ale co się dziwić, skoro na wieść o odgrzewanych kotletach zapanowała taka euforia. Nie ma co się dziwić, że na polski rynek ładują [beep] jeśli jest tak dobrze odbierany. Zresztą to samo jest z TVP Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi, od początku założeniem było, żeby drugi kanał CC będzie pokazywał starsze produkcje, oraz o charakterze familijnym. Pierwotnie miało to być CC Extra, a CC Family powstało jako pasmo na VH1. MTV doszło jednak do wniosku, że lepiej rozszerzyć CC Family i mieć już zapewnioną dystrybucję, niż wprowadzać całkowicie nowy kanał.

 

Co do zawartości, to według mnie jest dobra. Takie seriale jak Rosanne, czy Bill Cosby to klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I co z tego, że klasyki? Wszystko to jest oklepane na polskim rynku, aż do bólu. Nie wiem po co ten kanał. To co pokażą na CC to później pokazują na CCF i odwrotnie i tak w kółko. Spodziewałem się, że jeśli wprowadzają nowy kanał to poczuję powiew świeżego powietrza, a tu dalej to same stęchłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku byłem całkowicie przeciwny temu kanałowi ze względu na to, że zastępuje on muzykę na VH1 Polska. Ale takie seriale jak Allo Allo, Fasola czy Roseanne coraz bardziej mnie do tego kanału przekonują. I muszę przyznać, że koncepcja kanału nadającego starsze seriale komediowe zaczyna mi odpowiadać.

I co z tego, że oklepane? Ja takie Allo Allo mogę na okrągło oglądać, z serialami tak jak z muzyką, jak coś jest dobre to się nie starzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I co z tego, że oklepane?

A no tego, że oklepane nie jest już śmieszne i nie ma się przyjemności z oglądania. A co do Allo Allo to bardzo lubię ten serial, ale na BBC Entertainment jest chyba wałkowany od początku wprowadzenia tego kanału na polski rynek, więc ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...