Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wygląda sprawa migracji na wyższy pakiet i wymiana dekodera , aktualnie mam Polsat którego się pozbywam w grudniu a z cyfry mam Canal+ Start w promocji Supercena na 18 miesięcy z Sagemcom DSI 83 , po rezygnacji z Polsatu będę chciał przejść na Canal + Optimum HD i wymienić dekoder na PVR , pytanie brzmi kiedy najlepiej zrobić migracje , na infolinii czy w punkcie i który dekoder polecacie Pace PVR , czy Philips PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w tej ofercie http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre/supercena.html a konkretnie chodzi mi o CANAL+ OPTIMUM HD kanały HBO, Cinemaxy i Filmboxy będę miał przez cały okres umowy (18 miesięcy) czy tylko na 6 miesięcy? I czy w tym pakiecie CANAL+ OPTIMUM HD po jakimś czasie wyłączają jakieś inne kanały oprócz tych które wymieniłem wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 miesięcy masz za darmo te 3 opcje. Potem stają się płatne, chyba że sam zgłosisz je do odłączenia.

Tak wyłączają połowę kanałów, w tym Canal+ i TVP 1,2 Polsat. Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Nie, nic nie odłączają, bo płacisz za pakiet i dostajesz to co w pakiecie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale od czegoś trzeba zacząć. Chciałbym złapać kanał W9, nie umiem znaleźć go normalnie na Cyfrze mimo że nadaje z Hotbirda 13E. Tutaj mam jego parametry http://www.sat-charts.eu/service,130E,W ... 0,309.html Czy jest możliwość złapania tego kanału, a jeśli tak to w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał W9 z hot birda który podałeś jest kodowany dla Bis i Orange (Francja) więc nie ma możliwości oglądać tego kanału na dekoderach polskich platform .

 

Jeśli chcesz oglądać ten kanał to niestety musisz przestawić antenę bądź dołożyć konwerter(układ zezujący), kanał W9(Version pour la Suisse) nadaje w formie FTA.

 

Satelita: Eutelsat 9A (9.0°E)

Parametry techniczne: 12034, V, 27500, 3/4, DVB-S2/MPEG4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam pakiet Canal+ superpremium HD. Gdzieś usłyszałem że jest możliwość dokupienia opcji dodatkowej (cinemax lub filmbox) na powiedzmy dwa miesiące a po 2 dwóch miesiącach można z opcji dodatkowej zrezygnować.

Możecie szanowni forumowicze potwierdzić lub zdementować powyższe?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...